PDA

View Full Version : Kak да процедирам .. с кола маската



n0va_s1m_tYk
06-03-2009, 19:42
Вие сигурно веднага ще ми кажете да отида по добре на козметик и да не се мъча сама, но просто ме е мн срам и толкова. Решила съм самичка да се оправя. Мъчих се преди с течната на Jankar нооо .. пълна скръб! Нищо не направих :D :D сега се колебая дали да пробвам със студена кола маска, което е и по- хигиенично или пък готови ленти на Стреп, Таки , Лучия и т.н.. Какво ще ме посъветвате

n0va_s1m_tYk
06-04-2009, 10:40
Aйде само по- спокойно! Не влизам тук от вчера и знам колко теми са се изписали по темата, но от това, което прегледах, не видях нищо, което да отговаря на въпроса ми ..

Nadelina
06-04-2009, 12:04
И кой по-точно е въпроса ти? Пробвай... Аз лично не бих се наела сама с кола маска, ако става дума за триъгълника, за краката не е голяма философия, с каквато и да било кола маска.

CaribbeanGirl
06-04-2009, 14:19
Ами ако е с готови ленти слагаш лентата на мястото, което ще третираш и после дърпаш! А ако става въпрос за друг тип кола маска..трябва да има упътване отзад на кутийката!

_princess_
06-04-2009, 15:55
Вземаш си една течна кола маска на Jankar. Слагаш тубичката за няколко секунди в микровълновата да се разтопи колата. Предварително си нарежи на лентички един стар чаршаф, големи колкото лична карта. За да не се изгориш нанеси от колата върху лентичката и бавно я лепни на желаното място. Натискай хубаво и после я дръпни рязко обратно на посоката на растенето на косъма.

gret4ety
06-04-2009, 17:35
хора не се мъчете с тая кола маска. Готовите лентички са много по лесни за използване и са много ефективни :-D