PDA

View Full Version : Какво бихте направили?



gabi_94
06-02-2009, 16:53
Ами, един съученик днес пусна неква миризлива димка в класната стая, така жестоко вонеше в целия коридор че учителите и директора разбраха и дойдоха да говорят с целия клас. Всеки мълчеше кой го е направил, но ни заплашиха че няма да си водим нормално часовете и няма междучасия, ще ни задържат утре защото ще идват от детска педагогическа стая и ще говорят със всеки един по един и могат да изгонят това момче. Той си е виновен, даже е правил много по-лоши неща от това, например откъчи закачалката и я хвърли през прозореца, счупи дръжките на прозорците, откърти корниза, кърти мазилка, даже пуши в класната стая. Не ми пука мн за него, но не искам да стоя без междучасия и да ни задържат след часовете заради това че никой не признава. А даже ни заплашиха за детектор на лъжата , тва не е ли малко прекалено? ще го изгонят ли за тва, в смисъл за димката само, защото не знаят за другите неща? Вие какво бихте направили, щото аз се чудя да си мълча ли и да си губя от времето. Като се замисля не вярвам той да си мълчи ако аз направя нещо

LiSicHkAa
06-02-2009, 17:03
Кажи на директора, няма смисъл заради 1 идиот да губите междучасия и т.н. :)

NecroSadisticSadomiziers
06-02-2009, 17:06
Пръсни му главата с някой снайпер или я отрежи, веднага ще се укроти... за вечни времена!

Sintya
06-02-2009, 18:23
Във 2 АЕГ ли си :-D
Спокойно... ако те разпитват, просто кажи, че не знаеш... не се намесвай, щом не си ти, няма от какво да се притесняваш.

padnaloblak
06-03-2009, 14:26
:D детектора е скъпа екстра .. то в България май има само един и не вярвам заради една димка да дават пари за такова нещо....

Lysit0
06-03-2009, 15:03
Казвай на директора и негуби време.

Shushu11
06-03-2009, 15:15
Ние още в 8-ми клас пускахме димки,пушили сме в час,горим със спирт,хварляли сме столове от прозореца и много други и уж даскалото ни е елитно.Така,че предполавам,че са искали само да ви сплашат и после нищо няма да ви кажат

Cybershot
06-03-2009, 15:18
това бледнее във сравнение със нас :razz: :razz:
по-добре да не давам примери че земете направите нещо после отиде се невидя. Оставете това не професионалистите :D

padnaloblak
06-03-2009, 15:28
:oops: в осмо клас наводнихме третия етаж :D

john95
06-03-2009, 15:34
Ами щом не си виновна не мисля, че има за какво да се притесняваш - а иначе ако кажеш истината - ще ти стане после по-гадно дори и да го изгонят....

При нас така имаше подобен случай и накрая се стигна до гонене - ама 2/3 от класа толкова го мразеше оня, че онази 1/3 която се опита да го защити просто не бе чута... И той отпътува за 2АЕГ :D (може е 3та да е - абе някаква АЕГ в Люлин 8-) )

zero
06-03-2009, 16:13
Ако бях аз щях да си мълча !
Защо ли ?
- Защото съм мъж, мъжете си тежим на мястото
като камъни ! Не правим курвенски номера (не казвам, че
в случая това е курвенски номер да го кажеш, но е друг въпрос това)
Не бих го издал !
Едва ли ще ви карат в детска педагогическа ;)
Ааааа относно да ви режат междучасията - :lol: :lol: :lol:
Мисля, че нямат право да го правят ;))))
Като те гледам така 94 имам чувството, че си
заец някъде и ви плашат кат за световно :D

plmn
06-03-2009, 16:33
Ами, един съученик днес пусна неква миризлива димка в класната стая, така жестоко вонеше в целия коридор че учителите и директора разбраха и дойдоха да говорят с целия клас. Всеки мълчеше кой го е направил, но ни заплашиха че няма да си водим нормално часовете и няма междучасия, ще ни задържат утре защото ще идват от детска педагогическа стая и ще говорят със всеки един по един и могат да изгонят това момче. Той си е виновен, даже е правил много по-лоши неща от това, например откъчи закачалката и я хвърли през прозореца, счупи дръжките на прозорците, откърти корниза, кърти мазилка, даже пуши в класната стая. Не ми пука мн за него, но не искам да стоя без междучасия и да ни задържат след часовете заради това че никой не признава. А даже ни заплашиха за детектор на лъжата , тва не е ли малко прекалено? ще го изгонят ли за тва, в смисъл за димката само, защото не знаят за другите неща? Вие какво бихте направили, щото аз се чудя да си мълча ли и да си губя от времето. Като се замисля не вярвам той да си мълчи ако аз направя нещо

тоя е некъв пропаднал
и да го издадете и да не го издадете, като гледам кво прави едва ли ще стигне далеч с простотията си
как ще ви лишат от междучасия? някой ще стои пред вратата и като избие звънеца ще ви заключва ли кво?
детектор на лъжата - тука са се изхвърлили тотално
разговора всеки по отделно - тука всеки ще каже нещо различно, (ако въобще се стигне до това) но в крайна сметка ако си заслужава може да отричате, че знаете кой е бил. а според мен не си заслужава. много му се е насъбрало, изпочупил ви е половината даскало, хвърля димки, пуши в стаите...

LovelyGirl
06-03-2009, 16:58
Наистина ли мислиш, че за нещо толкова малко, като една димка, ще ви заведат в Детска педагогическа стая и ще ви подложат на детектора на лъжата??? Това е ба**и смешното...
Те с убийци и престъпници не се държат така, пък ти..
И междучасията няма да ви орежат, само ви шашкат, за да си признаете.

fashion4etyy
06-03-2009, 17:00
o6te ste deca :lol: :razz:

skuck
06-03-2009, 18:56
Всеки тряя да си получи заслуженото!Не бих страдал заради на някой си там своеволията!

bishop
06-03-2009, 19:07
начи принципно да се порти хич не е хубаво, обаче така като гледам без тва леке ще ви е по добре. не е лошо да го обсъдиш обаче преди това с остатъка от класа или поне с приятелите си, за да получиш някаква подкрепа ако другите те обявят за портичка.

колкото до детектора на лъжата, просто се чудят как да ви натиснат. мисля че дори законово нямат право.

impassive7
06-03-2009, 21:49
Определено трябва да го издадете тоя келеш! Намери още хора от класа на това мнение и изплюйте камъчето! Бахти респекта имате към тоя нещастник, че да не го издавате! :? :? :? Да не е цар, че всички ще страдат заради него!

А и между другото всички трябва да се хвалим колко големи простотии сме направили и колко горди сме с това.... Своеволия колкото искаш! Кога ще се стегне това образование и КОГА ЩЕ ИМА НАКАЗАНИЯ БЕ? Още малко ще срутят даскалото някви келемета, а ръководството ''ги сплашва''. Свестни не останаха! :? :? :?