PDA

View Full Version : Младежта!?



DemonchY
06-01-2009, 19:29
абе хора какво им става на младежта неска аз също съм от тях обаче не ме пере толкоз хормона ...
какви са тея - един маняк на 13-14 наебал крава :shock: :shock: ти базикаш ли ме!? има и такива хора обаче от сексуална незадоволеност да правиш такива работи ...

друг са лизал с брадчедка си от 1ви клас ама ся не му пускала ... абе хора намерете си нормални гаджета бе на родословието трябва да се разширява надолу не да се слива :? :?

кфо е тфа "неска видях ацката путка" ... ами в случая се говори за красиво момиче ... едва ли е била п**ка с размерите на момиче :shock:
е**ла са ама още не й е идвало ... :o еми па дръж си краката по-затворени и може да не са чудиш най-различни въпроси
добре има си отклонения в тия работи като мама тати кака бати а у обаче въздържайте са с тея хормони бе и аз пътувам с влака "Пубер" ама толкоз ...

питам аз ли остарявам и тоя начин на живот се модернизира!?

fluffka1
06-01-2009, 19:32
кво да ти кажа човек,..... свиквай! :-D

nicolepcd
06-01-2009, 19:33
Темата ти беше пусната успешно. С нея ти промени всички тийнейджъри в Света. Благодарим! =D>

sladkish_14
06-01-2009, 19:40
Вече написах в една тема , че нищо няма да промените с тези ваши 'възмощения' , атова , което ти си чел/а е било бъзик някой си е правил е така .. Колко тъпаци има в тоя форум който пускат такива теми еба*ки .. И въпреки това , като пълните форумите с възмощенията си нищо няма да промените .. Колко ми е писнало да го чета , само аз си знам .. :x

DemonchY
06-01-2009, 19:43
кво да ти кажа човек,..... свиквай! :-D
:D ... аз съм свикнал обаче някакси ми звучи бая лудичко :D

Темата ти беше пусната успешно. С нея ти промени всички тийнейджъри в Света. Благодарим! =D>
ъм ... :D :D пака заповядайте 8-) 8-)

Bellatrix
06-01-2009, 19:43
Нов идиот. Нова тема. Все едно променяш нещо. Ми възмущавай си се. Много хора го правят. Не се променя нищо.

qazwsx
06-01-2009, 19:49
ei smotanqci mom4eto puska tazi tema za da nakara takiva kato vas da se pozamislqt malko a ne da spamqt gluposti kolko e bila bezpolezna i 4e ni6to nqmala da promeni :-x :-x :-x ako na vsqka takava tema pone po 10 4oveka se zamislqha .... nqma6e da ima 13 14 godi6ni kurventii...

LetTheMusicTalks
06-01-2009, 19:54
кво да ти кажа човек,..... свиквай! :-D
+1

BlackaTBW
06-01-2009, 19:56
^^Точно тези, които трябва да мислят, не го правят, камо ли заради тема.

sladur4etyYy
06-01-2009, 19:57
струва ми се, че си чела истории в сайта spodeli 8-) тва за кравата и за братовчедката в 1- ви клас 100% не е вярно, в оня сайт има кви ли не глупости. там хората си запълват времето, като се опитват да преметнат други хора с шантавите си истории :D не им се връзвай.

haritov
06-01-2009, 22:03
то е психическо тва :D

smileforyou12
06-01-2009, 22:06
не ми пука :?

Ilikeliljon
06-01-2009, 23:29
ei smotanqci mom4eto puska tazi tema za da nakara takiva kato vas da se pozamislqt malko a ne da spamqt gluposti kolko e bila bezpolezna i 4e ni6to nqmala da promeni :-x :-x :-x ako na vsqka takava tema pone po 10 4oveka se zamislqha .... nqma6e da ima 13 14 godi6ni kurventii...

+1 :) :)

w0sh
06-01-2009, 23:56
ei smotanqci mom4eto puska tazi tema za da nakara takiva kato vas da se pozamislqt malko a ne da spamqt gluposti kolko e bila bezpolezna i 4e ni6to nqmala da promeni :-x :-x :-x ako na vsqka takava tema pone po 10 4oveka se zamislqha .... nqma6e da ima 13 14 godi6ni kurventii...

А 15 годишни неграмотни полу-идиоти като теб щеше ли да има?


да

valdesbg
06-02-2009, 06:17
И кво подала се жабата от блатото, огледала се и пак се прибрала...

Звучи ли ти интересно? Щото твойта тема не е по интересна и смислена от тази история.

evelinka1122
06-02-2009, 10:02
добра тема... дано някой да я прочете и да осъзнае, че по този начин става за смях и да му влезе нещо в главата!
модернизира? мнее... не мисля, че това е модерно...
не остаряваш просто мислиш реално :)

NeZaPoznat
06-02-2009, 10:10
абе хора какво им става на младежта неска аз също съм от тях обаче не ме пере толкоз хормона ...
какви са тея - един маняк на 13-14 наебал крава :shock: :shock: ти базикаш ли ме!? има и такива хора обаче от сексуална незадоволеност да правиш такива работи ...

друг са лизал с брадчедка си от 1ви клас ама ся не му пускала ... абе хора намерете си нормални гаджета бе на родословието трябва да се разширява надолу не да се слива :? :?

кфо е тфа "неска видях ацката п***а" ... ами в случая се говори за красиво момиче ... едва ли е била п**ка с размерите на момиче :shock:
е**ла са ама още не й е идвало ... :o еми па дръж си краката по-затворени и може да не са чудиш най-различни въпроси
добре има си отклонения в тия работи като мама тати кака бати а у обаче въздържайте са с тея хормони бе и аз пътувам с влака "Пубер" ама толкоз ...

питам аз ли остарявам и тоя начин на живот се модернизира!?

Глей са онбре !
Тва тиойновити ни съ кът ортъ. Он си гледа пи*ката де да си завре пък посли да чите и да пиши. Ам то кът ни чите утде дъ знай чи кравъ илл кузъ ил братчедкъ ни съ и*е. А ?!! Ми то с четини стаъ. Ей мъ мен - чел чел чел тъ прокопсъл и в нетъ. Ам тъй - в селту интирнетъ и саму в кметствуту и то се на порну уключен. Ут порну за зътъпяъ дъ знаш :-P

DemonchY
06-02-2009, 13:28
е добре ве хора тъпа е темата кфо ма нареждате и мене ве ... ами ако никои не помисли ще отговаряте пак на теми бременна ли съм и т.н. ... айде гледайте си жабите в гьоловете и им са радвайте айдее... :x :-x

moon_flower
06-02-2009, 13:36
Ти хубаво си си написал темата,но нали знаеш,че на никой от тези хора,които описваш не му пука и няма да се промени...Хубаво е,че ти така мислиш и аз също споделям мнението ти.Имам чувството,че 93 година е последната по-нормална и тия от 94 нататък всичките са някви развратни и не им стига акъл за нищо.
Онзи ден майка ми ми разправя как някакъв неин приятел,който се занимава с компътри решил да се порови в компа на дъщеря си,която е на 11 или 12 и познайте кво намерил...снимки по сутиен и гащи и то момичето взело,че даже си легнало и на леглото.А тия като нея сигурно са повече от половината на тази възраст...
Обаче както smileforyou12 каза и на мен не ми пука.Който е такъв нека се оправя сам.

NeZaPoznat
06-02-2009, 13:48
е добре ве хора тъпа е темата кфо ма нареждате и мене ве ... ами ако никои не помисли ще отговаряте пак на теми бременна ли съм и т.н. ... айде гледайте си жабите в гьоловете и им са радвайте айдее... :x :-x

Има начин да попиташ за всичко. Аз лично съм на принципа че е по-добре да се задават тъпи въпроси отколкото да се правят тъпи грешки. Ти просто не знаеш как да попиташ и най-важното - какво искаш да получиш като отговор.
А дали младите затъпяват - да така е. Във връзка с някои събития от последните дни се разрових в други форуми, където пишат главно възрастни хора на по 30, 40 и повече години. И знаеш ли какво ми направи впечатление ? Колко грамотно е написано всичко. Когато те са били ученици не е имало интернет. Били са доста по-ограничени в получаването и достъпа до информация, но са се научили да пишат грамотно и да се изразяват добре. Сега и те ползуват нет-а, но признавам че е доста по-лесно и приятно да чета техните мнения. Оттам научавам нещо. Дори и да ползуват махленски език те не го постват в нета. Там няма да прочетеш ' а ве хора ' 'ко стаа' ВТФ и т.н.
Хигиената относно българския език и латиницата е на ниво за което тук в този форум само може да се мечтае.
Да ! Затъпяваме ! Лесния достъп до онфо-то ни прави по-информирани, но не ни прави по-интелигентни.

Харесва ли ти този отговор ?
Ако ти харесва - опитай да напишеш следващия си въпрос на книжовен Български език :?

aka6a_vamp
06-02-2009, 14:04
Баси не знам,ама онзи ден в KFC видях момиче и момче,които бяха максимум 3ти клас...седят и си пускат езици,братче, и си говорят на ''мило'' и некви такива... :shock: шашнах се,не знам може аз да съм сбъркана,ама.. :?

NeZaPoznat
06-02-2009, 14:15
Баси не знам,ама онзи ден в KFC видях момиче и момче,които бяха максимум 3ти клас...седят и си пускат езици,братче, и си говорят на ''мило'' и некви такива... :shock: шашнах се,не знам може аз да съм сбъркана,ама.. :?

Ами виждат го по телевизията ... защо се чудиш :?

fenasf
06-02-2009, 17:41
ei smotanqci mom4eto puska tazi tema za da nakara takiva kato vas da se pozamislqt malko a ne da spamqt gluposti kolko e bila bezpolezna i 4e ni6to nqmala da promeni :-x :-x :-x ako na vsqka takava tema pone po 10 4oveka se zamislqha .... nqma6e da ima 13 14 godi6ni kurventii...

+1 :) :)

+2 ;-)

BaiToq
06-02-2009, 18:10
абе хора какво им става на младежта неска аз също съм от тях обаче не ме пере толкоз хормона ...
какви са тея - един маняк на 13-14 наебал крава :shock: :shock: ти базикаш ли ме!? има и такива хора обаче от сексуална незадоволеност да правиш такива работи ...

друг са лизал с брадчедка си от 1ви клас ама ся не му пускала ... абе хора намерете си нормални гаджета бе на родословието трябва да се разширява надолу не да се слива :? :?

кфо е тфа "неска видях ацката п***а" ... ами в случая се говори за красиво момиче ... едва ли е била п**ка с размерите на момиче :shock:
е**ла са ама още не й е идвало ... :o еми па дръж си краката по-затворени и може да не са чудиш най-различни въпроси
добре има си отклонения в тия работи като мама тати кака бати а у обаче въздържайте са с тея хормони бе и аз пътувам с влака "Пубер" ама толкоз ...

питам аз ли остарявам и тоя начин на живот се модернизира!?
Яд те е ,че не топваш чушката?

melinor
07-13-2009, 20:30
Баси не знам,ама онзи ден в KFC видях момиче и момче,които бяха максимум 3ти клас...седят и си пускат езици,братче, и си говорят на ''мило'' и некви такива... :shock: шашнах се,не знам може аз да съм сбъркана,ама.. :?


:shock: :shock: :shock: :shock:

djojinka
07-13-2009, 20:44
Ами мене лично тези неща не ме учудват!След като едно 18 годишно момче може да заколи свой сьученик то тогава на каде отваме...Наистина не знам на какво се далжи тази агресия и за мен това е много по-голям проблем!Явно младото поколение вече е провалено!Можем само да се надяваме че дргите имат шанс!

bebe7o
07-14-2009, 07:20
ei smotanqci mom4eto puska tazi tema za da nakara takiva kato vas da se pozamislqt malko a ne da spamqt gluposti kolko e bila bezpolezna i 4e ni6to nqmala da promeni :-x :-x :-x ako na vsqka takava tema pone po 10 4oveka se zamislqha .... nqma6e da ima 13 14 godi6ni kurventii...


Тея 13-14 годишни курвентии няма да седнат да са ровят из такива форуми.. правят други раоти сеш се.. :wink:.. Ей затова ползата от тея теми... никва.. пък и точно тая май не е за този раздел.. :? :?

EarthShaker
07-14-2009, 07:23
поредната уникално-прозорлива тема

malkotoo
07-14-2009, 14:53
ei smotanqci mom4eto puska tazi tema za da nakara takiva kato vas da se pozamislqt malko a ne da spamqt gluposti kolko e bila bezpolezna i 4e ni6to nqmala da promeni :-x :-x :-x ako na vsqka takava tema pone po 10 4oveka se zamislqha .... nqma6e da ima 13 14 godi6ni kurventii...

ама почти никой не се замисля :) камоли пък "13 годишните курвентии"

sladur4etyYy
07-14-2009, 18:43
Баси не знам,ама онзи ден в KFC видях момиче и момче,които бяха максимум 3ти клас...седят и си пускат езици,братче, и си говорят на ''мило'' и некви такива... :shock: шашнах се,не знам може аз да съм сбъркана,ама.. :?

ххахаха, развиват се бързо децата 8-) скоро в детската градина, като влизат в ония пластмасови къщички, няма да си играят със строител, а с други нещица... 8-)