PDA

View Full Version : Спиране на цигарите



bogzfaggot
06-02-2009, 20:47
На 16 съм и пуша от някъде 2 години почти,имаше период,в който не пушех,ама почнах на сериозно да го карам,но искам да спра.Проблемът е,че мисля.че вече не мога,та да ви питам с лепенки никотинови или нещо да ми кажете,с което да си оправя проблема?

clever
06-02-2009, 20:53
хапчета
попитай в аптеката
поздравявам те;че искаш да ги откажеш ;)

ubuntureload
06-02-2009, 22:35
Опитай със силна Воля ... ;)

melinor
06-03-2009, 11:25
www.help-eu.com Вчера го рекламираха :)

MarkKnight
06-03-2009, 11:36
Нямаш ли волята да ти самата да ги спреш,никой не може да ти помогне ;)

LetTheMusicTalks
06-03-2009, 17:17
Опитай със силна Воля ... ;)
+1

georgi12
06-03-2009, 18:49
На 16 съм и пуша от някъде 2 години почти,имаше период,в който не пушех,ама почнах на сериозно да го карам,но искам да спра.Проблемът е,че мисля.че вече не мога,та да ви питам с лепенки никотинови или нещо да ми кажете,с което да си оправя проблема?
Аз пуших няколко години , от няколко въобще не пуша - без лепенки , без хапчета . От хапчетата се пристрастяваш както от цигарите - просто е нужна малко воля .

PlamenMEN
06-06-2009, 12:09
Вижте сега, това с "силна воля" е смехурия, която може да каже само непушачи или човек, който не е пристрастен. Има хора, на които им се вие свят, ако не запалят два дена примерно, други стават толкова нервни, че сами не се търпят, та камо ли околните. Пушенето е навик като миенето на зъбите преди лягане - ако не си измия зъбите, не мога да заспя. Но то има и пристрастяване, което само с воля не се оправя.
Хапчета, само от тях съм усещал ефект. Взех едно и наистина някак си не усещах нужда да запаля цигара. Но пък и аз не искам да ги спирам...

georgi12
06-06-2009, 12:49
Пламене , много си далеч от истината - 10 години пушех , 10 не пуша . Колко съм дърт в момента не е важно .

rauwkost
06-06-2009, 15:29
Хаха, смешно ми става като говорите за тия хапчета и как след тях сте нямали "никотинов глад" :lol: А вие наясно ли сте, че едно такова хапченце (визирам "Tabex") се равнява на 3 цигари, до колкото знам се взимат по няколко таблетки на ден.. е, сами си правете изводите!

blackvelvet
06-06-2009, 15:33
Вижте сега, това с "силна воля" е смехурия, която може да каже само непушачи или човек, който не е пристрастен. Има хора, на които им се вие свят, ако не запалят два дена примерно, други стават толкова нервни, че сами не се търпят, та камо ли околните. Пушенето е навик като миенето на зъбите преди лягане - ако не си измия зъбите, не мога да заспя. Но то има и пристрастяване, което само с воля не се оправя.
Хапчета, само от тях съм усещал ефект. Взех едно и наистина някак си не усещах нужда да запаля цигара. Но пък и аз не искам да ги спирам...

+1...За всеки е различно.На едни им влиаят хапчетата,на други лепенките...а на трети...и волята може да помогне.Пробвай първо с хапчета,ако не действа пробвай лепенки.А след това просто не знам.Не знам дали имаш "силната воля"...

elito6754
06-06-2009, 18:40
Най-сигурно да се пробваш сам/а да спреш да пушиш. :)