PDA

View Full Version : до 15 юли - 10 кг ?



Lacroix
06-01-2009, 20:01
искам само да попитам, има ли начин до 15 юли да се свалят 10 кила и ако да, как ?

InnchetO
06-01-2009, 20:51
Успех :razz:

blondeVIP
06-01-2009, 21:02
Хмм..начини много, обаче трябва да имаш воля.Сега тъкмо започва лятото карай до на плодове и зеленчуци.Изключи всякакви сладки и тестени и един ден ПОНЕ в седмицата трябва да караш на въглехидрати (месо, млечни продукти)..Обаче само с диета смисъл няма, защото на 15 схте си 4-5 килограма по-лека и прегладняла до злоба.Започни с повече движение..Лято е отвориха басейните ако си от София и си някъде около басейна на ЦСКА-то (или као имя някъде др подобен) отиваи и прави дължини...правиш колкото можеш - илизаш и почиваш (хем хващаш малко тен) и такам.Ако имаш възможност тичай в парка или около блока...карай колело...ходи на фитнес...ама фитнеса не всеки ден, че се поболееш...Из нета има и много хубави упражнения които можеш да правиш ако нямаш избор да излизаш навън..и такам..успех...може и да не са точно 10, но не пречи да опиташ..а и щом смяташ, че имаш нужда да свалиш 10 килограма...колкото и по0малко да свалиш няма да са ти в тежест.. :)

t1n4e7o
06-01-2009, 21:03
Що не вземеш да си гръмнеш един в простата тиква дето ти служи за глава :x :? :x

terawatt
06-01-2009, 21:08
Месо, млечни продукти - въглехидрати ??? :shock:

НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ !!!

blondeVIP
06-01-2009, 21:14
Оуу сега виждам какви тъпотии съм писала..така де извинявам се.Един ден караш на месо и млечни продукти, защото когато ядеш сладкиш около 20% се изразходва още в обработването, а когато ядеш месо около 40% процента се изразходват веднага...таа отново се извинявам за простотиите в предишния пост... ;)

terawatt
06-01-2009, 21:17
Какво ще рече това "обработването" ? :-o

blondeVIP
06-01-2009, 21:21
..Ммм е*ати гнусното е за обясняване..но по принцип нали знаеш когато изядеш нещо къде попада :-D таа за да стигне от устата до ануса, храната преминава през доста сложен процес, на който не помня /или просто не знам/ името...таа кога ядеш сладки неща тялото не се нуждае от много енергия за обработване, докато когато ядеш месо то използва голяма част от съдържащото се в него за да го преработи и да стигне до ануса...хъхх надявам се да ме схвана... :)

terawatt
06-01-2009, 21:50
Знам, знам... Процесът се нарича храносмилателен. От стомаха в тънките черва, където действат пранкреатичния сок, жлъчния сок и чревен сок. Това за което говориш е именно жлъчния сок. Всъщност тя се товари не само при сладки храни (съдържащи бяла рафинирана захар), а и при мазни (животински и растителни рафинирани мазнини). И сладките и мазните са отрова за тялото... После вече следва дебелото черво.

Аз лично не смятам, че това което си писала е подходящо. Просто за да се храни здравословно човек е необходимо да се спазват правила, да се пият достатъчно течности, да се консумират храни с полза за тялото, да се премахнат отровите. Общо взето излишните килограми това показват, а и също липсата на достатъчно движение.

blondeVIP
06-01-2009, 21:55
Е аз не говоря за мазни пържолки...те са толкова вредно колкото и някоя ФаФличка...мм да т кажа общо взето и двете препоръчваме едно и също...здравословно хранене и повече движение... :)

terawatt
06-01-2009, 21:57
Извинете... Аз не съм female. :)

Ти какво разбираш под здравословно хранене? Аз защото месото не го считам за полезна храна.

smileforyou12
06-01-2009, 22:19
чувала съм за диета която за 10 дена сваляш 10 кг но нз дали наистина действа ..... трябва всек ден да ядеш само зеленчуци и плодове нищо друго 8-)

MP
06-02-2009, 05:50
Аз защото месото не го считам за полезна храна.

Толкова силно твърдение,колкото и глупаво.

Няма никакъв шанс да свалиш 10 килограма за толкова време.Може би само с хирургически интервенции.

terawatt
06-02-2009, 07:40
Аз защото месото не го считам за полезна храна.

Толкова силно твърдение,колкото и глупаво.

Няма никакъв шанс да свалиш 10 килограма за толкова време.Може би само с хирургически интервенции.
Само на глупак може да му се струва глупаво.

blondeVIP
06-02-2009, 09:09
Мм всъшност на повечето хора, които разбират от здравословно хранене, ще им се стори глупаво...пробвай да караш 3 седмици само на зеленчуци и плодове...води само до анорексия... ;) а и защо да е глупаво това което иска автора на темата..вие да не четете юНи...за месец и половина и чудеса се правят ;)

kuklichka_bg
06-02-2009, 11:53
пробвай Японската диета :P

CaribbeanGirl
06-02-2009, 12:00
И аз мисля, че месото е към полесните храни! Тъпо е постояно да съветвате да не се яде пържено или печено и т.н.! Все пак всеки организъм има нужди, ако щете и само едни пържени картофки да са! Никой нормален не би издържал само на плодове и зеленчуци (вегетарианците не ги разбирам въобще и не ми ги давайте за примери)! Да ви кажа честно - движението му е майка на хубавото тяло! Няма диети, няма лишения! Ако спортуваш редовно и да си хапнеш някой и друг хамбургер няма да умреш!

MiLeNcHeToO
06-02-2009, 12:32
Естествено, че е възможно. Яж колкото може по-малко от обикновено (без да се лишаваш мн) и няма как да не отслабнеш. Дали ще се справиш не знам, много хора се опитват да смъкнат килограми, но просто желанието им за повече храна надделява. Аз също се стремя да смъкна някой др килограм, ще видим...дано се справим. :-P

terawatt
06-02-2009, 12:42
Аз нищо не съм съветвал... Просто споменах, че месото и млечните продукти не са въглехидратите и че не броя месото за полезна храна... Пък кой каквото иска да яде и да счита за полезно, тялото си е негово - отговорността за здраве и килограми също :)

TeenSpirit
06-02-2009, 16:12
Извинете... Аз не съм female. :)

Ти какво разбираш под здравословно хранене? Аз защото месото не го считам за полезна храна.
Пф... зле си информиран... и ако ядеш мазни, тлъсти пържоли или разни колбаси, в които едва ли има месо- наистина не е здравословно.
Ако говорим за истинско месо и ако е сготвено както трябва нз кое не му е нездравословното.

MalaBuzka
06-02-2009, 16:17
^ ами например това че започва да гние в храносмилателния тракт преди да е започнало да се смила.... но както казаха по-горе всеки си знае, телата са си ваши - правете каквото искате...

slim__shadygirl
06-02-2009, 16:18
Ами пробвай това: Излез навън и се засади в някоя градинка,накарай някой да те полива от време на време и гледай да се въртиш по посока на слънцето :)
Успех! :lol:

Cherryy
06-02-2009, 16:18
салати и месо, много движение, и воля

anitram
06-02-2009, 16:19
Що не вземеш да си гръмнеш един в простата тиква дето ти служи за глава :x :? :x :lol:

tonie__
06-02-2009, 16:29
аз свалям с неядене и фитнес :-D

terawatt
06-02-2009, 16:52
Извинете... Аз не съм female. :)

Ти какво разбираш под здравословно хранене? Аз защото месото не го считам за полезна храна.
Пф... зле си информиран... и ако ядеш мазни, тлъсти пържоли или разни колбаси, в които едва ли има месо- наистина не е здравословно.
Ако говорим за истинско месо и ако е сготвено както трябва нз кое не му е нездравословното.
Ти сигурно си ми на половината от години и на 1/10 от акъла. Не ми обяснявай как съм информиран :)

TeenSpirit
06-02-2009, 17:02
Извинете... Аз не съм female. :)

Ти какво разбираш под здравословно хранене? Аз защото месото не го считам за полезна храна.
Пф... зле си информиран... и ако ядеш мазни, тлъсти пържоли или разни колбаси, в които едва ли има месо- наистина не е здравословно.
Ако говорим за истинско месо и ако е сготвено както трябва нз кое не му е нездравословното.
Ти сигурно си ми на половината от години и на 1/10 от акъла. Не ми обяснявай как съм информиран :)

WTF? :lol: Окей... яж си "здравословните храни" и гледай до 15 да отслабнеш с 10 кг :lol:

MP
06-02-2009, 17:06
Не те знам как си информиран,но очевидно си скаран с храната.Това,че не броиш месото към полезната храна не го прави по-малко полезно,нито го прави вредно.Пък и не е трудно да се опиташ поне да се обосновеш защо мислиш така, а не само да се изказваш смело,демонстрирайки високото си самочувствие.