PDA

View Full Version : Проблем с игра



FaN7a
06-02-2009, 16:52
Наскоро ми се появи един доста гаден проблем :S Като излезе Undercover реших да я дръпна,всичко мина наред с инсталацията,крак,serial number...и дойде време за голямото разцъкване...Пуснах я на съвсем обикновено състезание и на монитора ми се появиха брутални черни точици,които с всяка секунда ставаха все повече.И след половин минута играта ЗАПЕЧЕ!Изчаках 30 секунди и пак тръгна и отново се почна увеличението на тия е*ани точки :@ След като счупих мика в земята се успокоих и реших да пробвам с друга игра-Ski Alpin.Отворих я,започнах да карам и познайте какво видях...БЕЛИ ТОЧКИ :X проблема беше същия както на NFS,само цвета на гадинките беше различен.Разочарован,видях ,че на CS 1.6 няма никакъв проблем :? Пробвах и с GTA San Andreas и също нямаше гадни мръсни точици по екрана.Gta и CS бях инсталирал преди доста време.Компа ми е с 2gb Ram,2.11ghz,AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual,Core Processor 4000+ и повечето желани от мен игри ми тръгваха..преди.Сега с всяка игра,която пробвам става този лош проблем:Scarface,Left 4 Dead,Need For Speed:Carbon,Most Wanted,Underground,Underground 2,Undercover,Porshce,Pro Street и още много други!Ако знаете от къде идва проблемът,МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ!!! :) [/b]

Genetix
06-02-2009, 17:43
Качи най-новите драйвери на видеото.

skuck
06-02-2009, 18:19
Качи най-новите драйвери на видеото.

както на Линукс?

ако не стане номера който е предложил Genetix купувай нова видео карта!

Genetix
06-02-2009, 18:39
Какво общо си има Линукса :D

skuck
06-02-2009, 18:45
Какво общо си има Линукса :D

проблемите с видео драйверите... всеобщ, там за триДе ускорението!

Хубаво, че поне аз няям такива проблеми, повечето случай, само си ги намира и тегли, Linux - the prodigy! ;) ти с коя дистрибуцийка си ?

Genetix
06-02-2009, 18:47
Xubuntu 9.04

FaN7a
06-03-2009, 09:20
И аз преди 1 месец смятах да си зема нова видео карта...ако това не е единствения начин за оправяне с проблема,кажете друг вариант :)