PDA

View Full Version : 1 тема;която трябва да прочетете преди да пишете теми за от.



clever
06-03-2009, 19:15
преди да пишете теми за отслабване ви предлагам да погледнете тук ;)
Първо-преди да се подлагате на диети помислете;дали наистина се нуждаете от това . . . Това ви го казвам;защото много хора с изкривени представи за себе си са мои скъпи приятели . . Както знаете това е признак на много неприятни болести с гадни последствия ... знаете за какво става дума .
Второ-да приемем;че наистина се нуждаете от по-хубаво тяло.Винаги когато не се почувствате добре в тялото си;демек искате да отслабнете обръщате най-голямо внимание на начина на хранене и искате да промените това колкото се може по-бързо.Повечето хора с такива проблеми гладуват;поемат по-малко и НАЙ-вече се лишават от нужни+ за човешкия организъм вещества.Така че-ако не искате да се сблъсквате със здравословни проблеми-хранете се с всичко-ограниченията могат да бъдат-газирано и джънк фууд.Яжте често и пълноценно.И НАЙІВАЖНОТО-спортувайте!Бъдете активни!Това ускоряба жизнено-важния процес-метаболизма.
Трето-Ако сте с наднормено тегло и наистина пълни-отидете на диетолог!

Казвам ви всичко това;за да спрете да повтаряте теми от рода-как да отслабна.. ? или подобни ..
Споменавам ви тези неща;тъй като ми е жал за жалките опити;които правят хората;за да отслабнат и после се чудят защо са болни ...
Вие ще си кажете-толкова много време си ям по малко и нищо ми няма ... Нищо ви няма;но засега.Проблемите почват след време-като ви мине пуберететът например ;)
Толкова от мен ... Надявам се това горе да не е излищно... :)
Ако ви пука за здравето си-послушайте ме 8)

Ако мислите;че темата е смислена- поне според мен е такава и може да я направите важна... Оттук нататък да триете всяка тема от рода-искам да отсабна ...
Ако мислите;че написаното е глупост-трийте направо ... важ избор . .
;)

130995
06-03-2009, 19:18
Поздравления!Чудесна тема! :)

Shia
06-03-2009, 19:41
В добавка
Бързото,рязкото спиране на приема на храна води ,както до болести и намаляване на тегло,така и до грозни белези.
Предлагам пример:
Едно момиче 1.73/55кг. вече.
Има хубава фигура,слаба,с плоско коремче,но от корема до половината на бедрата е в големи,личащи се стрии,защото реши,че за д отслабне бързо спря всякаква храна освен мандарини и солети.

Pepincetyy
06-04-2009, 19:17
Много хубава тема.Браво.

kukla1985
06-04-2009, 19:39
Много хубава тема.Браво.

+1 :P

kalpazanka
06-05-2009, 15:17
Добавка- защо само на диетолог ги насочваш? Може проблемът да е ендокринен. Не е зле при наднормено тегло да се проведе консултация с ендокринолог и гинеколог /второто само за момичета :D /.

lipstik
06-05-2009, 18:10
Много хубаво,че си го написала това,ама съм сигурна,че никой няма да я вземе под внимание и до края на седмицата ще има тема "Как да сваля 10кг за 5 дни"... :-x

clever
06-05-2009, 18:32
Добавка- защо само на диетолог ги насочваш? Може проблемът да е ендокринен. Не е зле при наднормено тегло да се проведе консултация с ендокринолог и гинеколог /второто само за момичета :D /.полезна добавка 8-)
мерси:)

Cherryy
06-05-2009, 18:45
това вече го знаем, хубаво е, че е обобщено в една тема

hardball
06-05-2009, 19:10
гадни последствия
ускоряба жизнено-важния процес
пуберететът например ;)
излищно... :)
искам да отсабна ...
важ избор . .
;)
Фъни 8-)

Не се сърди за коментара, не е с лошо намерение 8-)
Малките момиченца да си опичат акъла! :o