PDA

View Full Version : Въпрос към седмокласниците :)



xcomplicatedx
06-03-2009, 17:51
..........

napulnootchaqn
06-03-2009, 17:57
И аз си мислих , че ще почне купона ама... Малко ми се объркаха представите... :) Ама зависи де :? :?

Dundy
06-03-2009, 17:57
оф бе какво се праите с тия изпити.Да не мислиш,че като минеш 7-ми клас до края е купон и нищо сруго.Ами съжалявам,че ще ти разбия мечтите обаче нататък става все по-трудно и го казвам не ,за да се заяда.Просто аз все си мислех,че минават тия изпити и няма да си мрътна задника повече,ама уви :D :D

xcomplicatedx
06-03-2009, 18:00
..........

Dundy
06-03-2009, 18:02
оф бе какво се праите с тия изпити.Да не мислиш,че като минеш 7-ми клас до края е купон и нищо сруго.Ами съжалявам,че ще ти разбия мечтите обаче нататък става все по-трудно и го казвам не ,за да се заяда.Просто аз все си мислех,че минават тия изпити и няма да си мрътна задника повече,ама уви :D :D

ем,да ама по-така разпуснато ще си го давам и освен тфа чакам лятната ваканция и после ще му мисля,че са ситуацията е напрегната и си мечтая за тая ваканция..тогава ще си наваксам за учебната година :-D
оо ваканцията се радвайте щото после идва кофтито.Всъщност зависи къде се набуташ

GbSy
06-03-2009, 18:07
Ти не беше ли в ИЕГ? :)

clever
06-03-2009, 19:36
като бях 7 клас исках изпитите да минат бързо
но не и да връщам времето назад ..
никога не съм искала тая глупост :lol: дори не искам да се върна и в детските си години
ето защо-радвам се;доволна съм от живота си;няма защо да почвам отначало;и без това става все по-труден ...
като бях 7 клас не се притеснявах;защото знаех;че притеснението води до по-малко мислене :-D
но много се старах и мечтата ми се сбъдна!

е!да пожелая успех на седмокласниците и тая година
още малко ви остава до купона ;) старайте се и ще успеете!

happyfacex
06-17-2009, 17:53
Ооо да върна времето назад...НЕ !!! В никакъв случай не искам да го преживея това наново остават само 8 дена и край- това са 192 часа...днеска си го изчислих :D да минат и да дойде ваканцията 8)

Enitto
06-17-2009, 18:06
^Кое е това училище? :D
По темата: Не искам да връщам времето назад от гледна точка на изпитите.. Искам да минават бързо, че ми писна! :)

TheNewReligion
06-17-2009, 18:14
Не искам да връщам времето назад, защото всичкото напрежение, на което бях подложена, ще се повтори. Не се притеснявам кой знае колко, защото знам, че шансът да изкарам добри оценки е голям, тъй като цяла година съм учила сериозно. :) Успех на всички.

your_secret
06-17-2009, 18:30
Искам да минат изпитите, да ме приемат в мойто даскало и после КУПОООООООООН!!!!! :grin: :grin: :grin: 8-) След тва в 8ми клас мисля, че ще е по-лесно, защото няма да имаме толкова мн учебни предметииии :grin: :grin: :lol:

Millen4ety
06-17-2009, 19:27
не искам да връщам времето - ако можеше щях да искам изпитите веднага. каквото съм направила - направила. не мисля да се отпускам след 7 клас. животът е вечна борба.

FuCkInBuBbLeGuM
06-17-2009, 19:29
Оххх в никакъв случай не искам да връщам времето назад. Толкова старания и нерви... няма да стане :? . Искам да минават проклетите изпити ии да видим и ние седмокласниците малко почивка...

Mastta
06-17-2009, 20:58
искам да върна времето назад и то много .. защото цяла година съм мързелувал и сега .. Ако можех да върна времето в началото на годината щях да уча като луд :) :)

xoxi
06-17-2009, 22:45
Не искам да връщам времето назад.. Даже искам да го превъртя малко напред, че да минат тези изпити.
На пробните се справих добре и дори нямаше напрежение.. Мислех и че с тези ще е така, но уви.. Даже един-два (три) дни преди първия ми е напрегнато и става все по-напрегнато.
Надявам се да си сдържам емоциите.. защото заради тях имам чувството, че ще допускам грешки :?
Оф, да минават тия изпити... Нямам търпение за малко истинска почивка 8-)

AnIcHkAtA
06-18-2009, 04:19
като бях 7 клас не се притеснявах;защото знаех;че притеснението води до по-малко мислене :-D
но много се старах и мечтата ми се сбъдна!

Ето това се надявам да стане при мен.Не се притеснявам, въпреки че вътрешно имам напрежение :lol: .

filito
06-18-2009, 07:13
Чувствам се ужасно. Знам, че способностите ми по БЕЛ са големи, но въпреки това съм адски притеснена. :(

YouCantStopMe
06-18-2009, 07:16
И аз като повечето не искам да връщам времето назад.Съжелявам,че отначало си мислех,че всичко ще мине лесно и не започнах да уча навреме,но послее.. влезнах в правия път. :D
Сега с нетърпение очаквам да минат изпитите и да се свършва.
Мисля си как ще се събудя един ден,ще отида да си видя резултатите,ще се зарадвам на изкарания приличен бал,който да стига за написаното от мен първо желание.. да се зарадвам.. и край.>. :D