PDA

View Full Version : не мога да разбера едно момче...



siiska
06-01-2009, 15:05
искам да ви попитам нещо защото не мога да разбера едно момче... :neutral: значи с него се запознахме в интернет. Като цяло той е чудесен :) излизахме 2 пъти до сега дори на 2рия път -- > {p} :grin:
ууу той е прекрасеееенннн.... :smt007
но както и да е... :-D
ние НЕ ходим и точно тва не моа да разбера защо още не ми е "предложил" уж се виждаме целувки разни ... не се пускаме дории за минута един от друг ... а всъщност .... не ми е приятел :@ :? как мога да му подскажа че искам да съм с него или ддз да го накарам да ми предложи (но не казвайте аз да го правя :oops: не мога хора чесно ужасно съм срамежлива :oops: ) просто искам да съм с него а незнам защо не той не прави нещо по въпроса иска да се опознаем ли ... ](*,) :smt007 :smt007 :smt007
плс давайте мнения =P~ :-)

TheGirlNextDoor
06-01-2009, 15:08
може би не иска да имате връзна..иначе не виждам причина,по която да не ти е предложил

lipstik
06-01-2009, 15:09
Ако виждаш,че и той те харесва му го кажи направо или ти му предложи или го питай как смята да се развиват нещата между вас.

DeViLgIlrL16
06-01-2009, 15:15
или и той е срамежлив, или чака да остареете и да ти предложи... :D :D

та сега по тамата... ми не знам може да изчаква... не губи надежда или действай ти... покажи му че го искаш... или ако не зацепи направо си го питай... :?

TheGirlNextDoor
06-01-2009, 15:24
да има вариант да е срамежлив..или пък да не е сигурен в положителният ти отговор.Опитай се да му покажеш,че го искаш..а ако не стане преyдолей срама и го попитай ти

ПС:не си мисли,че винаги момчето трябва да направи 1вата крачка..последния път аз чаках чаках..и сега съжелявам,че не предприех нищо : ((

siiska
06-01-2009, 15:31
o0o0 mene me e sraaam :-o :oops: :oops: :oops:

DeViLgIlrL16
06-01-2009, 15:38
o0o0 mene me e sraaam :-o :oops: :oops: :oops:

виш сега тебе та е срам ма е същото като при целувката не може да чакаш само той да дойде и да те целуне а ти просто да му отвърнеш (е аз съм точно тоя тип ма се е едно на мен ми е по забавно когато друг започне и така... :D :D ) та не бъди като мен преодолей срама си и просто го попитай стига да не си точно като мен аз не мога да си изразявам чуствата по никъф начин... :(

Hilary_
06-01-2009, 15:48
може би не иска да имате връзна..иначе не виждам причина,по която да не ти е предложил

+ 1 ...
Според мен просто си му за едното натискане... :?

bgroma
06-01-2009, 16:03
А да не би да е задължително официално да се отправи предложение. Може би според него се разбира от самосебе си, че иска да е с теб. Щом всичко върви идеално за сега, какъв е проблема да сте заедно, дори и без официалности за предложение. А след време деня на 1-та целувка ще смятате като начало на връзката ви.

got2Bthe1
06-01-2009, 16:18
А да не би да е задължително официално да се отправи предложение. Може би според него се разбира от самосебе си, че иска да е с теб. Щом всичко върви идеално за сега, какъв е проблема да сте заедно, дори и без официалности за предложение. А след време деня на 1-та целувка ще смятате като начало на връзката ви.
точно тва щях да кажа

MP
06-01-2009, 16:46
може би не иска да имате връзна..иначе не виждам причина,по която да не ти е предложил

+ 1 ...
Според мен просто си му за едното натискане... :?

Определено това мнение не може да бъде оспорено,поради невероятните ти познания в областта на мъжката психика и етология.Сигурно си следила момчето внимателно,изучавайки поведението му и анализирайки всяко негово действие.Не изключвам и възможността да четеш мисли.Въпреки всички тези факти обаче,ще предложа много по-елементарна теория.Вероятно е и момчето да го е леко срам,но още по-вероятно е,вече да смята връзката за официална.Не се изключва и възможността за страх от отхвърляне.
Ясно е едно - трябва да поговориш с него,дори и разговорът да не включва директен въпрос или предложение,но трябва да е на тази тема.

laji4ka
06-01-2009, 16:47
все някога ще трябва да преодолееш срамът си на колко си ..?
при следващата ви среща поговори с него намекни му ,че искаш да знаеш как ще протекът нещата между вас ...!!!
Или карай направо..:
Какво мислиш да правим за напред?
....
бъди по-смела..помисли си ,че може и него да го е срам... срамъ съсипва човека.. давай по смелооо УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ КАЖИ КАКВО Е СТАНАЛО ПОСЛЕ 8) 8) :P :P :P

laji4ka
06-01-2009, 16:50
А да не би да е задължително официално да се отправи предложение. Може би според него се разбира от самосебе си, че иска да е с теб. Щом всичко върви идеално за сега, какъв е проблема да сте заедно, дори и без официалности за предложение. А след време деня на 1-та целувка ще смятате като начало на връзката ви.
точно тва щях да кажа



+++1 Защо трябва да приличате на малките деца,които правят така :
момчето: искаш ли да си станем гаджета?
момичето: да
отиват си по стаите... ( в училище) след време
момичето праща нейна приятелка да отиде да каже на момчето, че иска да скъсат
и после момчето я обижда .... дрън дрън според мен вече може и да ходите :)

siiska
06-01-2009, 17:21
na 16 s1m ....
iii qvno za nego NE hodim za6toto kogato go pitat dali ima averka kazva "ne" :o :o

p.s: izvinqvam se 4e ne e na kirilica

Take_That
06-01-2009, 17:26
може би не иска да имате връзна..иначе не виждам причина,по която да не ти е предложил


На същото мнение съм

Mi6inka
06-01-2009, 19:17
не е задължително да ти каже "Айде да ходим" или "Искаш ли да ходим" или там нещо такова, за да тръгнете... понякога и целувката е начало на връзка...

smileforyou12
06-01-2009, 19:27
а от къде знаеш :-o

DemonchY
06-01-2009, 19:56
а защо забога е казал не :o :o я да го питаш кажи му че няма такива за пред другите какъвто е пред теб такъв е и пред останалите :o

sladur4etyYy
06-01-2009, 20:07
и аз щях да кажа, че вече сигурно смята връзката ви за официална. не е необходимо да се казва в прав текст ''айде да си станем гаджинцъъ'' ;д все пак, за да си сигурна, попитай го за отношенията ви

alkoxolizmo_0
06-01-2009, 20:09
може да ходите ама ти да не знаеш :-o

evelinka1122
06-02-2009, 10:15
пращаш му песента на Алисия- имаме ли връзка
и готово 8-) чакаш отг....

dasiquwn
06-02-2009, 10:19
Неможеш да разбереш 1 момче..голяма работа..учените още немогат да разберат жените

NeZaPoznat
06-02-2009, 10:22
Една от причините може да е, че накои момчета искат 'птредложението' да е в по-специална обстановка т.е. да сте само вие, да е романтично и т.н. :)


Това е само предположение. :oops:

gabrovoman
06-02-2009, 10:56
А да не би да е задължително официално да се отправи предложение. Може би според него се разбира от самосебе си, че иска да е с теб. Щом всичко върви идеално за сега, какъв е проблема да сте заедно, дори и без официалности за предложение. А след време деня на 1-та целувка ще смятате като начало на връзката ви.
Това е най-вероятно според мен, но има и вазможност да иска да те опознае по-добре.. :)

bloodyF
06-02-2009, 11:40
или го е срам да ти 'предложи' ,или просто си му за 1 седмица..[/i]