PDA

View Full Version : моля за помощ спешно е



miss_kiss181
06-03-2009, 09:03
значи готвя се да кандидатствам в пловдив в амтии и сега имам да направя танцов етюд на тема За гъби в гората. Аз знам как да го изтанцувам, но не мога да си измисля самата случка.Какво ще се случи в тая в гора, или какво ще ги правя тия гъби нещо интересно. Моля ако някой се сети за някоя случка или измисли нещо да пише, няма значение какво ще е.Благодаря предварително. :) :) :) :oops:

Sham
06-03-2009, 09:06
дай музиката, да се ориентираме от гъби до гъби:Д

пр: http://www.americanpoems.com/poets/sylviaplath/1415

miss_kiss181
06-03-2009, 10:40
много съжалявям но не мога да дам музика тя се мисли в последствие и ако може нещата да са на БГ защото английския ми куца ще е супер. Мерси се пак :)

padnaloblak
06-03-2009, 14:07
хммм по принцип съм добър в кратките историийки но нз дали ще ти хареса:


отива едно младо момиче от село ( облечено в някоя типична дреха за ситуацията) да сабира гъбки в гората. минава се време докато ги намери и се озовава примерно на няква поляна открита. радостна че е намерила гъби започва да събира (тук ако можеш да пееш и ако сценката позволява може да измислиш два три реда песничка) и в един момент се чува гръм ти се стряскаш и се чудиш къде да се скриеш от дъжда. докато си търсиш място къде да се скриеш започва да вали и тн мисля че това е интересно

miss_kiss181
06-04-2009, 08:17
да това става само трябва да му измисля кулминация не6то което да се слу4ва на края.Какво 6те стане след като се скрия ако се сети6 не6то пи6и и аз 6те мисля пак. :) :) :)

miss_kiss181
06-04-2009, 08:39
ок този го доразвих но както съм по4нала поне да карам до край имам и друг етюд на реката мисля го от 1 месец и ни6то не ми идва.През това време направих сигорно о6те 5-6 нови етюда но този с реката направо ме убива ако някои може д ами помогне и за него 6те съм много благодарна. :) :) :-o :-o :oops: :oops:

padnaloblak
06-04-2009, 12:57
не съм мн запознат с етюдите и какво точно представляват .. сама ли играеш сценката?

ако е така за реката обърни повече внимание на облеклото . ако искаш някакъв по фантастичен мотив може да свържеш реката със четирите елемента ... и по време на самия етюд да се преминаваш от един в друг мисля че е добро като идея но ти си решаваш.

ето нещо примерно:
представи си че аз съм някакъв човек който се е загубил някаде ис природата и в един момент попадам на тази река. всичко изглежда приказно. може да използваш в началоо некви птичи песни (ако можеш де... зависи какъв музикален съпровод ще правиш.. ако ти акомпанират на пияно или нещо друго може би някоя по силна въздействаща мелодия и момента когато се открива реката да става по нежна и мелодична) можеш да изиграеш самата река после как водата се превръща във въздух съответно огън и земя (тук оставям на твоето въображение :D щото си нямам и идея от актйорско майсторство и танци )

Sham
06-04-2009, 20:19
моля, научете български!

padnaloblak
06-05-2009, 12:04
голям праз като пиша с грешки..... или ся ще измислите правило което гласи забранени са всякакви видове правописни и граматически грешки !!! айде моля ти са ...

Sham
06-05-2009, 18:02
Не ми сА моли на мен:Д

Dumb
06-05-2009, 18:50
Прекрасното на етюда, смисъла на етюда е да използваш, разкрепостиш и отключиш въображението си :)

miss_kiss181
06-07-2009, 11:45
абеее не ми пука дали padnaloblak пише с правописни грешки той поне ми дава съвети за разлика от тебе Sham който само се заяждаш. Все пак темата ми беше помощна а не кой пише с грешки и кой не така че придържайте се към темата ако може за да няма такива заяждяници Sham.
padnaloblak благодаря ти пак за идеите. :) :)

Sham
06-07-2009, 11:47
нямаш въображение - не тА бива:Д

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-07-2009, 11:50
Идеите са дебилни. Правописните грешки са по-забавни.

padnaloblak
06-07-2009, 13:25
:grin: мерси мерси :grin: във възторг съм просто