PDA

View Full Version : Дразнят най- добрата ми приятелка



FuCkInBuBbLeGuM
06-03-2009, 16:16
Здравейте. Проблема е такъв.

Преди няколко дни едно момиче (к**вата на класа) започна да се заяжда с най- добрата ми приятелка. От начало най- добрата ми приятелка го приемаше на шега... но в следващите няколко часа започна да се ядосва и съответно да отговаря на дразнителката. И ето дойде едно междучасие. Седим пред кабинета и тая дето дразнеше идва с някво друго момиче и започнаха да се карат с нея.... Тя не им отвръщаше с обиди ( "Къв ти е проблема ма курвоо?! Аре да си го оравиме а?!" - "Еми ок... казвай как..." - "еми с шамари как!?" - " ако си оправяш проблемите с шамари значи положението ти не е много добро"...) .. Дойде госпожата и всичко престана (приятелката ми беше на ръба да се разреве, защото супер много я изнервиха) . След няколко дни (днес) тя ми звънна и ми каза, че тия 2-те момичета дето се караха с нея са и писали по скайп някви обиди, но тя не им отговорила и ги блокирала.... Очаква се утре пак да се карат (дано да не стане и по - лошо).. Искам съвет - Какво да правя? Как да и помогна? :(

plmn
06-03-2009, 16:21
пребиите ги навреме
иначе става по-лошо

FuCkInBuBbLeGuM
06-03-2009, 16:25
Да... мислихме това за боя, но 1. Ние сме с килограми по кльощави от тях 2. Тия 2-те са мн добри приятелки с доста големи момчета. Ставала съм свидетелка как едното момиче (някога бяхме приятелки) се оплака на едно от момчетата, че някво момиче и е взело химикал ама не го е върнала и тоя отиде и преби момичето за един шибан химикал .... адски тъпа ситуация

plmn
06-03-2009, 16:26
Да... мислихме това за боя, но 1. Ние сме с килограми по кльощави от тях 2. Тия 2-те са мн добри приятелки с доста големи момчета. Ставала съм свидетелка как едното момиче (някога бяхме приятелки) се оплака на едно от момчетата, че някво момиче и е взело химикал ама не го е върнала и тоя отиде и преби момичето за един шибан химикал .... адски тъпа ситуация

пребил е момиче...?
нямате ли момчета около вас, да застанат зад вас?

FuCkInBuBbLeGuM
06-03-2009, 16:30
ами имаме... но не сме много близки... смисъл 1-ва година сме в това даскало и не сме си говорили много.. не вярвам да заемат нечия страна, макар че когато беше голямата караница немалка част от класа застанахме зад приятелката ми

fashion4etyy
06-03-2009, 16:31
biite se :D
napravo mi e kef da gledam vseki den kak se izlagat takiva prosti kato vas :lol:

FuCkInBuBbLeGuM
06-03-2009, 16:34
biite se :D
napravo mi e kef da gledam vseki den kak se izlagat takiva prosti kato vas :lol:

Абе ей... кой е казал, че ние ще се бием... ония налитат на бой. И се научи да пишеш на български, о ти грамотний :x

fashion4etyy
06-03-2009, 16:38
biite se :D
napravo mi e kef da gledam vseki den kak se izlagat takiva prosti kato vas :lol:

Абе ей... кой е казал, че ние ще се бием... ония налитат на бой. И се научи да пишеш на български, о ти грамотний :x

abe q po spokoino :lol:

FuCkInBuBbLeGuM
06-03-2009, 16:40
прекалено спокойна съм.... и недей да пишеш повече щом няма какво да кажеш ПО ТЕМАТА

kukla1985
06-03-2009, 19:40
когато ви говорят се правете че ги няма .. не им обръщайте внимание .. всенякога ще спрат като видят че не ги слушате и не се занимавате с техните глупости

Lysit0
06-03-2009, 19:48
Неможе ли да говорите с тия 2-те като нормални хора......

Xeon
06-03-2009, 20:00
Ако бях на твое място, щях да платя на някой борец да ги остриже гола глава и да им окастри "момците" :D 8-)

Сериозно : Не им обръщайте внимание, игнорирате ги и те все някога ще спрат.Ако не действа, се оплакваш на тати и глей кво става. :D

Така правеха момичетата от бившия ми клас и доста помагаше (2рото :D )Късмет. :)

ThePowerOfLove
06-03-2009, 21:02
Ами защити я, нали си й приятелка? Явно онея си търсят работа и затова ви тормозят. Ако мислиш, че ще помогне кажи на някой учител. А за приятели им дето бият момичета - нямам коментар :x