PDA

View Full Version : Яко заплетената история...



InnchetO
06-03-2009, 11:23
Значии.. от тази година съм в ново училище и, въпреки, че и преди това познавах много от хората, сега сме много по-близки. Така се получи с едно момче.. Нека го нарека Р. Та Р. ме хареса.. даже се влюби в мен.. в началото ми беше много досаден, но после вниманието му започна да ми харесва. Стана ми най-добър приятел. В последствие започнах да изпитвам чувства към него.. От малко, малко после несигурно та до преди няколко дни не усещах как съм се влюбила. Преди не исках да правя нещо за да не си разваля приятелството с него.. без него съм загубена.. НО откакто усетих, че е "станала белята" усетих и, че той не е същия. Стана по-студен. В скайп си беше написал. че НЯКОЙ го прави щастлив. Попитах го кой е.. преди ми казваше, че съм аз, но този път ми каза името на едно момиче. Изревнувах, но не показах това пред него. После ми се дръпна няколко пъти и аз го попитах защо напоследък се държи така. Той ми отговори, че "Неможел цял живот да ме ухажва" ... буквално седях така :shock: ... Говорих с една приятелка за това и тя ми каза, че са говорили с него и той и е казал, че знаел какво прави и, че накрая аз съм щяла да го търся. Така и стана. Реших и аз да се държа като него. Вчера ми писа в скайп и след много кратък разговор той ме попита защо не му пиша. Казах му, че "немога само на него да обръщам внимание". Той много ме ревнува и знае, че и аз го ревнувам. Той постояно пред мен се занимава с други, и аз ще го направя. При това - ще тръгна най-вероятно с един негов приятел. Щом той може да се държи така и аз мога.
Тъпото е, че когато се опитвам да го нараня по този начин МЕНЕ ме боли, че него го боли.. обичам го немога да го отрека. Тежко ми е, че така стана и незнам каква мамка му е причината..
*Вчера и днес няколко пъти се опита да ме подмине в училище, но аз го поздравих.. той не реагира.

Всъщност незнам защо писах.. Може би някакъв съвет какво да правя или защо той го прави? :(

Nadelina
06-03-2009, 11:29
Много глупаво мислиш. На инат не се прави, от това няма никаква полза. Хвани го и говори с него, кажи му, че имаш чувства, бъди искрена, недей да очакваш пак всичко да направи той, време е да вземеш нещата в твои ръце.

MarkKnight
06-03-2009, 11:33
Самочуствието му идва в повече особено след това че неможел цял живот да те ухажва,поговорете за да разберете какво да правите ;)

InnchetO
06-03-2009, 11:37
Това с "ината" го правя за друго. Познати и на двама ни ми казаха, че може да го прави за да ме накара да се почувствам, както той се е чувствал. Въпреки, че аз никога не съм се държала лошо с него. И просто реших, че щом ще се надцакваме, ще се надцакваме :)

А за самочувствиетоо.. той попринцип си има, но си има и защо :)

Nadelina
06-03-2009, 11:45
Добре де, ясно, ама каква е ползата от това надцакване?

Aicken
06-03-2009, 11:49
вие сте ебати тапите кирки

InnchetO
06-03-2009, 11:51
^ох и аз това искам, да си поговорим, но ми писна последно време аз му тичам по гъза, а той се държи с мене като.. незнам все едно, че не сме приятели дори. Всъщност аз обичам онзи, който познавах до скоро.. Този, който виждам сега.. айде да не кажа мразя, но.. :o просто незнам адски много ме обърква с действията си..

NeZaPoznat
06-03-2009, 12:20
Значии.. от тази година съм в ново училище и, въпреки, че и преди това познавах много от хората, сега сме много по-близки. Така се получи с едно момче.. Нека го нарека Р. Та Р. ме хареса.. даже се влюби в мен.. в началото ми беше много досаден, но после вниманието му започна да ми харесва. Стана ми най-добър приятел. В последствие започнах да изпитвам чувства към него.. От малко, малко после несигурно та до преди няколко дни не усещах как съм се влюбила. Преди не исках да правя нещо за да не си разваля приятелството с него.. без него съм загубена.. НО откакто усетих, че е "станала белята" усетих и, че той не е същия. Стана по-студен. В скайп си беше написал. че НЯКОЙ го прави щастлив. Попитах го кой е.. преди ми казваше, че съм аз, но този път ми каза името на едно момиче. Изревнувах, но не показах това пред него. После ми се дръпна няколко пъти и аз го попитах защо напоследък се държи така. Той ми отговори, че "Неможел цял живот да ме ухажва" ... буквално седях така :shock: ... Говорих с една приятелка за това и тя ми каза, че са говорили с него и той и е казал, че знаел какво прави и, че накрая аз съм щяла да го търся. Така и стана. Реших и аз да се държа като него. Вчера ми писа в скайп и след много кратък разговор той ме попита защо не му пиша. Казах му, че "немога само на него да обръщам внимание". Той много ме ревнува и знае, че и аз го ревнувам. Той постояно пред мен се занимава с други, и аз ще го направя. При това - ще тръгна най-вероятно с един негов приятел. Щом той може да се държи така и аз мога.
Тъпото е, че когато се опитвам да го нараня по този начин МЕНЕ ме боли, че него го боли.. обичам го немога да го отрека. Тежко ми е, че така стана и незнам каква мамка му е причината..
*Вчера и днес няколко пъти се опита да ме подмине в училище, но аз го поздравих.. той не реагира.

Всъщност незнам защо писах.. Може би някакъв съвет какво да правя или защо той го прави? :(

За това хората казват: Докато се наканиш то вземе, че не стане ..... :-P
Досаден бил, пък после не бил досаден .. не искала да го губи като приятел пък после защо бил с друга... жените знаели какво искат ??!! ДА ДА!!

InnchetO
06-03-2009, 12:32
За това хората казват: Докато се наканиш то вземе, че не стане ..... :-P
Досаден бил, пък после не бил досаден .. не искала да го губи като приятел пък после защо бил с друга... жените знаели какво искат ??!! ДА ДА!!
Не съм казала това :shock:
добре в началото ми беше досаден, после не, но не е ли НОРМАЛНО някой да си промени мнението?! :shock: И изобщо къде споменавам, че не искам да бъде с друга? Да, би ми било тежко, но ако той е щастлив ще бъде окей. И да, не искам да го губя като приятел.. искам да сме заедно и да сме си все същите. Да споделяме, да излизаме, да се смеем..

ПП. Все едно пък мъжете знаят :)

smileforyou12
06-03-2009, 12:39
човека е чакал чакал и му е писнало....

InnchetO
06-03-2009, 12:56
И ме е лъгал през цялото време, че освен, че има чувства към мен съм му и приятелка? :(

slun4ice_90
06-03-2009, 13:01
Баси историята... :shock: Ако продължавате да се надцаквате,както казаха-ще страдате и двамата! :neutral: :wink:

smileforyou12
06-03-2009, 13:04
И ме е лъгал през цялото време, че освен, че има чувства към мен съм му и приятелка? :(
лъгал те е че има чувста и в същото време те е приемал за приятелка?

InnchetO
06-03-2009, 13:27
а? :-o Нещо не разбрах..

smileforyou12
06-03-2009, 13:35
8-)
за какво те е лъгал :-o

InnchetO
06-03-2009, 13:38
Че сме приятели. Което не мисля, че е така.. Смисъл още немога да повярвам колко внезапно се промени тоя човек.. сериозно :shock:

Take_That
06-03-2009, 15:03
Правиш му на пук! Това според мен не е решението. Мислиш ли си, че като тръгнеш с някакъв негов приятел ще постигнеш много - ще те изревнува и пак онова др момиче ще го прави щастлив! Покажи му, че си струва да е с теб. А не да правите детски работи....

sasha_90
06-03-2009, 15:18
Акълите са ви като на 12-13-14 годишни.Той ме нарани следователно и аз ще направя същото-с това нищо не постигаш.Сама написа-само ти страдаш.Замисли се,с безразличие няма ли да "отмъстиш" достатъчно?

evelinka1122
06-03-2009, 15:30
оффф... харесва те са, ревнувате са... чувам тука че си го обичала... дай най-накрая са вземете а? пък ако искаш и ти направи първата крачка! той ти е казал това, че е щастлив с друга да те постресне малко... не мислиш ли ?
не тръгвай с други- детска постъпка!

Faces
06-03-2009, 15:40
ХАХАХАХАХАХАХАХА :razz: :razz: :razz: вземи се прасни с нещо тежко в главата че дано ти дойде акъла хахаах :D

eminemfenka
06-03-2009, 17:40
Говори с него.. или го заеби за 1на 2седмици и то ше се види :)

raia338
06-03-2009, 18:42
има чуства към теб .. обаче въпроса е ,че твоето държание го наранява,наистина правиш детски работи ...не тръгвай с неговият приятел,изчакай да видиш какво ще се случи ,дали това момче те харесва..прави го на инат,но сам ще доиде при теб..за сега се дръж безразлично,не се закачай с никой така повече ще го нараниш :) :-)

mariqqqqq
06-03-2009, 19:11
ееми птичето каца жеднъж така ше ако не си го изпуснала вече при следващия удобен момент действаи ти ..нее кзано че трябва той да направи тази 1ва крачка ;)

InnchetO
06-03-2009, 19:25
Идеята е, че знам, че другото момиче няма чувства към него.

И да, знам, че е тъпо, но .. незнам малко ми куца мисленето като съм в някаква такава ситуация.. както и да звучи това.. може би и вие сте били така.. в точно ситуацията в която най-трябва най-не се получават хубави идеи.

Значи просто да го подминавам ли? Какво да направя.. :(
Аз мислех утре да му кажа да излезем, но дори незнам как да започна разговора..
Айде смейте ми се, но какво да направя, че по цял ден за това мисля.. от както стана цялата тая работа почти не спя.. незнам вече нищо незнам..

wartus
06-03-2009, 19:48
от 1 ви до 5 ти клас си харесвах едно момиче.Бях мил с нея помагах и така както и той с тебе а тя не ми обръщаше внимание и така докато след едно зелено училище не разбрах,че е влюбена в мой близък приятел по чин тогава се отказах защото ми се стори мноого време 5 години на вятъра.... :o останах ме си приятели,но вече нямах такива чуства,но след 1 2 месеца въпросното момиче почна да ме охажва и така нещтата се получиха (явно и е липсвало вниманието),но както и да е нещтата потръгнаха докато даскалото не ни раздели и аз си бях щаслив.
ПП:Според мен след като той вече няма чуства към тебе може би не ги показвай и ти смисал остане те си приятели,но не го охажвай и ми се бутай за щяло и нещяло ако те пита нещо кажи му и така ,но не се натрапвай оставиго пак сам да те потърси и кога то това стане... ТИ СИ НА ХОД :)

sladur4etyYy
06-03-2009, 20:17
^ как ще няма чувства, бе, момчето си играе игричката просто. сменил е тактиката, за да го забележи тя, но тва 100% не означава, че вече няма чувства. Инче, покани го да излезете, както си решила. ако не поиска, да знаеш, че го прави на инат, а не защото не му се ще. ако откаже, почни с безразличието. няма как да не се стресне, че е попрекалил с ''тактиката'' и че може да те загуби. тогава сам ще дойде ;]

InnchetO
06-03-2009, 20:19
Абе той, че ще иска, ще иска.. той неможе да ми откаже това поне го знам. НО си нямам на идея от къде да започна..

MarkKnight
06-03-2009, 20:23
Абе той, че ще иска, ще иска.. той неможе да ми откаже това поне го знам. НО си нямам на идея от къде да започна..Действай да не изпуснеш влака

InnchetO
06-04-2009, 04:30
Днес в училище ще мму кажа да излезем днес по-късно.

NeZaPoznat
06-04-2009, 08:22
Абе той, че ще иска, ще иска.. той неможе да ми откаже това поне го знам. НО си нямам на идея от къде да започна..

Почни от там, че не си единствената на света защото поне според мен до сега си се държала все едно си единственото момиче на света ич е каквото и да правиш, колкото и да го разиграваш - той все ще е след теб. Да ама не .. :-P

machoka
06-04-2009, 08:35
Абе той, че ще иска, ще иска.. той неможе да ми откаже това поне го знам. НО си нямам на идея от къде да започна..

Почни от там, че не си единствената на света защото поне според мен до сега си се държала все едно си единственото момиче на света ич е каквото и да правиш, колкото и да го разиграваш - той все ще е след теб. Да ама не .. :-P

ааха..
а идеята с надцакването е най-лошата, която можеш да предприемеш... мотала си го пича известно време, дали всичко е 'само игричка' или си е насочил вниманието вече другаде?
дано днес разбереш)

Slawi92
06-04-2009, 08:58
супер тъпо е да ми праиш гадно и квото той ти прай много е глупаво и децко по - опитай да поговориш с него отколко с децки тъпотии да продължаваш

InnchetO
06-04-2009, 14:01
Днес излязохме. Седнахме и аз му казах "Закакво го прави това?" а той директно "Какво съм правил?".. поговорихме си надълго и нашироко и той ми каза, че всичко това го е правил защото има чувства и от както е спрял да ги има е знаел, че трябва да се отдръпне за да ми стане ясно и на мене това. Каза ми, че в началото е трябвало да се държи по-лошо за да разбера, че това вече го няма, а след това щяло всичко да си е по-старому, само дето нямало да ме глези толкова. Разплаках се.. незнам защо просто сълзите потекоха. Казах му, че ми е най-добрия приятел и че го обичам. Той ме прегърна и ми изтри сълзите. Говорихме адски дълго и през цялото време бяхме прегърнати.. накрая той се загледа в точка. Попитах го какво има, а той каза, че си мисли. Попитах го какво, а той каза, че не иска да ми каже. Знаех какво е... гледахме се в очите, прегърнати и мислещи едно и също.. накрая той ме прегърна силно и започна да ме целува по врата.. целунахме се.. и пак.. и пак.. и пак.. попитах го "А сега какво?", а той няколко пъти отклони въпроса с целувка. Попитах го по-настоятелно. Отговори ми "Незнам".. попитах го какво иска, а той каза, че в единия случай нищо не печели [ако сме приятели], а в другия нищо не губи [ако бъдем заедно].. после каза, че ще бъде каквото аз искам. Попитах го няколко пъти ще го загубя ли като приятел, ако бъдем нещо повече, а той каза, че няма. Целунах го мислейки, че ако изпитам/неизпитам нещо ще ми е по-лесно.. не беше особено лесно.. усетих нещо, но то беше просто.. сякаш ми е приятно, но твърде странно. разделихме се с целувка и всеки по-пътя си. Утре може би или други ден.. трябва да му кажа.. а незнам какво..
Сякаш повече искам да сме приятели отколкото друго.. но как ще забравим случилото се и не е ли то вече доразвалило приятелството ни? ...

маамка му.. :( :?

machoka
06-04-2009, 21:56
Не ви е развалило приятелството, ако прецените че по-добре така да го карате за в бъдеще, споко ) Тия неща се забравят и след няколко месеца само ще бъде сякаш не е било )

иначе така като те слушам, май по-добре да си бъдете приятели.. щом веднъж 'те е обичал', ама после са му се изпарили чувствата и после от една гушка пак те награбва, но същевременно е с друга.. значи никак не му е чиста работата.

Ако беше по-голяма, щях да ти кажа че ситуацията ви е типично начало на 'приятел с привилегии', но понеже си малко трябва да си избиеш от главата подобна идея на тоя етап. Лично мнение.

marin4itu
06-05-2009, 08:24
Виж кво, ти имаш чувства, той иа чувства. За какво си затормозяваш мозъка с чудене дали ше си запазите приятелството? Това, че ще бъдете гаджета, не значи няма да сте И приятели. Аз съм на мнение да се хващате! Наслаждавай се на мига! Бъдете щастливи!

InnchetO
06-05-2009, 10:27
Идеята е, че може би бъркам едните чувства с другите..
А и не искам да го нараня.. познавам се твърде добре и знам, че дълго с момче не се задържам.. Ами ако ми омръзне да сме заедно на втората седмица примерно?.. Незнам днес на няколко пъти ми отговори на въпроса "Кво става/Кво правиш" с "Ти ми кажи" и аз с малко престорен смях отклонявах темата..

Оф аз съм ебаси объркания пубер сериозно..

marin4itu
06-05-2009, 19:50
Ти не си наясно, обаче той има чувства.. Вече е невъзможно да си останете само приятели..

citygirl
06-05-2009, 23:01
Защо смяташ да тръгнеш с негов приятел ?? Нима мислиш, че така ще ти лази в краката ли ?? А не се ли замисли за другото момче, което след това ще е наранено.. :( Ами като го обичаш този Р. толкова много иди и му кажи това, което сега написа на нас.. Какъв е проблема ?

Riot
06-06-2009, 00:19
а така, покажи колко си безпочвена/невменяема и изкурвявай с момчета пред него
доста, доста умно ;)

iwsyY
06-06-2009, 08:42
просто поговори с него,признай му какво изпитваш :)

fucklowebaby
06-06-2009, 09:22
ами трябвало е още отначало да се осъзнаеш и да му отвърнеш на чувствата..но тъй като си се забавила малко, си изпуснала момента..но все пак още имаш ванс..така че най-добре говори с него и му кажи за чувствата си..дано да се разберете :)

InnchetO
06-06-2009, 11:10
^На последните няколко поста ще кажа : ВЕЧЕ ИЗЛЯЗОХМЕ.. разбрах, че той още има чувства, но не съм сигурна в моите. Сега той очаква да му кажа какво (ще) има между нас.

Ебаси четете малко постовете като сте решили да давате съвети..

YaNcHeToOo
06-07-2009, 08:55
Кви са тия лиготии, ти го харесваш и той те харесва!Ми вземайте се, детски глупости.И двамата сте големи инати.И момчето до някъде си е право, няма да те чака цял живот :?

sexyto0
06-07-2009, 20:46
:oops: абеее катоо чет0х..не разбрах ти кво искаш..веднъж пишеш че го обичаш и прочие..веднъж май искам да сме само приятели..глупости пълни..според мен трябва да се отдръпнеш от него за да се изясниш с сбе си и с желанията си и намеренията си и чак т0гава да се изясняваш с него и да решавате какви ша са ви отн0шенията насетне..