PDA

View Full Version : въпрос за паролите в скайп



VerryBerry
06-03-2009, 16:12
Здравейте хора, днес ми се случи да ми "разкрият" паролата в скайп и ситуацията беше конфузна :-D .Исках да ви питам,ако веднъж вече са ми я разкривали,има ли вероятност,ако я сменям често,пак да ми я разкрият или направо трябва да си тегля нов скайп,с ново скайп име и тъй нататък?
И освен това-кажете ми възможни начини за разбиване на парола,поне да предположа как е станало,защото само аз си я знаех??
Мерси предварително :-) :-) :-)

smileforyou12
06-03-2009, 16:29
ами нз но леко ще се възползвам от темата ти :lol: забравих си паролата на скайп има ли друг начин освен по пощата да пращат парола защото и там не я знам 8-)

VerryBerry
06-03-2009, 16:31
като си отвориш станицата на скайп,има най-отгоре надпис "файл" кликаш върху него и ти излизат няколко функции и там има една "смени паролата" ,избираш тая функция и си даваш старата парола и после 2 пъти новата и си готова.Знам само тоя начин 8-)

Cybershot
06-03-2009, 16:34
няма начин да ти я така нареченото "хакване" ако ти погнат имейла и така могат или със някой шпионин троянец само това са начините, иначе скайпа си е нещо като програмен език идва т.е. трябва да го научиш за да можеш евентуално да го хакнеш... но кой ще те научи? :D

VerryBerry
06-03-2009, 16:59
ми не щото днес пускам скайпа и докато си оправя косата гледам някой пише на моите абонати от мое име някви глупости и се шашнах..аз си смених паролата де,но се чудя дали трабва да си тегля програмата скайп наново..

Genetix
06-03-2009, 17:32
Смени си паролата с по-сложна. Няма начин да се разбие това което е станало е благодарение на това, че си предвидима.

skuck
06-03-2009, 18:59
Смени си паролата с по-сложна. Няма начин да се разбие това което е станало е благодарение на това, че си предвидлива.
+1

има начин, с троянец, и не само... но е доста трудоемко!

Genetix
06-03-2009, 20:41
Да но това според моите разбирания не е "разбиване". Разбиване е BruteForce, DictionaryAttack,Overflow. Другото е просто разбиране. :D

VerryBerry
06-04-2009, 04:51
добре,мерси за съветите :) аз все пак ще си изтегля наново скайпа (за по-сигурно) 8-)

LovelyGirl
06-04-2009, 07:28
Ама това, че ще си изтеглиш нов скайп нищо няма да промени?
Замисли се, каква е логиката?

Направи си паролата трудна-малки и големи букви,цифри и т.н.
Ако старата ти е била лесна, може просто да са я налучкали 8-)

KaPrIzZcHeTo
07-22-2009, 14:20
няма начин да ти я така нареченото "хакване" ако ти погнат имейла и така могат или със някой шпионин троянец само това са начините, иначе скайпа си е нещо като програмен език идва т.е. трябва да го научиш за да можеш евентуално да го хакнеш... но кой ще те научи? :D

4ek i az da se vazpolzvam ot temata... taka imam 6pionin troqne6 pi6i mi na dekstopa taka ne6to ot sorta spy ware i troqnski kon v kompa takiva virosi kolko 6te6 mai bqha 38 virusa i nqkoi adware... nqkoi zn li kak se premahvat ... no 6te mi e malko trudno 6toto pusna li antivirusnata iliza edin prozorec 4e se e zarazila tazi programa i nemoje da si premahna virosite taka e s vsi4ki programmi osven s internet exproler nZ kfo da praq vikam da si preinstaliram c to 6toto si4ki virusi sa mi tam v windows...