PDA

View Full Version : Сина на шефа :]



SuperBadSuperFresh
06-02-2009, 21:01
Да си имам проблемите 8-)
Така...майка ми в ролята си на сватовница 8-) ,иска да ме урежда със сина на шефа и.Момчето е симпатично,току-що завърши (а аз съм на 16)и доколкото го познавам е свестен.Тя майка уж на бъзик го каза ама на всяко изречение-той е супер момче :lol: Ама хубаво де- и да се получи химия между нас,ако натък нищо не стане-тежко и горко на майка ми (впрочем и на баща ми)
Да рискувам ли със въпросното момче или да си седна на д-то и да мирувам

ПП:Така като го чета това дето го напсах,малко повърхносто ми звучи.Няма да тръгвам с него,щото има пари а щото е сладур (ако стане нещо де) Извинявам се на всички тук със по -сложни проблеми,ама една не толкова заплетена случка може и да ни дойде освежаващо на всички даващи съвети тук :-P

Utopia
06-02-2009, 21:07
голяма дилема е. като спреш да пелтечиш и погледнеш отстрани ще забележиш фабулата на един латино-испано-аржентино-босановски сериал.

в крайна сметка мацето! квото направиш! в тоя живот както го каза Софи Маринова, квото си сложиш в устата и на оня работа това ти остава :)

ако ти харесва момчето опитайте, ако няма химия, физика, био-молекулярна връзка на атомна основа, просто няма смисъл да става на сила!!

съгласни ли са другите които след моя пост ще кълват по клавиатурата!

haritov
06-02-2009, 22:14
брей кви са тия уредени бракове :D и зако да си с него точно ?

LiveFlower
06-02-2009, 22:23
брей кви са тия уредени бракове :D и зако да си с него точно ?За престиж,копеле,за престиж на майка й

8)

haritov
06-02-2009, 22:25
:D :D :D :D :D
шъ стани известнъъъъъ 8-)

LiveFlower
06-02-2009, 22:35
скрий се ве !

Hilary_
06-03-2009, 02:17
Аз не вибдам проблема да бъдеш с него ... :? Майкати си е едно ... вие двамцате друго ... :?

Wrathchild
06-03-2009, 03:52
Аз пък не разбрах, ако не се получи, защо да си изпати майка ти? Шефът надали е решил, че ти си избранницата на живота му и край - навършиш ли 18, жените се.
Ако ти харесва, пробвай. Ако не - има ли смисъл?

IaShKo
06-03-2009, 04:05
брей кви са тия уредени бракове :D и зако да си с него точно ?

КАто при циганите :)

Aicken
06-03-2009, 05:46
макя ти мисли за твоето бъдеще 8)

NeZaPoznat
06-03-2009, 08:04
Да си имам проблемите 8-)
Така...майка ми в ролята си на сватовница 8-) ,иска да ме урежда със сина на шефа и.Момчето е симпатично,току-що завърши (а аз съм на 16)и доколкото го познавам е свестен.Тя майка уж на бъзик го каза ама на всяко изречение-той е супер момче :lol: Ама хубаво де- и да се получи химия между нас,ако натък нищо не стане-тежко и горко на майка ми (впрочем и на баща ми)
Да рискувам ли със въпросното момче или да си седна на д-то и да мирувам

ПП:Така като го чета това дето го напсах,малко повърхносто ми звучи.Няма да тръгвам с него,щото има пари а щото е сладур (ако стане нещо де) Извинявам се на всички тук със по -сложни проблеми,ама една не толкова заплетена случка може и да ни дойде освежаващо на всички даващи съвети тук :-P

Дано е свестен защото сина на моя шеф е най-долното, нагло, мързеливо и гадно л**но, което познавам.

А за съвет ?? Ами ти ще му харчиш паричките и ще му переш гащите ..... не е мой проблем :?

Jumbie483
06-03-2009, 08:12
Абе извинявай, ама ние случайно да имаме една и съща майка ?! :shock: :D
Моята иска да ме накара да изляза с едно момче от нейната работа.. На вас разликата с този пак ви е 2-3 години, а нашата с момчето е 8 :razz: Полудяла жена.. Как да не я обичаш :-) :-D
А ти ако искаш излез с това момче.. Нищо няма да загубиш все пак, най-много да спечелиш ;)

slun4ice_90
06-03-2009, 10:34
Помисли дали наистина го харесваш.На майка ти може да й се струва симпатичен,но все пак твое си е решението. :wink:

sasha_90
06-03-2009, 10:43
Ако го харесваш като визия и характер-давай.В противен случай-недей!

lipstik
06-03-2009, 11:21
Ако ти харесва и има привличане между вас,защо пък не.

B2BFW
06-03-2009, 11:27
Зимай му парите!!!!! 8-) :D

SuperBadSuperFresh
06-03-2009, 19:02
Имам си пари,благодаря,не ми трябват неговите :)
А на останалите мерси много за съветите.Зе сега не го мисля за добра идея,за нататъка ще видим :-D

DevilWish
06-03-2009, 19:11
Работата на майка ти няма общо с любовния ти живот.Така че на нея не може да повлияе.Ако с това иска да спечели обаче сипматиите на шефа тогава не е добре.Ама ако си го харесваш добре тогава.

cherinka
06-03-2009, 19:15
всички,които.имат.пари.са.с адури
;)

myNameIsImmortal
06-03-2009, 19:19
:-k и аз искам такааа 8-) 8-)

Еми какво да кажем..
Ако ти е симпатичен и има някакво привличане се взимайте и изпълни волята на родителите си 8-)

Ама гледай какво е якоо, има родители където мислят момиченцата си за малки и не искат да ги дават, а на теб момчетата на поднос ти ги сервират 8-)

SuperBadSuperFresh
06-03-2009, 22:13
Сервират ги те...внимавай с тоя,с ония и накрая... 8-)

cherinka,иронията в поста ти е неуместна.Не всички момичета които споменат пари,живеят и действат само за да ги получат.Всъщност незнам кое е по-лошо-дали че някои госпожици преследват парите,или това че някои хора си вадят погрешни изводи от около 20 думи :)

loveandemotion
06-03-2009, 23:19
връзките и т.н. направени от маики и т.н. не са за предпочитане може да си изпатиш :D

cherinka
06-04-2009, 04:48
Не.намеквам,че.паритему.са. лавна.причина.за.това.да.го .харесваш:)
не.ме.разбра;)
Естествено,че.ще.се.стремиш .да.имаш.половинка,която.мо е.да.си.позволи
едно.кафе.на.заведеие,един. ар.петък.вечер.и.т.н,защото. не.знам.дали.познаваш.такив а.хора,
ама.са.адски.много.тези,кои о.дори.не.могат.да.си.позво ят.да.ходят
с.рейс.на.училище. :D

SuperBadSuperFresh
06-04-2009, 10:16
За мен парите са просто или плюс в една връзка( кафе,заведение,някое подаръче на годишнина и тнт.)или нямат значение.Ако има пари-добре.Ако няма-здраве да е :)

По темата(ми) 8-) :Реших да му дам шанс на човечеца,а той като почна с едни смс-и зайченце,котенце обичам те...От 1 ден голяма любов ще да е :-x Дечковци

NeZaPoznat
06-04-2009, 10:40
За мен парите са просто или плюс в една връзка( кафе,заведение,някое подаръче на годишнина и тнт.)или нямат значение.Ако има пари-добре.Ако няма-здраве да е :)

По темата(ми) 8-) :Реших да му дам шанс на човечеца,а той като почна с едни смс-и зайченце,котенце обичам те...От 1 ден голяма любов ще да е :-x Дечковци

Внимавай какво правиш, че да не уволнят майка ти !

Сериозен съм !

chaotic
06-04-2009, 12:03
За мен парите са просто или плюс в една връзка( кафе,заведение,някое подаръче на годишнина и тнт.)или нямат значение.Ако има пари-добре.Ако няма-здраве да е :)

По темата(ми) 8-) :Реших да му дам шанс на човечеца,а той като почна с едни смс-и зайченце,котенце обичам те...От 1 ден голяма любов ще да е :-x Дечковци
Хаха , те всички така викат , сега ще ми кажеш , че ти не си всички 8-) ...

eminemfenka
06-04-2009, 13:54
Странна раута са мъжете :? :lol:



Лично мнение: Тъпо е,че изглежда,като наивник.. И казва думи,които едва ли е изпитал.. няма искренност :-o поне на мен така ми се струва :) иначе УСПЕХ! :)

LittlePrincess
06-04-2009, 13:59
Пробвай се, нищо не губиш :D

haritov
06-04-2009, 14:00
стани любовница на шефа така ще си по-на кяр 8-)

Utopia
06-04-2009, 16:22
най ме кефи лафа..

там където си вадиш хляба, не трябва да си вадиш чепа :)



ако ви е писано няма да ви запознае Наталия Симеонова, а ... случайноста!:)

пфф ай аз отивам да вечерям. филма ми се свали :)

kindergarden
06-04-2009, 16:33
Аз друг изход освен като станеш на 18 да се омъжиш за него и след една-две години да измислиш начин да го премахнеш (намираш някоя,която да го съблазни,и после се правиш на мъченица или наемаш убиец,който да му свети маслото)след което му взимаш парите,казваш на майка си да напусне и заминавате с нея на някой остров.След това,ако сте достатъчно алчни,повтаряте операцията и живот и здраве след 5тия заблуден намираш любовта на живота си и си живуркаш като богиня :D


а конкретно по темата:едва ли началникът ще си промени мнението към майка ти заради лошо стекли се обстоятелства от любовния живот на сина му...не ме разбирай погрешно,ама няма да го отрази много :D

giginkaaa
06-04-2009, 16:42
Ами аз нещо не разбрах той харесва ли те изобщо ?
Ако е така защо да не опиташ може и да се получи нещо. :)

vampirekiss
06-04-2009, 20:07
Голям праз,че е син да шефа й.Ако има химия се взимайте.НаИш ли кокло го ебе шефа на майка ти с кого се е хванал сина му.

moon_flower
06-04-2009, 20:57
Излезте на една среща,виж как ще се развият нещата и ако ти допадне може пък и да тръгнете. :) Просто помисли дали ти харесва наистина и решението сама трябва да си го вземеш.
Нека любов да има. :D

Riot
06-05-2009, 14:08
http://www.heartsandminds.org/fotos/MSCAstressedMan.jpg

hisy
06-05-2009, 15:11
Излезте на една среща,виж как ще се развият нещата и ако ти допадне може пък и да тръгнете. :) Просто помисли дали ти харесва наистина и решението сама трябва да си го вземеш.
Нека любов да има. :D +1

selens
06-05-2009, 15:25
Ти си добре .. майка ми искаше да ме урежда със сина на един турски милионер но само като чух от къде е .. 8-)