PDA

View Full Version : Защо ли се получиха така нещата?



esfigmen
06-02-2009, 22:58
От Септември месец 2008 година, в нашия блок престигна едно момиче което щеше да записва 1ви курс в ПУ. Случайно се Срешнахме в асансьора, и се запознахме през Октомври месец. Истината е че по природа съм много зает и още по разсеян човек. Това го казвам защото се е случвало да се разминаваме в и извън блока, и аз носейки слушалки, не я забелясвах. Не го правих нарочно, просто бях забързан и замислен с мой работи, покрай следването ми ( Стоматология ). В началото не ми беше направила впечетление, като жена като външност, просто защото не се бях загледал. През Април тази Година, пак се засекохме и се заприказвахме и стана въпрос че аз си търся пациенти за да работя за да направя норматив. Тя сподели че имаше някакви (минамални ) оплаквания от зъбите, и прояви желание да дойде на посещение. Аз след някой ден почуках на вратата ( ние живяхме на един етаж с нея, срещуположни врати ) и се оговорихме кога да дойде. Тя преди да си тръгна каза : " Е, ти само за такива работи ли ще ме търсиш??? Няма да ме поканиш на кафе?"
Аз приятно изненадан и отговорих :"Ами, ок. Дай сега да отидем."
И така отидохме на по кафе ( по скоро тя Кола, аз бира :)), и си побъбрихме доста и беше много забавно. Това се случи във Вторник. Ние се оговорихме за Сряда да дойде, но така се получиха нещата та тя беше възпрепятсвана. Започнахме да си пишем по скайп, смс-и и подобни работи. Имам предвид това че така се запознахме беше едно приятно разнообразие за мен, всеки ден във Факултета, пациенти ( който не са виждали паста и четка за зъби, не е приятно гледка) едни и същи колеги...малко изнервяща обстановка. Та в началото и тя сподели че и е приятно. Тя имаше някакви проблеми с гаджето, аз на скоро бях изживял отхвърляне. Искам да кажа че е кеф да се запознаеш с нов човек и да си бъбрите. Та тя В Петък се прибира ( тя не е от Пловдив ). Бяхме се разбрали че може да се видим преди да патува. По скайп тя ми писа че няма време, ще изпусне автобуса, аз и писах че може да се видим поне за 5 мин на стълбите. По скоро мисълта ми беше че щях да я закарам с колата до автогарата и ще мога да и спестя малко време та да се видим. От тук вече почнаха "лошите" моменти. Признавам се че и аз имам вина. Вече не помня със сигурност, но и звъннах на гсм-а едни път Петък, докато е патувала, и един пут в Събота, но тя не ми отговори. Честно казано бях доста неприятно изненадан...в никакъв случаи тя не бе длъжна да ми отговаря...но защо така постъпваше ??? Аз и написах смс в Неделя. В общи думи я питах, защо не ми отговаря, дали съм я убидил с нещо и така на татака? Така и не получих отговор. Чеснто казано после не помня да съм и звънял...но може да и греша. В Четвъртак...към 10 часа сутринта ( аз се бях успал за факултета ), тъкмо излизам от апатамента и слизам по стълбите но говорех по гсм-а, и спирам в междуетажието. Чувам че някой пристига на нашия етаж. Това беше тя. Аз бях с поглед към вратата не нейната квартира. Тя мина, погледна ме леко изненадана с поглед които отразяваше неприятно чуство че ме вижда. Махна поглед от мен, отключи си вратата много бързо я затвори. "Защо ли се получиха така нещата?"!!!!!!!!! Аз в този момент бях просто като "гръмнат". Почустах се още по странно, за това държание от нейна страна. Пак и написах смс, бла бла , да ми каже ако съм направил нещо и какво е то. Та на същия ден същия ден и звъннах на тел, и Алилуия..."някой" отговори. Беше една нейна колежка! Тя ми каза че момичето ( моята съседка ) вече не отговаря на този тел номер. Аз съответно я помолих да ми даде новия и номер...и тя ми отказа, поради факта че съм и звънял прекалено много... ( хиляда пути, така се изрази ). Ок щом е тъй. Не мисля да съм звънял токова много и толкова често...но може и найстина да е било така.
В края на сметка не я опреквам, просто....защо така да прекратим всякакъв контакт така и неражбрах! Честно казано тя беше тази която ми се оплака че не познава града, и няма много познати и ще се радва да се опознаем! Е, не че аз на мен не ми беше приятно, точно обратното!
Трябва да кажа че това момиче което обсъждам е много възпитано, интелигентно...и не на споследно място, добре изглеждащо на външен вид, просто не разбрах защо така постъпи !!!

Аз лично не обичам да чета толкова дълги есета, но ако някой се престраши, нека напише мнението си. Благодаря за отделеното време :)))))))))

haritov
06-02-2009, 23:12
сам каза че е имала проблем с гаджето понякога жените когато са сърдити напук тръгват да се зарибяват но във всички случаи си жертвата и какво искаш от нея мани я тая като не ти обръща внимание ко и лижеш задника си трупаш сметка? :D

M3cho
06-03-2009, 09:38
Нещо подобно мисля и аз, като горния пост, но казано по по-нормален начин :) След като постъпва така направи я пощенска марка :) игнорирай я, нека прави каквото си иска! :) И за напред не бъди толкова настойчив, че това най-често стряска!

Nadelina
06-03-2009, 09:49
Има си приятел, с който имат проблеми, запознава се с теб и си мисли, че може би ще започне отначало, после приятеля и я търси, оправят разногласята за момента и тя спира да те търси, защото иска да бъде с него. И не си мисли, че можете да бъдете приятели, защото тя си има приятел и излиза с друг на среща (не е нормално), или приятеля и и го е забранил (в общи линии), или сама е осъзнала, че не си заслужава. Още пове че щом не е някаква курвентия и прави каквото и скимне без да мисли нито за себе си, нито за другите.

fc
06-03-2009, 09:52
Аве няма такива работи, следващия път като я видиш я спираш и питаш :o :o

experiment_m
06-03-2009, 10:03
Е гати кухата лейка. Тази се държи много смотано. Нали живее срещу вас. Върви и искай обяснение. :x

esfigmen
06-03-2009, 11:12
За първи път се занимавам с форум, и честно започва да ми харесва. Благодаря за отговорите, очаквам и други мнения.

Мен едиствено ми пречи че тя просто изчезна от хоризонта!
Имам предвид че не съм човек който ще се засегне, нека ми каже
какво точно и как. Например "не си ми приятен, и не желая да
общуваме". В края на сметка не мога да я "изям" както се вика по
телефона, или поне да напише някакъв смс. Просто това мълчание на
хората ме убива...! Харесвам и оценявам изкренността на хората.

Може и аз да си го слагам много на сърцето, но не сум свикнал на такива изпулнения! Просто ми е трудно да го приема, защото аз не бих постъпил по този начин.

NeZaPoznat
06-03-2009, 11:13
От Септември месец 2008 година, в нашия блок престигна едно момиче което щеше да записва 1ви курс в ПУ. Случайно се Срешнахме в асансьора, и се запознахме през Октомври месец. Истината е че по природа съм много зает и още по разсеян човек. Това го казвам защото се е случвало да се разминаваме в и извън блока, и аз носейки слушалки, не я забелясвах. Не го правих нарочно, просто бях забързан и замислен с мой работи, покрай следването ми ( Стоматология ). В началото не ми беше направила впечетление, като жена като външност, просто защото не се бях загледал. През Април тази Година, пак се засекохме и се заприказвахме и стана въпрос че аз си търся пациенти за да работя за да направя норматив. Тя сподели че имаше някакви (минамални ) оплаквания от зъбите, и прояви желание да дойде на посещение. Аз след някой ден почуках на вратата ( ние живяхме на един етаж с нея, срещуположни врати ) и се оговорихме кога да дойде. Тя преди да си тръгна каза : " Е, ти само за такива работи ли ще ме търсиш??? Няма да ме поканиш на кафе?"
Аз приятно изненадан и отговорих :"Ами, ок. Дай сега да отидем."
И така отидохме на по кафе ( по скоро тя Кола, аз бира :)), и си побъбрихме доста и беше много забавно. Това се случи във Вторник. Ние се оговорихме за Сряда да дойде, но така се получиха нещата та тя беше възпрепятсвана. Започнахме да си пишем по скайп, смс-и и подобни работи. Имам предвид това че така се запознахме беше едно приятно разнообразие за мен, всеки ден във Факултета, пациенти ( който не са виждали паста и четка за зъби, не е приятно гледка) едни и същи колеги...малко изнервяща обстановка. Та в началото и тя сподели че и е приятно. Тя имаше някакви проблеми с гаджето, аз на скоро бях изживял отхвърляне. Искам да кажа че е кеф да се запознаеш с нов човек и да си бъбрите. Та тя В Петък се прибира ( тя не е от Пловдив ). Бяхме се разбрали че може да се видим преди да патува. По скайп тя ми писа че няма време, ще изпусне автобуса, аз и писах че може да се видим поне за 5 мин на стълбите. По скоро мисълта ми беше че щях да я закарам с колата до автогарата и ще мога да и спестя малко време та да се видим. От тук вече почнаха "лошите" моменти. Признавам се че и аз имам вина. Вече не помня със сигурност, но и звъннах на гсм-а едни път Петък, докато е патувала, и един пут в Събота, но тя не ми отговори. Честно казано бях доста неприятно изненадан...в никакъв случаи тя не бе длъжна да ми отговаря...но защо така постъпваше ??? Аз и написах смс в Неделя. В общи думи я питах, защо не ми отговаря, дали съм я убидил с нещо и така на татака? Така и не получих отговор. Чеснто казано после не помня да съм и звънял...но може да и греша. В Четвъртак...към 10 часа сутринта ( аз се бях успал за факултета ), тъкмо излизам от апатамента и слизам по стълбите но говорех по гсм-а, и спирам в междуетажието. Чувам че някой пристига на нашия етаж. Това беше тя. Аз бях с поглед към вратата не нейната квартира. Тя мина, погледна ме леко изненадана с поглед които отразяваше неприятно чуство че ме вижда. Махна поглед от мен, отключи си вратата много бързо я затвори. "Защо ли се получиха така нещата?"!!!!!!!!! Аз в този момент бях просто като "гръмнат". Почустах се още по странно, за това държание от нейна страна. Пак и написах смс, бла бла , да ми каже ако съм направил нещо и какво е то. Та на същия ден същия ден и звъннах на тел, и Алилуия..."някой" отговори. Беше една нейна колежка! Тя ми каза че момичето ( моята съседка ) вече не отговаря на този тел номер. Аз съответно я помолих да ми даде новия и номер...и тя ми отказа, поради факта че съм и звънял прекалено много... ( хиляда пути, така се изрази ). Ок щом е тъй. Не мисля да съм звънял токова много и толкова често...но може и найстина да е било така.
В края на сметка не я опреквам, просто....защо така да прекратим всякакъв контакт така и неражбрах! Честно казано тя беше тази която ми се оплака че не познава града, и няма много познати и ще се радва да се опознаем! Е, не че аз на мен не ми беше приятно, точно обратното!
Трябва да кажа че това момиче което обсъждам е много възпитано, интелигентно...и не на споследно място, добре изглеждащо на външен вид, просто не разбрах защо така постъпи !!!

Аз лично не обичам да чета толкова дълги есета, но ако някой се престраши, нека напише мнението си. Благодаря за отделеното време :)))))))))
Бегло прочетох есето ... :?
Това, което се чудя е как си станал студент след като пишеш с толкова грешки. :shock:

esfigmen
06-03-2009, 11:21
NeZaPoznat, прав си за грешките...
Аз съм с двойно гражданство. Живял съм в Гърция, и там съм завършил средното си образование!!!!! На 5 годишен съм заминал за Гъция!

И затова Българския не ми е толкова силен, нито като богавство на думи нито като правопис!!!!!

Nadelina
06-03-2009, 12:22
За първи път се занимавам с форум, и честно започва да ми харесва. Благодаря за отговорите, очаквам и други мнения.

Мен едиствено ми пречи че тя просто изчезна от хоризонта!
Имам предвид че не съм човек който ще се засегне, нека ми каже
какво точно и как. Например "не си ми приятен, и не желая да
общуваме". В края на сметка не мога да я "изям" както се вика по
телефона, или поне да напише някакъв смс. Просто това мълчание на
хората ме убива...! Харесвам и оценявам изкренността на хората.

Може и аз да си го слагам много на сърцето, но не сум свикнал на такива изпулнения! Просто ми е трудно да го приема, защото аз не бих постъпил по този начин.
Аз също харесвам и оценявам много искреността у хората, но не винаги мога да получа това, което искам, не винаги съм удовлетворена от разговора, а в най-лошия случай от липсата на такъв, както ти сега.

На времето обичах ужасно много един човек и до ден днешен аз не знам истинската причина да не се получи нищо между нас и искам да я разбера, искам да получа много отговори, за да мога за себе си да затворя страницата завинаги, но не знам дали някога ще успея да го направя.

Aicken
06-03-2009, 12:38
жените никога не можеш да ги разбереш , мислиш си едно и накрая изедеш един мадур по челото

sasha_90
06-03-2009, 12:53
Достойнство имаш ли?Какъв си такъв,че и ходиш по петите?Да не е принцеса?Къде,къде по-хубави и интелигентни има от нея...

NeZaPoznat
06-03-2009, 13:00
NeZaPoznat, прав си за грешките...
Аз съм с двойно гражданство. Живял съм в Гърция, и там съм завършил средното си образование!!!!! На 5 годишен съм заминал за Гъция!

И затова Българския не ми е толкова силен, нито като богавство на думи нито като правопис!!!!!

Това не го знаех - сори.

Като съвет - не сте на по 16-17. Питай я 1:1 или иска или не .. какво е това - днес има ,утре няма. Ще си спестиш време и нерви!
Както се казва - по-добре ужасен край отколкото ужас без край. Разбра ме нали ? :)

plmn
06-03-2009, 13:10
чрез sms-ите си й показал, че имаш интерес към нея.
тя си има причини да не ти отговаря, а може би се прави на интересна.
като е така, не се занимавай. евентуално тя ще те потърси някой ден и може да получиш обяснение. ако не - не.

slun4ice_90
06-03-2009, 13:43
Вие сте на един етаж,отиди и я питай с нещо да не си сгафил. :-o

esfigmen
06-03-2009, 14:35
Забравих да зпоменя че тя от 1ви Май, вече напусна квартирата кадето живееше срещу моя апартамент.....!

Иначе и пратих писмо по електронната поща (вчера), и още не ми е отговорила. Не очаквам да ми отговори, ама....

Определено обаче се държи странно, и аз това е което аз не мога да проумея...

В края на сметка, единственно бих и пожелал никога да не бъде на мое място...защото е много странно и ТЪПО. Аз лично не изпитвам никакви лоши чуства към нея :)))

NeZaPoznat
06-03-2009, 14:37
Забравих да зпоменя че тя от 1ви Май, вече напусна квартирата кадето живееше срещу моя апартамент.....!

Иначе и пратих писмо по електронната поща (вчера), и още не ми е отговорила. Не очаквам да ми отговори, ама....

Определено обаче се държи странно, и аз това е което аз не мога да проумея...

В края на сметка, единственно бих и пожелал никога да не бъде на мое място...защото е много странно и ТЪПО. Аз лично не изпитвам никакви лоши чуства към нея :)))

А ти как би се държал ако някое момиче те харесва а ти нея - не ?

esfigmen
06-03-2009, 14:44
Ами това ми се е случвало....! Не че съм някой си голям красавец и жените "ке умрат" за мен, но имал съм такава случка.

Ами държах се по човешки....! Не съм се държал така странно, все едно че не познавам човека. Просто прятелски. Не съм се държал така че да се чуства другия неудобно..... да избягвам телефонните обаждания, и да обръщам поглед на другаде.

Ок...може тя да не ме харесва...да не съм атрактивен за нея...но не съм я свалял ( поне така мисля, никога не ме е бивало в свалките, хахаха)

BaiToq
06-03-2009, 17:27
Ако още сте на един
етаж я изчакай с букет
рози,това ти е последен шанс.
Такива са ,кво да ги правиш...

esfigmen
06-03-2009, 18:29
Благодаря на всички за това че бяхте активни върху моята тема...!

p.s. мислех че за анкетата щеше да има повече отговори "ДА"...!

Определено съм изненадан :o 8-)

NeZaPoznat
06-04-2009, 08:41
Отговорите НЕ според мен са главно от 'нежните' юзъри. :D

В същност надявам се си достатъчно дълго в БГ за да знаеш, че НЕ на български значи точно обратното на това, което значи на гръцки :D :D

esfigmen
06-04-2009, 11:37
Айде всички да подкрепим отговор ДА

ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА

:D :grin: :) 8) :lol: :-P :razz: :P 8-)

Lady_AMG
06-04-2009, 21:09
Васко, наистина ли трябваше да пуснеш тема във форум за да ме попиташ?
Нека кажа на всички причината тогава, щом ти толкова не можа да разбереш. Имам си приятел и го обичам. Не съм твърдяла друго, обичам го. Да, имах проблеми с него, но причината да изляза с теб не беше, че искам да го сменя, просто исках да бъдем приятели.
Твоето обсебване върху мен ми показа, че ти имаш съвсем други намерения- и да звънна поне хиляда пъти, написа ми 100 смса и честно казано те помислих за психопат- излязохме веднъж и какво?
Много ми хареса, като човек- вярно е, щеше да е чудесно да сме приятели, но не и при тези условия, не и при този интерес от твоя страна. Виждам, че доста са ме пообиждали в този форум, не сте прави хора- не съм пращала сигнал, че искам нещо повече... Мисля, че всяко нормално обвързано момиче щеше да се отдръпне на мое мястно. Както и да е, изнесох се преди една седмица, всичко хубаво ти желая и слънчево и усмихнато лято :-)

Bellatrix
06-04-2009, 21:29
Васко, наистина ли трябваше да пуснеш тема във форум за да ме попиташ?
Нека кажа на всички причината тогава, щом ти толкова не можа да разбереш. Имам си приятел и го обичам. Не съм твърдяла друго, обичам го. Да, имах проблеми с него, но причината да изляза с теб не беше, че искам да го сменя, просто исках да бъдем приятели.
Твоето обсебване върху мен ми показа, че ти имаш съвсем други намерения- и да звънна поне хиляда пъти, написа ми 100 смса и честно казано те помислих за психопат- излязохме веднъж и какво?
Много ми хареса, като човек- вярно е, щеше да е чудесно да сме приятели, но не и при тези условия, не и при този интерес от твоя страна. Виждам, че доста са ме пообиждали в този форум, не сте прави хора- не съм пращала сигнал, че искам нещо повече... Мисля, че всяко нормално обвързано момиче щеше да се отдръпне на мое мястно. Както и да е, изнесох се преди една седмица, всичко хубаво ти желая и слънчево и усмихнато лято :-)
Не искам да ви се бъркам, но защо не си му обяснила човешки очи в очи?

Lady_AMG
06-04-2009, 22:01
Мдаа, тук си прав... но просто съм такава, трудно ми е да казвам лоши работи. Просто го показах с отношение. А и какво да кажа- здравей, не искам да се виждаме повече, защото ти искаш нещо повече от приятелство, а аз не... не знам, трудно е...

esfigmen
06-05-2009, 06:14
Ами, благодаря за отговора.

Права си че имах чуството че могат да се получат нещата между

нас, но това не беше водещо. Иснтината бе че и на чисто приятелство

много бих се радвал.

Anyway, минало заминало в края на сметка. Аз никакви лоши чуства не

изпитвам към теб....и се извинявам за изказвани обиди към теб в този

форум.

NeZaPoznat
06-05-2009, 08:05
През Април тази Година, пак се засекохме и се заприказвахме и стана въпрос че аз си търся пациенти за да работя за да направя норматив. Тя сподели че имаше някакви (минамални ) оплаквания от зъбите, и прояви желание да дойде на посещение. Аз след някой ден почуках на вратата ( ние живяхме на един етаж с нея, срещуположни врати ) и се оговорихме кога да дойде. Тя преди да си тръгна каза : " Е, ти само за такива работи ли ще ме търсиш??? Няма да ме поканиш на кафе?"Аз приятно изненадан и отговорих :"Ами, ок. Дай сега да отидем."
........... Трябва да кажа че това момиче което обсъждам е много възпитано, интелигентно...и не на споследно място, добре изглеждащо на външен вид, просто не разбрах защо така постъпи !!! :)))))))))



Васко, наистина ли трябваше да пуснеш тема във форум за да ме попиташ?
Нека кажа на всички причината тогава, щом ти толкова не можа да разбереш. Имам си приятел и го обичам. Не съм твърдяла друго, обичам го. Да, имах проблеми с него, но причината да изляза с теб не беше, че искам да го сменя, просто исках да бъдем приятели.
Твоето обсебване върху мен ми показа, че ти имаш съвсем други намерения- и да звънна поне хиляда пъти, написа ми 100 смса и честно казано те помислих за психопат- излязохме веднъж и какво?
Много ми хареса, като човек- вярно е, щеше да е чудесно да сме приятели, но не и при тези условия, не и при този интерес от твоя страна. Виждам, че доста са ме пообиждали в този форум, не сте прави хора- не съм пращала сигнал, че искам нещо повече... Мисля, че всяко нормално обвързано момиче щеше да се отдръпне на мое мястно. Както и да е, изнесох се преди една седмица, всичко хубаво ти желая и слънчево и усмихнато лято :-)

Аз ли нещо не разбирам или ...
:smt102