PDA

View Full Version : За нацъфтели краища



POLLINA
06-03-2009, 11:07
Искам да ви попитам за някакъв ефикасен продукт за нацъфтели краища (професионален) Имам всякакви други боклуци и всички вършат чудесна работа,но точно за това все още не съм открила нещо добро :D
Благодаря ви предварително :)

sladur4etyYy
06-03-2009, 11:20
и аз не съм открила :D кристалите уж предпазвали, но не виждам особена разлика. аз си подстригвам крайчетата всеки месец и така се спасявам. друг ефикасен начин не виждам ;д

lipstik
06-03-2009, 11:24
За съжаление освен ножицата друго не знам.

BlackWings
06-03-2009, 12:23
Тя косата ти ако вече е нацъфтяла няма как да я излекуваш , освен с ножицата. Но за превантивна мярка аз ползвам жълтата серия на Gliss против цъфтящи краища - подхранва и укрепва и наистина съм доволна , косата ми цъфти доста по-малко. А иначе е добре и да я подстригваш редовно в краищата, за да не се изтощава :)

130995
06-03-2009, 12:37
За съжаление освен ножицата друго не знам.

LittlePrincess
06-03-2009, 12:38
и аз не съм открила :D кристалите уж предпазвали, но не виждам особена разлика. аз си подстригвам крайчетата всеки месец и така се спасявам. друг ефикасен начин не виждам ;д

Аз един път реших да си сложа кристали и съвсем малко и на краищата само метнах и после косата ми 3 часа не изсъхна нито със сешоар, нито с нищо 8-)

POLLINA
06-03-2009, 12:46
кристалите се слагат на влажна коса :)

TeenSpirit
06-03-2009, 16:45
http://images.okazii.ro/auctions/2008/11/16/15296693-1-500_500.jpg
Това наистина помага.
Въпрос: Кристалите не предпазват ли от изгаряне с преси, маши и т.н.?

Едит: Това по средата*

LovEsIckk
06-03-2009, 16:51
и аз търся нещо за нацъфтели краища..постригах се късо ,зещото беше доста нацъфтяла и сега пак нацъфтя и нищо не ми помага.

Celence
06-03-2009, 17:23
ами наистина нацъфтее ли, няма оправия
но може да се повлияе малко все пак
имам една приятелка, която косата и е като слама от пресата и си поръча на ейвън едно прозрачно малко със зелена капачка (не капачка ами дозатор) и вече 5-6 такива е използвала и е много доволна

LovEsIckk
06-03-2009, 17:37
ами наистина нацъфтее ли, няма оправия
но може да се повлияе малко все пак
имам една приятелка, която косата и е като слама от пресата и си поръча на ейвън едно прозрачно малко със зелена капачка (не капачка ами дозатор) и вече 5-6 такива е използвала и е много доволна
аз си го бях поръчала и утре трябва да дойде..дано наистина действа.

shell
06-03-2009, 18:53
Когато краищата започнат да цъфтят веднъж друго решение освен подстрижка няма за съжаление :( Затова по-добрия вариант е да се полагат максимални грижи,с шампоани и маски и тн,и редовно подстригване на връхчетата и проблем не би трябвало да има :)

Minerva
06-03-2009, 19:59
Подстригване и ако искаш добър продукт да си ги поддържаш и да не ти цъфтят може да си вземеш на L`oreal Profesionel. Има един сайт...златна рибка май се казваше- там можеш да ги разгледаш продуктите и да си поръчаш.

sweet_bubka
06-05-2009, 10:13
Аз използвам жълтата серия на Gliss против цъфтящи краища(спрей е),но честно да ти кажа не съм забелязала ефект може би защото не го ползвам често незнам :?

gia_sena_mono
06-05-2009, 13:01
Фризьор.

cskasladyrana
06-05-2009, 13:04
http://images.okazii.ro/auctions/2008/11/16/15296693-1-500_500.jpg
Това наистина помага.
Въпрос: Кристалите не предпазват ли от изгаряне с преси, маши и т.н.?

Едит: Това по средата*

ей това в средата го имам с него си изправям и перфектно косата :grin: :grin: :grin: косата ми цъфти много по малко ,не стърчи ,изправя се по-лесно ,абеее супер съм доволна :-) :P :P :P

lipstik
06-05-2009, 14:10
http://images.okazii.ro/auctions/2008/11/16/15296693-1-500_500.jpg
Това наистина помага.
Въпрос: Кристалите не предпазват ли от изгаряне с преси, маши и т.н.?

Едит: Това по средата*

ей това в средата го имам с него си изправям и перфектно косата :grin: :grin: :grin: косата ми цъфти много по малко ,не стърчи ,изправя се по-лесно ,абеее супер съм доволна :-) :P :P :P

Това по средата какво е точно.

cskasladyrana
06-13-2009, 01:39
http://images.okazii.ro/auctions/2008/11/16/15296693-1-500_500.jpg
Това наистина помага.
Въпрос: Кристалите не предпазват ли от изгаряне с преси, маши и т.н.?

Едит: Това по средата*

ей това в средата го имам с него си изправям и перфектно косата :grin: :grin: :grin: косата ми цъфти много по малко ,не стърчи ,изправя се по-лесно ,абеее супер съм доволна :-) :P :P :P

Това по средата какво е точно.


ами спрей за коса , който прибира косъма за да не стърчи цялата коса....също така я предпазва от изгаряне ако примерно с изправяш често с пресата , но аз с него си изправям и по-лесно косата и се задържа по-дълго време :P

TeenSpirit
06-13-2009, 05:56
http://images.okazii.ro/auctions/2008/11/16/15296693-1-500_500.jpg
Това наистина помага.
Въпрос: Кристалите не предпазват ли от изгаряне с преси, маши и т.н.?

Едит: Това по средата*

ей това в средата го имам с него си изправям и перфектно косата :grin: :grin: :grin: косата ми цъфти много по малко ,не стърчи ,изправя се по-лесно ,абеее супер съм доволна :-) :P :P :P

Това по средата какво е точно.


ами спрей за коса , който прибира косъма за да не стърчи цялата коса....също така я предпазва от изгаряне ако примерно с изправяш често с пресата , но аз с него си изправям и по-лесно косата и се задържа по-дълго време :P
Това е спрей против цъфтене, а не протектор.
Цъфтенето и изгарянето на косъма са различни неща.
Не съм забелязала дали прибира косата, но наистина цъфти по-малко.

SunSmile
06-13-2009, 06:54
фризиорската ножицаааа!!!

titinkaa
06-13-2009, 07:06
Използвам на ELSEVE маската за коса Възстановяваща и подхранваща за нацъфтели краища,на мен ми помага(200мл е в жълта кутийка).Около 10лв е слага се в седмицата 1 път когато се къпеш на леко подсушена коса нанася се по дължината на косата,не я втривай в корените щото ще получиш обратен ефект.Стоиш 1-2мин е я изплакваш обилно с вода.Има по голям ефект ако не слагаш кристали след това,поне при мен така ми действа по добре. :) КАто си я вземеш пиши да кажеш какъв е ефекта върху твойта коса.
А между другото не я суши с сешоар след като се изкъпеш ще видиш че ще има по добър ефект

cskasladyrana
06-13-2009, 16:26
http://images.okazii.ro/auctions/2008/11/16/15296693-1-500_500.jpg
Това наистина помага.
Въпрос: Кристалите не предпазват ли от изгаряне с преси, маши и т.н.?

Едит: Това по средата*

ей това в средата го имам с него си изправям и перфектно косата :grin: :grin: :grin: косата ми цъфти много по малко ,не стърчи ,изправя се по-лесно ,абеее супер съм доволна :-) :P :P :P

Това по средата какво е точно.


ами спрей за коса , който прибира косъма за да не стърчи цялата коса....също така я предпазва от изгаряне ако примерно с изправяш често с пресата , но аз с него си изправям и по-лесно косата и се задържа по-дълго време :P
Това е спрей против цъфтене, а не протектор.
Цъфтенето и изгарянето на косъма са различни неща.
Не съм забелязала дали прибира косата, но наистина цъфти по-малко.


на мен фризиорката ми каза да го използвам ако често се изправям с преса .... :o нооо няма значение важното е че поне стои по-прибрана :-D