PDA

View Full Version : Объркана съм...



Take_That
06-02-2009, 17:26
Здравейте, съжалявам ако ще ви отегча с моята история и благодаря на всички, които ще я прочетат :)

Преди няколко дни излизах с мой бивш приятел. Бях с него 8 месеца (най-дългата ми връзка) и мога да кажа с ръка на сърцето, че наистина го обичах. С въпросното момче запазихме добри взаимоотношения и от време на време излизаме :) Онзи ден обаче нещо стана - аз като, че ли отново се влюбих в него (а може би никога не съм го разлюбвала, а просто някъде съм скътала чувствата си). На срещата той първи подхвана темата за нашата вече минала връзка, а на края на вечерта ме прегърна. Мислих си, че това е просто един вид приятелско отношение (все пак се разделихме, защото по неговите думи "Не ме обичал, както преди") Когато се върна в Сф (учи там) ми писа по скайп и ми призна, че в последните няколко дни мислил за мен и, че пак съм му взела ума.... Тъй като ме е наранявал доста и съм му давала и 2-и шанс през времето, в което ссме били заедно не бях мн убедена в думите му и му казах да ми докаже, че е искрен и че наистина държи на мен. Признах му чувствата си по индиректен начин (че още го обичам и т.н) От тази вечер насам не ми е писал.... От това много ме боли, постоянно очаквам да ми пише, да направи някаква стъпка, да докаже, че е искрен, но уви... Иска ми се да му пиша, но твърде много пъти съм губила достойнството си и гордостта си заради него (когато се скарахме и той беше виновния винаги аз бях тази, която се извинява и др таквиа подобни ситуации). Моля ви за съвет - вие как мислите да му пиша ли или да оставя нещатата в негови ръце? :)

П.П - той е голям инат и не му е присъщо да се моли на някакво си момиче.....

Благодаря на тези, които прочетоха темата ми и педварително благодаря за съветите :)

w0sh
06-02-2009, 17:32
разбий статуквото!


колко съм лаконичен

Take_That
06-02-2009, 17:34
разбий статуквото!


колко съм лаконичен

Не бъди толкова лаконичен и ми обясни по-добре 8-)

w0sh
06-02-2009, 17:38
Няма как да знам как едно евентуално поемане на инициативата от теб ще въздейства върху него.
Може да го приема като слабост, може да го приема като прекалено навлизане в пространството му.
Ти го познаваш... ти решаваш.. и все пак факът че действа до някаква степен безотгооворно по твои думи ме навежда н мисълта, че е доста верятно да е първия вариант.

Take_That
06-02-2009, 17:49
Няма как да знам как едно евентуално поемане на инициативата от теб ще въздейства върху него.
Може да го приема като слабост, може да го приема като прекалено навлизане в пространството му.
Ти го познаваш... ти решаваш.. и все пак факът че действа до някаква степен безотгооворно по твои думи ме навежда н мисълта, че е доста верятно да е първия вариант.

Точно поради тази причина не иска да му пиша - може би се страхувам от отхвърляне и от това, че аз отново ще съм тази, която го моли за любов... но пък и не знам дали не го засегнах, понеже му казах неща, които мен са ме наранявали - като това, че той почти винаги се държеше грубо и незаинтересовано и не оценяваше шансовете, които му дадох....

XcwetiX
06-02-2009, 18:00
П.П - той е голям инат и не му е присъщо да се моли на някакво си момиче....
Като е инат ще си бъде сам..не заслужава да му обръщаш внимание изобщо..по твоите думи той иска да е прав винаги..такива хора не са стока :-x

Nassgerrack
06-02-2009, 18:03
Според мен освен че си объркана , си и малко глупавичка. Той ИСКА да му пишеш! И иска да му припомниш чувствата си. Кажи му че го обичаш и той за теб е всичко на света, даже и след като сте се разделили.
Понякога момчетата тва обичат да чуват, особено като не могат да направят първата стъпка.

Имаше една песен на вонда шепард - tell him - последвай музикалните стонове и играй!

Take_That
06-02-2009, 18:03
П.П - той е голям инат и не му е присъщо да се моли на някакво си момиче....
Като е инат ще си бъде сам..не заслужава да му обръщаш внимание изобщо..по твоите думи той иска да е прав винаги..такива хора не са стока :-x

Мисля, че на него му е притно да го моля .....

Take_That
06-02-2009, 18:07
Според мен освен че си объркана , си и малко глупавичка. Той ИСКА да му пишеш! И иска да му припомниш чувствата си. Кажи му че го обичаш и той за теб е всичко на света, даже и след като сте се разделили.
Понякога момчетата тва обичат да чуват, особено като не могат да направят първата стъпка.

Имаше една песен на вонда шепард - tell him - последвай музикалните стонове и играй!

Аз знам, че той може би ИСКА да му пиша и да му призня отново колко много го обичам, но ще има ли смисъл след като си мисля, че той отново ще ме нарани..... пък и просто ако му пиша - пак той ще е победител и накрая аз оставам прецаканата......
Пък и все пак му казах да ми докаже, че е искрен и че наистина държи на мен, а това негово държание на други размишления ме навежда....

Nassgerrack
06-02-2009, 18:12
Значи не само е инат, но е и стеснителен инат. Той чака знак - ти трябва само да му го дадеш. Един помирителен секс би свършил добра работа.
Вервай ми след това колко време ше те обича....

Jumbie483
06-02-2009, 18:12
Значи това за вас е някаква игра, така ли ?
Кой ще победи и кой ще е прецакан ?!
В този ред на мисли, ти излезе егоиста. Ако толкова държиш на него и го обичаш му пиши...

Take_That
06-02-2009, 18:13
Значи това за вас е някаква игра, така ли ?
Кой ще победи и кой ще е прецакан ?!
В този ред на мисли, ти излезе егоиста. Ако толкова държиш на него и го обичаш му пиши...

Разбира се, че не е игра. Ако беше само една игра нямаше да пусна темата си тук.... просто исках той да ми докаже, че държи на мен, а това, че не ми пише явно означава друго.....

Jumbie483
06-02-2009, 18:29
Той може би си мисли същото..

Take_That
06-02-2009, 18:32
Той може би си мисли същото..

А ако ти кажа, че винаги аз съм се извинявала (дори да не съм виновна), винаги аз съм искала да се сдобрим, когато се скараме, а той се е държал меко казано като мухльо, аз един вид го молих за малко нежност, защо, когато сега аз го моля да ми докаже нещо, той не го прави? А и аз му казах, че все още го обичам ...

w0sh
06-02-2009, 19:19
все пак в своите мнения сама си отговори на въпроса какво да направиш.

Take_That
06-02-2009, 19:29
все пак в своите мнения сама си отговори на въпроса какво да направиш.

И все пак мисля да съм глупачката и да му пиша .......

cinderella_gugutka
06-02-2009, 19:33
еми аз с мойте бивши не поддържам никакви отношения...може би затова не попадам на такива сложни ситуации :o
та...ако наистина много го искаш и мислиш 4е имате шанс заедно му пиши мък квото стане

w0sh
06-02-2009, 19:47
все пак в своите мнения сама си отговори на въпроса какво да направиш.

И все пак мисля да съм глупачката и да му пиша .......

това е то жената.... ;Д

Take_That
06-03-2009, 07:33
Наистина нз какво да правя, все пак аз му казах да ми докаже, а аз да му пиша някак си не върви :?

w0sh
06-03-2009, 07:36
Като не пише, не доказва.....

празните приказки са специалитет на много мъже. в дешно време.

Take_That
06-03-2009, 07:48
Като не пише, не доказва.....

празните приказки са специалитет на много мъже. в дешно време.

да, но се чудя дали не чака аз да му пиша, за да му напомня чувствата си, както каза някой в мнението си....

w0sh
06-03-2009, 08:01
скайпа развали мъжа...
Изпари им смелостта като сешоар локва

M3cho
06-03-2009, 08:29
Признавам си че никой не може да ти го направи толкова зле, колкото ти сама си го правиш! При момчетата(не при всички) има едно такова чувство, което ни кара да изпитваме носталгия към стари връзки,момичета и т.н. и поради това може би твоя човек прави всичко това, а не сигурноста която проявява ме навежда още повече на този факт!Мухльото, както ти сама го нарече, си играе с теб, защото няма кой да му напомпа самочувствието. Ако проявиш слабоста, която проявяваш тук, пред него си загубена. След като изпитвал чувства няма да има и проблем да ги докаже,покаже и повярвай ми до сега щеше да го направи! Ей такива като бившия ти ми идва да ги убия от бой :o защото точно заради такава мърша ми се обърка живота....

Jumbie483
06-03-2009, 08:31
Той може би си мисли същото..

А ако ти кажа, че винаги аз съм се извинявала (дори да не съм виновна), винаги аз съм искала да се сдобрим, когато се скараме, а той се е държал меко казано като мухльо, аз един вид го молих за малко нежност, защо, когато сега аз го моля да ми докаже нещо, той не го прави? А и аз му казах, че все още го обичам ...

Добре, не му пиши тогава..
Имам чувството, че си търсиш причина да не му пишеш..
Ако толкова пъти ти си правила първата крачка, направи я пак ако ти стиска. Ако не, остави го и толкова..

w0sh
06-03-2009, 08:33
Признавам си че никой не може да ти го направи толкова зле, колкото ти сама си го правиш! При момчетата(не при всички) има едно такова чувство, което ни кара да изпитваме носталгия към стари връзки,момичета и т.н. и поради това може би твоя човек прави всичко това, а не сигурноста която проявява ме навежда още повече на този факт!Мухльото, както ти сама го нарече, си играе с теб, защото няма кой да му напомпа самочувствието. Ако проявиш слабоста, която проявяваш тук, пред него си загубена. След като изпитвал чувства няма да има и проблем да ги докаже,покаже и повярвай ми до сега щеше да го направи! Ей такива като бившия ти ми идва да ги убия от бой :o защото точно заради такава мърша ми се обърка живота....


Да убий го то бой... давай... доста ги рзбираш нещата очевидно... момчетата чуввствали носталгияяя... бла бла.. и крайните мнения дето даваш не помагат на никого...объркал ти се живота.... определно в днено време ви се е промил мозъка и думи като "гордост" и "мъжка чест" нищо не значат за вас


Разберете че човек трябва сам да си вземе решението, а за да му помогнете вие трябва само да зададете правилните въпроси...

M3cho
06-03-2009, 08:47
Да убий го то бой... давай... доста ги рзбираш нещата очевидно... момчетата чуввствали носталгияяя... бла бла.. и крайните мнения дето даваш не помагат на никого...объркал ти се живота.... определно в днено време ви се е промил мозъка и думи като "гордост" и "мъжка чест" нищо не значат за вас


Разберете че човек трябва сам да си вземе решението, а за да му помогнете вие трябва само да зададете правилните въпроси...
моето момченце,момиченце ли кво си не те знам, но човек когато остане сам и разочарован най-често поглежда назад търсейки някакво спасение.Мога да се хвана на бас, че сега като се втурне да го гони и да му подгъзува(защото съм почти сигурен, че това ще стане), ония веднага ще поеме в друга посока и ще се върне онова старо недо*баване за което говори момичето. За крайните мнения, това си е моя работа какво ще пиша и дали ще ги пиша! Някъде да съм те задължил/а да ги четеш?

w0sh
06-03-2009, 08:49
Мислиш като човек, расъл в саксия. Дори не ти стига акъла да разбереш,че не всички хора са като теб.

M3cho
06-03-2009, 08:57
Мислиш като човек, расъл в саксия. Дори не ти стига акъла да разбереш,че не всички хора са като теб.
А ти от мъки да измислиш поредния лаф за новото си мнение, не ти достигат мозъчни гънки, да се сетиш, че и без да го пиша е така! И наистина добре, че не всички хора са еднакви, защото като ти чета мненията, ако бяха всички толкова плоски и сърдити, като теб тоя свят нямаше да има смисъл :) Както и да е не мисля да спамя в темата на момичето повече, заради теб! То се е видяло, че ще ти идва и за това така се получава :)

w0sh
06-03-2009, 09:05
Ау.. току що получих стабилна доза четене от човек, който се прави на много зрял, а всъщност е влязъл в тийнейджърски форум, за да получи съчувствие...

Бих казал, че всяко твое мнение обрича хората на нещастие и самосъжалене.

По темата аз казах, каквото мисля и определено не е редно да се меся повече.

slun4ice_90
06-03-2009, 10:42
Ей,мила не се сдухвай.Поговорете си на 4-ри очи и т'ва е.Успех! :)

Take_That
06-03-2009, 10:47
защото няма кой да му напомпа самочувствието. Ако проявиш слабоста, която проявяваш тук, пред него си загубена. След като изпитвал чувства няма да има и проблем да ги докаже,покаже и повярвай ми до сега щеше да го направи!

И аз така мисля, затова и ме е страх да му пиша .....

Take_That
06-03-2009, 10:53
Ей,мила не се сдухвай.Поговорете си на 4-ри очи и т'ва е.Успех! :)

Няма как да поговорим на 4-ри очи, той не е в града ми.... а по скайп - глупости само .....

sasha_90
06-03-2009, 11:00
Не му се обаждай,не му пиши.

slun4ice_90
06-03-2009, 11:04
Ей,мила не се сдухвай.Поговорете си на 4-ри очи и т'ва е.Успех! :)

Няма как да поговорим на 4-ри очи, той не е в града ми.... а по скайп - глупости само ..... Намерете начин...Скайпът, е адската прецаквация... :-o :(

Take_That
06-03-2009, 14:24
Не му се обаждай,не му пиши.

Ето един категоричен отговор! Благодаря ти

smirkis
06-03-2009, 15:28
"П.П - той е голям инат и не му е присъщо да се моли на някакво си момиче....."

Ако наистина има чувства към теб и т.н. едва ли за него ти ще си просто "някакво си момиче " ... Сама казваш , че си му казала за своите чувства по индиректен начин .. Тоест според мен си направила достатъчно .. Очевидно си била е преди наранявана от него и сега се страхуваш това да не се случи отново ... По- добре се вслушай в страха си и изчакай .. Не му пиши в скайп (макар че знам колко е трудно да се сдържиш ;) ) ,най-малкото не е това мястото където да се обсъди такова нещо.. Успех ! :)

evelinka1122
06-03-2009, 15:35
не му е присъщо да се моли ли? ооо всеки си гони интереса с цената на всичко! не отстъпвай... нищо недей да правиш... сега е негов ред!
РС: искам да ти кажа да не се надяваш.... не за друго защото теб ще те боли... искам да спреш малко с тия чувства... просто им обърни гръб... не за друго- възможно е накрая наранената пак да си ти...... успех :)

Take_That
06-03-2009, 16:01
към smirkis - да доста пъти съм била наранявана от него и сега наистина ме е страх да не би да се случи същото, затова и му казах :"Докажи ми, че си искрен и не би ме наранил отново!", но той явно не иска да го направи. За да не му отнемам обаче надеждата му казах, че все още го обичам,а сега той дори не ми пише.....

към evelinka1122 - мисля, че си права накрая наранената пак съм аз.....

smileforyou12
06-03-2009, 16:13
остави го нека той ако има желание пише или звънне :?

eminemfenka
06-03-2009, 16:22
Можеш да му пишеш,но нищо свързано с вас .. Мисля,че няма да изгл. като глупачка! Ако то нещо подхване темата окей .. Ако не си аут :?

Take_That
06-03-2009, 17:39
Можеш да му пишеш,но нищо свързано с вас .. Мисля,че няма да изгл. като глупачка! Ако то нещо подхване темата окей .. Ако не си аут :?

Да, но той така или иначе като му пиша ще разбере, че все още имам някакви чувства към него (макар, че аз му го казах), а не искам отново аз да съм тази, която му се моли за любов.... пък и искам да разбера защо въобще водихме онзи разговор - какво целеше той с него, да поиска отново шанс или просто да разбере за чувствата ми?

raia338
06-03-2009, 18:19
:x той като е чул ,че и ти го обичаш още... :o ,пак си е възвърнал гордостта ..ами ако пак се съберете и продалжава да те наранява както го е правил...маината му

smirkis
06-03-2009, 22:28
Казала си му ,че още го обичаш ... ... Била съм в подобна ситуация .. .. с единствената разлика , че след като аз му показах , че имам интерес към него , той ми писа 2-3 в скайп , но не беше нищо сериозно .. Сега осъзнавам , че просто е искал да задържи вниманието ми ... Прекарах 3 месеца в очакване на това , той да покаже чувствата си към мен.. През цялото време стоях и го следях на линия ли е , каква нова снимка си е сложил , каква песен или послание си е написал в балончето ... Всеки ден си казвах , че хубавите неща отнемат време и аз бях готова да чакам .. Докато един ден не видях как снимката му в скайп е на него и някакво момиче , как се целуват и 108 сърца и целувки в балончето :^) а аз си мислех ,че той имал чувства към мен все още .. Докато аз съм стояла и всеки ден съм чакала да звънне или пише , той е градил щастието си с друга ... С една дума жалка картинка съм била ..Надявам се при теб нещата да не се развият по този начин :).. Затова те съветвам вместо да стоиш и да ги мислиш нещата , излез навън и се забавлявай с приятели .. Ти си направила достатъчно !! .. Както казах и в предишния пост , ако държи на теб , ще ти го покаже ;) .. А всъщност ти на колко години си , а той ??

П.С. Съжалявам за романа , който изписах , но се вживах нещо :)

Take_That
06-04-2009, 03:47
Казала си му ,че още го обичаш ... ... Била съм в подобна ситуация .. .. с единствената разлика , че след като аз му показах , че имам интерес към него , той ми писа 2-3 в скайп , но не беше нищо сериозно .. Сега осъзнавам , че просто е искал да задържи вниманието ми ... Прекарах 3 месеца в очакване на това , той да покаже чувствата си към мен.. През цялото време стоях и го следях на линия ли е , каква нова снимка си е сложил , каква песен или послание си е написал в балончето ... Всеки ден си казвах , че хубавите неща отнемат време и аз бях готова да чакам .. Докато един ден не видях как снимката му в скайп е на него и някакво момиче , как се целуват и 108 сърца и целувки в балончето :^) а аз си мислех ,че той имал чувства към мен все още .. Докато аз съм стояла и всеки ден съм чакала да звънне или пише , той е градил щастието си с друга ... С една дума жалка картинка съм била ..Надявам се при теб нещата да не се развият по този начин :).. Затова те съветвам вместо да стоиш и да ги мислиш нещата , излез навън и се забавлявай с приятели .. Ти си направила достатъчно !! .. Както казах и в предишния пост , ако държи на теб , ще ти го покаже ;) .. А всъщност ти на колко години си , а той ??

П.С. Съжалявам за романа , който изписах , но се вживах нещо :)


Съжалявам, че така се е получило при теб, защото и на мен ми се е случвало с въпросното момче, за което пиша (разликата обаче е, че 2 седмици след като се разделихме аз го видях с новата му приятелка - вече не се заедно) и знам колко гадно си се почувствала. Аз съм на 17, той на 19 :)