PDA

View Full Version : Червени петна по ръцете



Kocha
06-01-2009, 20:58
здравейте отново ме сполетя нещо странно и лошо от 2 дена на сам имам някакви червени петна по ръцете в областа на лакатя нито по нагоре нито по надоло и много се притеснявам личната неще да ми даде направление за кожен защото каза,че "за малки работи не искам да губя времето на хората" и ми изписа Кзизал и Зинерит обаче стана по зле сега и по тялото почнаха да ми излизат ;( щеше ми се да ви дам и снимков материял ама нещо немога да опрая блутута така,че се извинявам

LetTheMusicTalks
06-01-2009, 21:21
Крем?

Kocha
06-01-2009, 21:38
ми там е работата,че личната не ми дава направление тя май и да иска не може защото наскоро лежах в болницата заради парализа на лицевия нерв и ся се водя в нервното отделение и до 1 месец мисля че няма право да ми дава направление колкото до тея работи нито болят нито сърбят ама лято е как изляза с тея червени петна/пъпчици(както искате ги наричайте) ццц ;( да добавя че не съм алергичен към нищо това се случва за 1 път

Flapjack
06-02-2009, 03:51
ммм може да няма нищо общо, но скоро да си се стоял на слънце по-дълго време?да си забелязвал да се зачервяват повече когато си навън и да се успокоява вечерно време? по някога се среща такава реакция.
ако е това което си мисля нямаш повод да се притесняваш ще ти мине до ден два.

ProstoAz
06-02-2009, 04:20
От обяснението ти не става много ясно. Но задължително ходи на лекар. Може да е псориазис. Потърси снимки в нета и виж дали е подобно (трябва да знаеш, че има различни форми, при теб може би е лека, така че не се стряскай). Трудно се лекува, може би дори не се лекува, но уж има разни мазила, които твърдят, че помагат. Важно е и кожата ти да е добре хидратирана. Препоръчвам ти бебешкото олио на Johnson's. И не се стресирай! Психическото напрежение влияе на кожата и е в основата на псориазиса.

pam1
06-02-2009, 16:27
аз имам също петна седят такива сухи грапави и почват да ме сърбят от топлата вода предписаха ми локоид липокрем и ми минава :)

Kocha
06-02-2009, 18:42
Не Не не са грапави нито ми се лющи кожата даже неска забелязах че някой са гнойни ;( ама като си знам късмета...последния път ми бяхте казали(тоест хората от форума),че имам парализа на лицевия нерв и да не поверваш на късмета ми невролога точно това ми каза та нищо чудно болнавия ми организъм да е фанал и псориазис ;( :@


искам да направя един едит:значи още пия хапчета за парализата на лицевия нерв и да не би да е нещо от тях ама аз ги зимам вече повече от 3 седмици и чак сега ми се получи и то не е кой знае какво ами гинкоприм,фламексин,неуроб екс и габанеурал това е дали не е нещо от тях алергична реакция или нещО?

clever
06-02-2009, 20:03
гнойни :shock:
сигурен ли си...
най-добре отиди на лекар ..
;)