PDA

View Full Version : "един неразделен клас"



OneGirl
06-02-2009, 12:18
Нека разкажа моята история накратко :) .
Значи ние сме един много хубав клас смисъл помагаме си с каквото можем и т.н.. Но проблема е, че вчера една час от класа решиха да избягаме от час и да идем на кафе. Аз обаче неисках да ходя, защото имам доста отсъствия и не искам повече, също и още 7-8 човека не отидоха. Когато те тръгнаха едно от момичетата което не отиде (ще я нарека А) прати едно момче (ще го нарека Б) да иде с тях на кафе и да слуша дали говорят за нея. Дотук добре, но когато се прибирахме от училище (с моите приятелки, които бяха на кафе) аз без да се усетя попитах дали това момче Б е било при тях. Те ми казаха, че е било там и ме попитаха защо питам и аз шматката казах, че А е казала да слуша дали говорят за нея. И те се ядосаха. Днес сутринта тези мои приятелки казаха на другата моя приятелка (нея ще я нарека С) за А какво е направила. И С се ядоса и каза на висок глас: Курва с курвата и аз вече ще пращам хора да подслушват.
И това момиче А помисли, че аз съм я издала и ми се насърди и почнахме да се караме, а аз хич не искам да се караме. И след това отидох при А и се и извиних и й казах, че не е хубаво да се караме и ако има нещо да ми казва да ми го каже за да се разберем без караници. И тя ми каза: Защо си казала на С какво казах. Аз и казах, че не съм била аз и моята приятелка (която каза) ме подкрепи.
И незнам утре какво да правя? Смисъл да и се извиня ли отново на А или? Попринцип кой каквото ми каже никога не го издавам и всички ми имат доверие, а сега от едно невнимание какво се получи :( .
Скарахме се като малките деца и класа се раздели на групи. :(

Neftochimic
06-02-2009, 14:53
яко sad...
а как ми се иска пак да сме 9-10 клас.... :cry: :cry: :cry: