PDA

View Full Version : Една невъзможна любов...



GalleNo_MoMi4eNce
06-02-2009, 13:21
Първо искам да се извиня че не пиша БГ обаче не съм вкъщи а тук не може да се смени езика...

Незнам от къде да започна отчаяна сам от положението си...от 2-3 години излизам с едно момче което много обичах но той с неговите постъпки и действия винаги ме е разочаровал и наранявал..но въпреки всичко аз съм прощавала каквото и да било...защото сам била глупава мн ясну...иии преди около 3 месеца стъпих най накрая на земята...благодарение на един човек който се появи като ангел...И стана така че вече не обичам предишния си приятел а сам отново влюбена..и то до полуда...обаче с времето родителите ми разбраха за това..ии не са съгласни с това да се виждам с новото момче постоянно ми се карат и даже се стигна до там че ми взеха телефона за да не мога да говоря с него...незнам какво да правя.....мн го харесвам и се разбираме прекрасно...държи се с мен мн добре иии така нататък..но родителите ми не разрешават а аз не съм свикнала да им се противопоставямм.Незнам какво да правя незнам...и не знам до кога ще мога да се крия от родителите ми за да подържам връзка с моя спасител...отчаяна сам....

Благодари на NeZaPoznat :)
Кирилицата е задължителна !
moderated by : hottie

dimitar_ak
06-02-2009, 13:24
А какви са аргументите на родителите ти?

NeZaPoznat
06-02-2009, 13:52
Pyrvo iskam da se izvinq che ne pisha BG obache ne sam vkashti a tuk ne moje da se smeni ezika...

Neznam ot kade da zapochna otchaqna sam ot polojenieto si...ot 2-3 godini izlizam s edno momche koeto mnogo obichah no toi s negovite postapki i deistviq vinagi me e razocharoval i naranqval..no vypreki vsichko az sam proshtavala kakvoto i da bilo...zashtoto sam bila glupava mn qsnu...iii predi okolo 3 meseca stypih nai nakraq na zemqta...blagodarenie na edin chovek koito se poqvi kato angel...I stana taka che veche ne obicham predishniq si priqtel a sam otnovo vliubena..i to do poluda...obache s vremeto roditelite mi razbraha za tova..ii ne sa saglasni s tova da se vijdam s novoto momche postoqnno mi se karat i daje se stigna do tam che mi vzeha telefona za da ne moga da govorq s nego...neznam kakvo da pravq.....mn go haresvam i se razbirame prekrasno...durji se s men mn dobre iii taka natatak..no roditelite mi ne razreshavat a az ne sam sviknala da im se protivopostavqmm.Neznam kakvo da pravq neznam...i ne znam do koga shte moga da se kriq ot roditelite mi za da podarjam vryzka s moq spasitel...otchaqna sam....
Първо искам да се извиня че не пиша БГ обаче не съм вкъщи а тук не може да се смени езика...

Незнам от къде да започна отчаяна сам от положението си...от 2-3 години излизам с едно момче което много обичах но той с неговите постъпки и действия винаги ме е разочаровал и наранявал..но въпреки всичко аз съм прощавала каквото и да било...защото сам била глупава мн ясну...иии преди около 3 месеца стъпих най накрая на земята...благодарение на един човек който се появи като ангел...И стана така че вече не обичам предишния си приятел а сам отново влюбена..и то до полуда...обаче с времето родителите ми разбраха за това..ии не са съгласни с това да се виждам с новото момче постоянно ми се карат и даже се стигна до там че ми взеха телефона за да не мога да говоря с него...незнам какво да правя.....мн го харесвам и се разбираме прекрасно...държи се с мен мн добре иии така нататък..но родителите ми не разрешават а аз не съм свикнала да им се противопоставямм.Незнам какво да правя незнам...и не знам до кога ще мога да се крия от родителите ми за да подържам връзка с моя спасител...отчаяна сам....

п.п. Темата е хубава - 'превода' от мен :)

aka6a_vamp
06-02-2009, 13:58
Чакай не разбрах нещо...до сега си имала 2 годишна връзка,а сега ваще защо не ти дават да излизаш с новото мом4е? :?

RadaHristova
06-02-2009, 14:02
да,каква е причината родителите да не те допускат до новото момче,не може просто така,без причина ...

Take_That
06-02-2009, 18:23
Защо майка ти и баща ти реагират така?

Hilary_
06-03-2009, 02:35
Явно са твърде консервативни ... :? Ам аз бих им се опълчила.. аз никъде не прочетох да имат сериозно оправдание за това, което правят... :? :?

Wrathchild
06-03-2009, 03:49
Ако го обичаш им се противопостави. Ако трябва - тайно се виждай с него. Днес си тийнейджърка, а утре ще си жена. Ще намериш мъжа на живота си и ако мама и тати не го харесат, какво? Може в бъдеще да изпуснеш много добър шанс, а не свикнеш ли да се противопоставяш, това значи да те контролират докато са живи. Седни, поговори с тях, изслушай им аргументите, може да имат основание.
Впрочем, ти на колко си и той на колко е?

Aicken
06-03-2009, 05:50
сигурно е шибан негър познах ли? черен мазен циганин които се държи добре с теб ? :-o

NeZaPoznat
06-03-2009, 08:07
Явно са твърде консервативни ... :? Ам аз бих им се опълчила.. аз никъде не прочетох да имат сериозно оправдание за това, което правят... :? :?

Вярвай ми ! Не им трябва сериозна причина. Родителите т.е. майката на гаджето ми е против нашата връзка просто защото не съм от богато семейство. Както тя казва ' не съм перспективен'. :?

didi_12345
06-03-2009, 10:25
Първо искам да се извиня че не пиша БГ обаче не съм вкъщи а тук не може да се смени езика...

Незнам от къде да започна отчаяна сам от положението си...от 2-3 години излизам с едно момче което много обичах но той с неговите постъпки и действия винаги ме е разочаровал и наранявал..но въпреки всичко аз съм прощавала каквото и да било...защото сам била глупава мн ясну...иии преди около 3 месеца стъпих най накрая на земята...благодарение на един човек който се появи като ангел...И стана така че вече не обичам предишния си приятел а сам отново влюбена..и то до полуда...обаче с времето родителите ми разбраха за това..ии не са съгласни с това да се виждам с новото момче постоянно ми се карат и даже се стигна до там че ми взеха телефона за да не мога да говоря с него...незнам какво да правя.....мн го харесвам и се разбираме прекрасно...държи се с мен мн добре иии така нататък..но родителите ми не разрешават а аз не съм свикнала да им се противопоставямм.Незнам какво да правя незнам...и не знам до кога ще мога да се крия от родителите ми за да подържам връзка с моя спасител...отчаяна сам....

Благодари на NeZaPoznat :)
Кирилицата е задължителна !
moderated by : hottie

Мойто мнение..Говори с вашите обесни им всичко което обесни на нас..кажи им че не можеш да продължаваш напред с човек към който вече нямаш чуства.Че не си щастлива.Задай въпроса "Вие това ли искате?Да страдам?" и така нататак неможеш цял живот да правиш каквото те ти кажат!!!

GalleNo_MoMi4eNce
06-03-2009, 12:37
ами аз съм на 17 а той е на 23...
Майка ми е голям инат и каквото и да и кажа няма да ме изслуша...причинте поради които не ми разрешават да се виждам с него са че бил по голям доста от мене и че не е от хубаво семейство дрън дрън ....а ако им се противопоставя това значи да забравя за хубави яживот които съм имала до сега да забравя за компа и за телефона а също така и да излизам и да хода където и да било а ако го направя няма как да се виждаме...охх боли ме но най вероятно ще се откажа от тази любов...

smileforyou12
06-03-2009, 12:44
еми или ще се виждате тайно 8-) или го оставяш което се съмнявам да направиш... все пак нали родителите търсели най-доброто за нас но понякога незнят какво е то... 8-)

NeZaPoznat
06-03-2009, 12:57
ами аз съм на 17 а той е на 23...
Майка ми е голям инат и каквото и да и кажа няма да ме изслуша...причинте поради които не ми разрешават да се виждам с него са че бил по голям доста от мене и че не е от хубаво семейство дрън дрън ....а ако им се противопоставя това значи да забравя за хубави яживот които съм имала до сега да забравя за компа и за телефона а също така и да излизам и да хода където и да било а ако го направя няма как да се виждаме...охх боли ме но най вероятно ще се откажа от тази любов...

Съдбата ни рядко е на нашето мнение по тези въпроси.

Говоря от личен опит :?

sasha_90
06-03-2009, 15:40
Ако приятелят ти докаже на родителите ти,че е свестен, имате шанс.От личен опит ти казвам,че възрастта не е главната причина.Проблемът по-скоро е,че му нямат доверие.Знам какво ти казвам-имах връзка с 9 години по-голям,когото нашите много харесваха и одобряваха,но това беше защото му имаха доверие(и все още е така) и с право.

evelinka1122
06-03-2009, 15:44
Ако приятелят ти докаже на родителите ти,че е свестен, имате шанс.От личен опит ти казвам,че възрастта не е главната причина.Проблемът по-скоро е,че му нямат доверие.Знам какво ти казвам-имах връзка с 9 години по-голям,когото нашите много харесваха и одобряваха,но това беше защото му имаха доверие(и все още е така) и с право.
+ 1 това е и моето мнение.. мн мн вярно

RadaHristova
06-03-2009, 18:31
ами аз съм на 17 а той е на 23...
Майка ми е голям инат и каквото и да и кажа няма да ме изслуша...причинте поради които не ми разрешават да се виждам с него са че бил по голям доста от мене и че не е от хубаво семейство дрън дрън ....а ако им се противопоставя това значи да забравя за хубави яживот които съм имала до сега да забравя за компа и за телефона а също така и да излизам и да хода където и да било а ако го направя няма как да се виждаме...охх боли ме но най вероятно ще се откажа от тази любов...Почти пълнолетна си,мисля че вече сама можеш да избираш решенията си,ако е мил с тебе и те обича,какво толкова лошо има да бъдеш с него ... :?

didi_12345
06-04-2009, 10:59
Ако приятелят ти докаже на родителите ти,че е свестен, имате шанс.От личен опит ти казвам,че възрастта не е главната причина.Проблемът по-скоро е,че му нямат доверие.Знам какво ти казвам-имах връзка с 9 години по-голям,когото нашите много харесваха и одобряваха,но това беше защото му имаха доверие(и все още е така) и с право.
+ 1 това е и моето мнение.. мн мн вярно
+1 и от мене .. Съгласна съм с тях.