PDA

View Full Version : Относно едно момиче от класа ми



norm12
06-02-2009, 21:24
Здравейте на всички :)
Пише ви едно в известна степен срамежливо и неуверено в себе си момче.
Ще напиша въпроса на кратко :
Харесвам едно момиче от класа ми ,но не мога да и покажа че държа на нея и заради това питам как да и покажа че държа на нея и как да разкрия себе си на нея,защото имам мисълта,че ЛЮБОВТА Е РАЗКРИЕШ СЕБЕ СИ НА БЛИЖНИЯ ЧОВЕК И ДА МУ ДАДЕШ ДА НАПРАВИ КАКВОТО ПОИСКА С ТЕБ!
предварително мерси за отговорите :)

Utopia
06-02-2009, 21:28
лъскаш а !? :)

fc
06-02-2009, 21:51
:) Говорете си, накрая излезте уж за разходка и така няколко пъти, пусни ръка а у :)

haritov
06-02-2009, 22:02
училището е идеалното място да си намериш гадже
като за начало бъди уверен жените не харесват разни лиглювци бъди си нормален без тъпотии ако сте от един клас бихте могли да нпишете някакво домашно заедно или проект стига да има възможност или я накарай да ти помогне с някои задачи и тн най-вече трябва да се сближиш с нея за да те опознае после срещи тн ти си знаеш


НО БЪДИ УВЕРЕН

Ilikeliljon
06-02-2009, 23:05
Излезте на кафе, опитай се да пуснеш някой комплимент, но не се увличай. Просто го направи уж небрежно. Не знам как да ти го обясня използвай всяка ситуация, за да можеш да кажеш комплимент. Покажи и, че я харесваш, не и го казвай. Погледите са много важни, поведението и такива неща :) :)

Hilary_
06-03-2009, 02:15
Ми говори с нея бре... :D :D :D И няма от какво да се срамуваш ... няма да те изяде... :wink:

term0t0
06-03-2009, 04:53
Стига бе аз без да съм питал никога,винаги се оправям с момиче!Как така?!

Aicken
06-03-2009, 05:44
лъскаш а !? :)


ма яко

experiment_m
06-03-2009, 08:40
Опитай се да прекарваш колкото е възможно повече време с нея. Говори с нея постоянно. Накарай я да се почуства значима. Покани я да излезете на някъде заедно. Забавлявайте се.

didi_12345
06-03-2009, 10:17
Здравейте на всички :)
Пише ви едно в известна степен срамежливо и неуверено в себе си момче.
Ще напиша въпроса на кратко :
Харесвам едно момиче от класа ми ,но не мога да и покажа че държа на нея и заради това питам как да и покажа че държа на нея и как да разкрия себе си на нея,защото имам мисълта,че ЛЮБОВТА Е РАЗКРИЕШ СЕБЕ СИ НА БЛИЖНИЯ ЧОВЕК И ДА МУ ДАДЕШ ДА НАПРАВИ КАКВОТО ПОИСКА С ТЕБ!
предварително мерси за отговорите :)
Отидете заедно на копон като пийнете и двамата по едно по две ще се поотпуснете и ще разбереш дали и тя те харесва :D а пък ако напрайш нещу и тя се дръпне мн лесно можеш да се оправдаеш на следващия ден ;)

valvers
06-03-2009, 12:35
Ми говори с нея бре... :D :D :D И няма от какво да се срамуваш ... няма да те изяде... :wink:

Не лажи момчето.Момичетата хапят :D

sasha_90
06-03-2009, 15:48
Обръщай й повече внимание-сама ще се досети.

sweet_nothings
06-03-2009, 15:59
Отиваш и говориш, няма да чакаш тя да ти дойде на краката я, ааааа!!!! ;)

NecroSadisticSadomiziers
06-03-2009, 16:40
Нож в корема, после режеш главата, къпеш се с кръвта, кълцаш всичко, 2-3 пъти с двуцевката и си готов 8)