PDA

View Full Version : С него тя всичко ми отне...



IzgubenSvqt
06-02-2009, 05:37
Искам да ви разкажа за ада,в който се намирам тези дни..дано да ми олекне..

Бях с едно момче 1 година бях и съм все още лудо влюбена в него и явно до последно само аз не съм разбирала неговите намеци и какво се случва.Имали сме си споровете,на 2 пъти съм слагала край,а той беше готов на всичко само и само да му простя и си мислех,че любовта ни е била взаимна.До снощи.Разбрах за друго момиче и му се обадих веднага и го сравних със земята..В този момент света ми се срина из основи,не можех и не мога да повярвам,че това се случва след всичко,което съм направила за него,а то не е малко..Той беше единствения човек,за който аз бях готова наистина за всичко..С цялата си наглост този боклук ми обясни всичко..Каза,че никога не е бил влюбен в мен,каза ми,че 2 пъти са излизали и вече бил зарибен по нея...Все неща,който аз се опитвам да постигна с толкова усърдие и толкова време съм се борила за чувствата му.. Тя се мярка 2 пъти и ми взема всичко,което имам и което винаги съм искала..И за капак на всичко ми каза,че се е чудел кога да сложи края и все си викал още малко,още малко за да не ме нарани... а го направи по най-бруталния начин...
Извинявам се сигурно звучи банална и тъпа история,това което чувствам в момента не мога да сравня с никаква болка до сега..
Не мога да повярвам,че това се случва и просто искам да не живея...
Не мога да спра да плача и с поста си не целя нищо спрямо никой просто съм толкова отчаяна,че трябваше да го излея някъде,а дано ми мине...

valdesbg
06-02-2009, 05:59
Хм wellcome to the life :)

Привличането става за едно мигване време. Изпуснеш ли момента, после и тунел в планината да изкопаеш - няма файда. Та в случая не търси вина, просто го преодолей и следващия път да си знаеш че края неслучайно е наречен край.

Преди да се нахвърлиш срещу мен - 2 години и половина, точно на деня, заради някакъв мухъл, 3 месеца ходеха , в момента е сама.

IzgubenSvqt
06-02-2009, 06:34
valdesbg Поне един ме разбира в какво недоразумение живея..Мозъкът ми не побира случващото се вече на нищо не приличам от 48 часа рев..Незнам ти как си го преживял,на мен за 1ви път ми се случва и надявам се за последен

Bellatrix
06-02-2009, 06:40
Разбирам те :( Всеки в един момент минава през нещо такова. Налага се да го преодолееш, макар че ще ти трябва време. Моят бивш (6 месеца) се изчука с най-добрата ми приятелка. И двамата вече са минало за мен. И двамата съжеляват.

NeZaPoznat
06-02-2009, 06:40
Искам да ви разкажа за ада,в който се намирам тези дни..дано да ми олекне..

Бях с едно момче 1 година бях и съм все още лудо влюбена в него и явно до последно само аз не съм разбирала неговите намеци и какво се случва.Имали сме си споровете,на 2 пъти съм слагала край,а той беше готов на всичко само и само да му простя и си мислех,че любовта ни е била взаимна.До снощи.Разбрах за друго момиче и му се обадих веднага и го сравних със земята..В този момент света ми се срина из основи,не можех и не мога да повярвам,че това се случва след всичко,което съм направила за него,а то не е малко..Той беше единствения човек,за който аз бях готова наистина за всичко..С цялата си наглост този боклук ми обясни всичко..Каза,че никога не е бил влюбен в мен,каза ми,че 2 пъти са излизали и вече бил зарибен по нея...Все неща,който аз се опитвам да постигна с толкова усърдие и толкова време съм се борила за чувствата му.. Тя се мярка 2 пъти и ми взема всичко,което имам и което винаги съм искала..И за капак на всичко ми каза,че се е чудел кога да сложи края и все си викал още малко,още малко за да не ме нарани... а го направи по най-бруталния начин...
Извинявам се сигурно звучи банална и тъпа история,това което чувствам в момента не мога да сравня с никаква болка до сега..
Не мога да повярвам,че това се случва и просто искам да не живея...
Не мога да спра да плача и с поста си не целя нищо спрямо никой просто съм толкова отчаяна,че трябваше да го излея някъде,а дано ми мине...

Tочно така постъпвате момичетата с нас. Не мога да ти съчувствам защото съм го преживявал 2 пъти. Правиш всичко за нея а тя .. ами влюбих се. Сега поне малко знаеш как съм се чувствал аз. Вие поне можете да плачете спокойно, а ние ??!! :?

sladkish_14
06-02-2009, 06:44
Според мене си предизвикала тези негови думи ,.. Защо си мислиш , че всичко което ти е казал е истина ? Ти си се обадила и без да знаеш кой знае какво , чула си за някакво момиче и си му се нахвърлила ,на всичкото отгоре само вие двамата си знаете какво си му казала .. :shock: Това момчетата го мразят ! Може да не е било това, в което толкова си убедена , а той така да го е изкарал .. Както и да е всичко е свършило , нали знаеш , че думи и действия не се връщат назад .. Мисля , че си направила грешка , сега провери всичко между тях и дали изобщо има такова нещо ! ..



П.С - Всички сме преживяли такова нещо , но всички сме тука още .. Няма да е края на света , и аз имах 2 годишна връзка и не беше само това увлечение причината да се разделим и двамата не го искахме , но вътрешно си знам , че една от причините беше тя .. 2 седмици ходеха и накрая призна , че само мене обичал .. Жалко , беше късно !

Bellatrix
06-02-2009, 06:51
Искам да ви разкажа за ада,в който се намирам тези дни..дано да ми олекне..

Бях с едно момче 1 година бях и съм все още лудо влюбена в него и явно до последно само аз не съм разбирала неговите намеци и какво се случва.Имали сме си споровете,на 2 пъти съм слагала край,а той беше готов на всичко само и само да му простя и си мислех,че любовта ни е била взаимна.До снощи.Разбрах за друго момиче и му се обадих веднага и го сравних със земята..В този момент света ми се срина из основи,не можех и не мога да повярвам,че това се случва след всичко,което съм направила за него,а то не е малко..Той беше единствения човек,за който аз бях готова наистина за всичко..С цялата си наглост този боклук ми обясни всичко..Каза,че никога не е бил влюбен в мен,каза ми,че 2 пъти са излизали и вече бил зарибен по нея...Все неща,който аз се опитвам да постигна с толкова усърдие и толкова време съм се борила за чувствата му.. Тя се мярка 2 пъти и ми взема всичко,което имам и което винаги съм искала..И за капак на всичко ми каза,че се е чудел кога да сложи края и все си викал още малко,още малко за да не ме нарани... а го направи по най-бруталния начин...
Извинявам се сигурно звучи банална и тъпа история,това което чувствам в момента не мога да сравня с никаква болка до сега..
Не мога да повярвам,че това се случва и просто искам да не живея...
Не мога да спра да плача и с поста си не целя нищо спрямо никой просто съм толкова отчаяна,че трябваше да го излея някъде,а дано ми мине...

Tочно така постъпвате момичетата с нас. Не мога да ти съчувствам защото съм го преживявал 2 пъти. Правиш всичко за нея а тя .. ами влюбих се. Сега поне малко знаеш как съм се чувствал аз. Вие поне можете да плачете спокойно, а ние ??!! :?
А вас какво ви спира? И аз не съм плакала пред хора. Няма значение дали си момче или момиче. Пак е някакво неприятно да те виждат, че плачеш. Вкъщи пък кое те спира да се наплачеш?

valdesbg
06-02-2009, 06:52
Сладкиш, спри се мъничко.

Края означава край - затваряш книгата е не поглеждаш повече. Какво ще рови, проверява и така нататък, да не е следовател? Ако ще и със 100 момичета да е спал, какво значение има - те са скъсали вече(авторката поправи ме ако бъркам) и никой на никого не дължи нищо. Все едно сега аз да правя проблем че бившата ми ми е изневерявала докато още сме били заедно.

IzgubenSvqt
06-02-2009, 06:57
Прав си valdesbg.. Ако тръгна да се ровя ще ме боли още повече а при свършен факт няма смисъл ........ :-#

Bellatrix
06-02-2009, 06:58
Сладкиш, спри се мъничко.

Края означава край - затваряш книгата е не поглеждаш повече. Какво ще рови, проверява и така нататък, да не е следовател? Ако ще и със 100 момичета да е спал, какво значение има - те са скъсали вече(авторката поправи ме ако бъркам) и никой на никого не дължи нищо. Все едно сега аз да правя проблем че бившата ми ми е изневерявала докато още сме били заедно.
Мда... Няма смисъл от връщане назад. Иначе по-трудно ще се хване да го забрави. Сега е най-добре да се дистанцира от него максимално.

valdesbg
06-02-2009, 07:04
Да, ако тръгне да се рови из цялата каша хипотетично може да намери един куп ла*на и тогава любовта ще стане омраза или най-малкото ненавист. А така не е хубаво.

didi_12345
06-02-2009, 07:53
Искам да ви разкажа за ада,в който се намирам тези дни..дано да ми олекне..

Бях с едно момче 1 година бях и съм все още лудо влюбена в него и явно до последно само аз не съм разбирала неговите намеци и какво се случва.Имали сме си споровете,на 2 пъти съм слагала край,а той беше готов на всичко само и само да му простя и си мислех,че любовта ни е била взаимна.До снощи.Разбрах за друго момиче и му се обадих веднага и го сравних със земята..В този момент света ми се срина из основи,не можех и не мога да повярвам,че това се случва след всичко,което съм направила за него,а то не е малко..Той беше единствения човек,за който аз бях готова наистина за всичко..С цялата си наглост този боклук ми обясни всичко..Каза,че никога не е бил влюбен в мен,каза ми,че 2 пъти са излизали и вече бил зарибен по нея...Все неща,който аз се опитвам да постигна с толкова усърдие и толкова време съм се борила за чувствата му.. Тя се мярка 2 пъти и ми взема всичко,което имам и което винаги съм искала..И за капак на всичко ми каза,че се е чудел кога да сложи края и все си викал още малко,още малко за да не ме нарани... а го направи по най-бруталния начин...
Извинявам се сигурно звучи банална и тъпа история,това което чувствам в момента не мога да сравня с никаква болка до сега..
Не мога да повярвам,че това се случва и просто искам да не живея...
Не мога да спра да плача и с поста си не целя нищо спрямо никой просто съм толкова отчаяна,че трябваше да го излея някъде,а дано ми мине...

Миличка ако бях на твое място първо с един скандал по телефона нямаше да му се размине!Ние сме момичета..отиваш при него и пред всичките му приятели и новата му мацка го правиш сам да си говори!!!А сълзи-знам че много боли но като плачеш изглеждаш жалка..Колкото и да боли спри сълзите и продължи напред.Мен също мн ме е боляло и аз съм плакала но сълзи за момче не си струва!Сичките са говеда.Е хайде не всички но повечето!А твоя направо неможе да се опише с думи!Стегни се малко.Не си струва!

dimitar_ak
06-02-2009, 08:12
Отмъщението е най-грешния ход. Това показва точно "виж ме колко съм слаба и колко не мога без теб". Ако искате да ви запомни добре, покажете че живота ви не свършва с него. Помислете различно. Не "той ме заряза и живота ми свърши", а "чакай бе, аз съм свободна. я да си харесам някое добро момче".

ANEw
06-02-2009, 08:17
Отмъщението е най-грешния ход. Това показва точно "виж ме колко съм слаба и колко не мога без теб". Ако искате да ви запомни добре, покажете че живота ви не свършва с него. Помислете различно. Не "той ме заряза и живота ми свърши", а "чакай бе, аз съм свободна. я да си харесам някое добро момче".

:)

NeZaPoznat
06-02-2009, 09:17
Миличка ако бях на твое място първо с един скандал по телефона нямаше да му се размине!Ние сме момичета..отиваш при него и пред всичките му приятели и новата му мацка го правиш сам да си говори!!!


Ако може и да звъннеш на 112 за една линейка предварително защото ако му падне пердето ... не знам :?

kobrichka
06-02-2009, 09:54
Отмъщението е най-грешния ход. Това показва точно "виж ме колко съм слаба и колко не мога без теб". Ако искате да ви запомни добре, покажете че живота ви не свършва с него. Помислете различно. Не "той ме заряза и живота ми свърши", а "чакай бе, аз съм свободна. я да си харесам някое добро момче".

Напълно сгласна!
Животът продължава, а болката след време отминава...

evelinka1122
06-02-2009, 09:55
да да... поплачи си... след време ще осъзнаеш, че не си е струвало и това! не тъжи за тези, за които не заслужават! отвори нова страница... трудно е знам, но ще го преодолееш... след време :)

XTREMEFREERIDE
06-02-2009, 10:00
Не искам да си го представям дори.
Знам, че ще ти е трудно но се опитай да помислиш, дали той те заслужава, щом една година те е лъгал. Или пък в момента лъже себе си?! :smt017

XcwetiX
06-02-2009, 18:34
Такива боклуци не заслужават нищо..аз бих му се изсмяла в лицето дори много да ме боли ..бих му показала,че го съжелявм :-x

hottie
06-02-2009, 18:39
Сигурно болката е много силна, но няма какво да направиш по въпроса, освен да си излееш мъката докато не почне да ти олеква.
Явно не сте били един за друг и по-добре гледай от хубавата страна на нещата - радвай се, че все пак всичко е свършило сега, а не след още месеци или години.

SunShinePearl
06-02-2009, 18:51
Отмъщението е най-грешния ход. Това показва точно "виж ме колко съм слаба и колко не мога без теб". Ако искате да ви запомни добре, покажете че живота ви не свършва с него. Помислете различно. Не "той ме заряза и живота ми свърши", а "чакай бе, аз съм свободна. я да си харесам някое добро момче".
;-) това е най-правилният ход за това съм плакала само 2 пъти и то за малко и като си помисля за кви идиоти ! Моята теза е такава: Щом обичаш някой пусни го за да е щастлив,приеми че съдбата е такава и точка :) И винаги си казвам че той да не е последният,радвай се за него щом е щастлив но да знаеш че все някога всичко ще му се върне 2-но

cinderella_gugutka
06-02-2009, 19:18
в слу4ая не трябва да търсиш вината нито в себе си ,нито в нея.мом4е ,което ходи с дадено моми4е цяла година без да я оби4а е пълен боклук.аз съм сигурна 4е не е възможно да няма абсолютно никакви 4увства към теб,но това няма зна4ение....разбирам колко ти е гадно,и аз съм преживявала подобно нещо.но ти трябва да бъдеш силна-с много воля и упоритост да го изтръгнеш от сърцето си и да намериш някой свестен пи4 с който да си щастлива.успех :-)