PDA

View Full Version : Vichy Normaderm



vaLq_14
06-02-2009, 10:13
Взех си го преди малко, обаче искам да попитам тези, които са го ползвали или го ползват, по колко пъти трябва да се мажа, защото не видях някъде да го пише? Наистина ли матира за 6 часа? И, разбира се, вашите мнения?
Имам намерения да го ползвам сериозно, така че... а дано поне това да помогне.

iveto18
06-02-2009, 10:57
Аз го имам,и съм доволна много,матира,но го ползвам през ден,защото като си го купих и се мажех секи ден и забелязах 4е ми се омазнява много лицето и се получават черни и бели точки.Зависи каква ти е кожата,ако не е мазна се мажи всеки ден.И задължително сутрин,най- голям ефект има,пак и ще ти баде защитена кожата през целия ден.

vaLq_14
06-02-2009, 11:05
Аз го имам,и съм доволна много,матира,но го ползвам през ден,защото като си го купих и се мажех секи ден и забелязах 4е ми се омазнява много лицето и се получават черни и бели точки.Зависи каква ти е кожата,ако не е мазна се мажи всеки ден.И задължително сутрин,най- голям ефект има,пак и ще ти баде защитена кожата през целия ден.Защо ако не е мазна да се мажа всеки ден? На опаковката пише, че е точно за мазна кожа?

vaLq_14
06-02-2009, 15:39
Никой друг ли не го е ползвал?

DiDiChKa
06-03-2009, 10:25
Аз го имам,и съм доволна много,матира,но го ползвам през ден,защото като си го купих и се мажех секи ден и забелязах 4е ми се омазнява много лицето и се получават черни и бели точки.Зависи каква ти е кожата,ако не е мазна се мажи всеки ден.И задължително сутрин,най- голям ефект има,пак и ще ти баде защитена кожата през целия ден.Защо ако не е мазна да се мажа всеки ден? На опаковката пише, че е точно за мазна кожа?

защото ако е мазна и се мажеш много често ще се омазнява по-бързо!! :)

Swinkenhoffer
06-03-2009, 11:29
На опаковката пише да се мажеш сутрин и и вечер, ама тая тема ме хвърли в размисъл нещо... 8-)
Инак го ползвам основно сутрин. В началото бях доволна, сега не ми се вижда по-различен от този, който ползвах на Лореал за 10лв.

smirkis
06-03-2009, 11:34
Аз го ползвам от 2- 3 седмици и съм доволна :) наистина матира кожата минимум за 6 часа .. използва се сутрин и вечер на почистена кожа :)

vaLq_14
06-03-2009, 12:36
Благодаря за отговорите :)