PDA

View Full Version : Спорен въпрос относно бременността



lamkei
06-02-2009, 21:37
Добър вечер!
Бихте ли изяснили един спор м/у мен и една приятелка...

Ситуацията е следната... Моята приятелка правила секс с гаджето си някъде по средата на акта той е махнал презерватива, но не е свършил в нея, после влезли в банята и той се е измел естествено и е проникнал в нея няколко пъти без да свършва, а след това излезли от банята и той на леглото проникнал в нея отново пак без презерватив,и пак няколко пъти и сега и закъснява...но попринцип цикъла и не е редовен
Каква е вероятността след това безумие тя да е бременна?

Благодаря предварително за отговорите и търпението ви.

Youth_boy
06-02-2009, 22:27
Въпросът ти е доста хаотичен , най-малкото че се основава на това , което си чул като история (освен ако не се касае за теб) вероятност има най-малкото защото по начин който е зададен въпроса е имало доста прониквания без кондом , понякога не е задължително да има еякулация за да забременее девойката. Има лекари и специалисти които ще се произнесът по-компетентно от всички тук по въпроса и е по-добре тази консултация да се прави възможно най-рано за да има спокойствие. Твърде вероятно е да няма проблем , това че на момичето и закъснява не винаги трябва да е = на бременност но както по-горе написах , профилактичният преглед е предпоръчителен.

SoFarSoG00d
06-03-2009, 07:01
Тест.

Vincent
06-03-2009, 08:40
Малко вероятно :(

eHoT4e
06-03-2009, 11:26
стига бе хора, стига сте шашкали с това, че може да се забременее и без да е свършил мъжа. Да, ясно е че "сперматозоиди се съдържат и в смазочната течност" е извинявайте обаче правя секс от 15годишна ( вече съм на 21 ) обичам секса и го правя доста често, но не обичам презервативи ( даже се обривам от тях ) и нямам аборти нали ?? спрете да стряскате, вероятността е 1 на 1000000000000000000000.... След като не е свършвал ( и се е измил след като е свършил ) няма от какво да се притесняваш.

puhinka93
06-03-2009, 12:25
Стига сте се шашкали.. Нищо и няма!!

tedinkata_
06-04-2009, 19:18
...
Каква е вероятността след това безумие тя да е бременна?

Минимален

Lysit0
06-05-2009, 05:09
...
Каква е вероятността след това безумие тя да е бременна?

Минимален

^ И все пак ТЕСТ. ;)

ladykeisy
06-05-2009, 05:33
Какви са тия глупости шанса е толкова минимален ...почти колкото овца да забременее от куче :D :D :D съжалявам за израза ... Аз съм го правила по същия начин , не помня дали последователността беше същата ,но горе долу така беше и нищо ми няма :-)

marin4itu
06-05-2009, 07:47
Аве за кво правите такива глупости само заради единия кеф и после да се чудите "Ше ми дойде ли, няма ли да ми дойде". Аз винаги си го правя с презерватив и ми е спокойно и на мене и на приятеля ми. Ше дойде времето, когато ще го правя без презерватив. И това, ще нищо ви няма до сега, не значи, че ще е така и в бъдеще ;)