PDA

View Full Version : Целувки



Amelly
06-03-2009, 20:16
Много хора пускат теми тук,притеснявайки се за първата целувка и искайки съвети,обикновено получават отговори от сорта,не се обяснява действа се ,от само себе си си идва.Това определено не звучи удволетворяващо ,защото и аз съм била в тяхната позиция :)
Та предлагам в тая тема всеки да каже какво да НЕ се прави при целувките,най-чести гафове или просто забавни историйки при първи целувки.

puhinka93
06-03-2009, 20:32
Определено не ми харесва.. някой от двамата (в случая момчето) да се опита да си навре езика до сливиците на човека, с който се целува..

cherinka
06-03-2009, 20:36
Как.ще.ядеш.ориз.с.китайски. пръчки,ако.до.сега.не.си.го. равила?
Колкото.и.съвети.да.ти.бъда .дадени,нищо.не.може.да.се.с равни.с.практиката.

По.твоята.логика.дай.в.проф лираните.гимназии.да.няма. рактиката,защото
аджеба,разбираш.ли,такива.к ато.теб.твърдят,че.по.даден .схема.и
теоретични.знания.ти.би.мог ъл.да.ремонтираш.един.хлади лник/да/ушиеш
една.рокля/да.сервираш.правилно.маса.з а.вечеря.за.кралица.Елизабе т/
да.свириш.на.китара/да.танцуваш/да.пееш/
и.т.н


Дефакто,всеки.би.ти.казал,ч .теорията.и.практиката.НЕ.с е.допълват.
те.са.две.коренно.различни. еща.

Дори.даскалите.се.делят.на. еоретици.и.практици.и.вина и.ти.казват
две.различни.неща.

Как.звучи:
"ееей,бате,само.ако.знаеш.ка .се.научих.да.се.целувам.от. един.форуууум"
...

machoka
06-03-2009, 20:58
Точно така.. думите нямат стойност тук. Отиваш и го правиш.

Amelly
06-03-2009, 21:00
Оо не твърдя,че информацията е по-ценнта от практика!Никак даже,без практика,нощо не може да стане,ноо малко полезна информация,никога не е излишна ;р

machoka
06-03-2009, 21:11
Е хайде опитай се ти да опишеш идеалната целувка :shock:

hottie
06-03-2009, 21:15
аз имам чувството, че всеки път като сменя гаджето се уча наново да се целувам. Просто всеки се целува различно !

5StaR
06-03-2009, 21:15
аз мога, но ще прозвучи прекалено гейско 8-)

едит. пс. hottie :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

hottie
06-03-2009, 21:18
ти с мен ли я описа целувката? 8-)

5StaR
06-03-2009, 21:19
не не, тва просто беше малко офтопик отправен към теб :oops: :oops: :oops: 8-)

machoka
06-03-2009, 21:23
55стар, не закачай кака си! :?

InnchetO
06-03-2009, 21:26
аз имам чувството, че всеки път като сменя гаджето се уча наново да се целувам. Просто всеки се целува различно !
+2 :)

smileforyou12
06-03-2009, 21:33
аз при първата целувка съм нямала гафофе.. 8-)

didi_12345
06-04-2009, 11:15
аз имам чувството, че всеки път като сменя гаджето се уча наново да се целувам. Просто всеки се целува различно !
+1 8) точно така е .. :)

sKa73r4o93
06-04-2009, 11:23
аз имам чувството, че всеки път като сменя гаджето се уча наново да се целувам. Просто всеки се целува различно !
+1 8) точно така е .. :)

Hilary_
06-04-2009, 11:31
Ами да не захапе момчето ... да не го олигави ... да не го засмуче ... :D :D :D а и да не го оставя без дъх ... 8) ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ!!! :D :D

Amelly
06-07-2009, 21:37
Ами аз сега от скоро съм с брекети и много се притенсявам :oops:

got2Bthe1
06-07-2009, 21:41
Е хайде опитай се ти да опишеш идеалната целувка :shock:


Според мен идеалната целувка идва с идеалния човек...

sweetEmily
06-07-2009, 22:00
Определено не ми харесва.. някой от двамата (в случая момчето) да се опита да си навре езика до сливиците на човека, с който се целува..

mhmm dda i ako ima takuv problem kak da go otuchish ot tova,nemoje da mu kajesh gleda sega taka i taka :D tupos shte stane ,kak da stane po delikatno

babity
06-07-2009, 22:25
Най - кофти ми е като не можем да стигнем до синхрон и всеки си прави каквото знае. Ама с алкохол се оправя. Сериозно!

sweetEmily
06-08-2009, 05:53
и алкохола не помагав случая... :? то и няма какво да се каже а за показване е трудно, когато той си знае неговото в целуванего :D ujs

anito0
06-08-2009, 06:04
ami az mislq 4e nai-vajnoto e da ne se barza,parvata celuvka trqbva da e bavna,kolkoto se moje po romanti4na i estestveno da i se nasladi6 maximalno :)

sweetEmily
06-08-2009, 06:16
za purvata da,suglasna sum,no kogato momcheto ima opit ''uj'' i nestava kak da stanat neshtata?

smileforyou12
06-08-2009, 06:18
пишете на кирилица :booooomb:

sweetEmily
06-08-2009, 06:21
пишете на кирилица :booooomb:
извинявам се!

TheBeliever
06-08-2009, 06:22
Е хайде опитай се ти да опишеш идеалната целувка :shock:


Според мен идеалната целувка идва с идеалния човек...

Няма идеални хора, следователно няма идеална целувка.

А за синхрона, не се оправя с алкохол, а с много практика. С времето и двамата се нагаждате.

sweetEmily
06-08-2009, 06:32
Е хайде опитай се ти да опишеш идеалната целувка :shock:


Според мен идеалната целувка идва с идеалния човек...

Няма идеални хора, следователно няма идеална целувка.

А за синхрона, не се оправя с алкохол, а с много практика. С времето и двамата се нагаждате.

:? :( и с време не се получава.1 година същата работа си е,и незнам какво да направя,не му се отдава сигурно или незнам,дайте съвет нещо плс.

TheBeliever
06-08-2009, 06:36
Искаш съвет как да научиш приятеля си да се целува? Ами не можем ние да дойдем да ти го научим. Просто му покажи какво ти харесва и ако той не е кретен ще се постарае повече.

sweetEmily
06-08-2009, 06:44
Искаш съвет как да научиш приятеля си да се целува? Ами не можем ние да дойдем да ти го научим. Просто му покажи какво ти харесва и ако той не е кретен ще се постарае повече.
е как да му покажа,какво ми харесва.?То не е философия да си държиш езика не толкова в гърлото както казаха в началото на темата.Ама какво да му го бурам ли :lol: нз...

newii
06-08-2009, 06:50
Да си мърдаш езика много ,и да не хапеш от там нататък вс е ок :D имах един който си дърпаше езика назад :D и т'фа не тряя става :lol: :P

sweetEmily
06-08-2009, 06:55
е да,ама като го дърпа можеш нежно да му кажеш даи езичето или нещо такова докато като ти го набута до ''гърлото'' незнам как да постъпя ....

TheBeliever
06-08-2009, 07:02
Като ти го набута до гърлото се дърпаш рязко назад. Ще се зачуди и ще попита какво има. Казваш нищо и продължавате. Следващия път като го набута пак се дърпаш и така докато не се усети сам. А ако случайно няма толкова акъл да схване намека ще се наложи да му го кажеш директно: (Името), не ми е приятно да си пъхаш езика до сливиците ми.

sweetEmily
06-08-2009, 07:04
Като ти го набута до гърлото се дърпаш рязко назад. Ще се зачуди и ще попита какво има. Казваш нищо и продължавате. Следващия път като го набута пак се дърпаш и така докато не се усети сам. А ако случайно няма толкова акъл да схване намека ще се наложи да му го кажеш директно: (Името), не ми е приятно да си пъхаш езика до сливиците ми.
;( :( немога да му го кажа директно,трябва да му покажа някак си,но не се сещам как,с дърпането ще стане странно даже като се замисля съм пробвала,но няма резултат,той си знае едно и нямам идея как да стане. :(

TheBeliever
06-08-2009, 07:09
Е защо да не можеш да му го кажеш? За една връзка най-важното е комуникацията. Ако не можеш да му кажеш, когато нещо такова ти е неприятно, то как би могла да му споделиш нещо по-сериозно. Няма място за притеснение. За интимните отношения са нужни двама, ако на единият не му е приятно, значи има проблем.

sweetEmily
06-08-2009, 07:11
Е защо да не можеш да му го кажеш? За една връзка най-важното е комуникацията. Ако не можеш да му кажеш, когато нещо такова ти е неприятно, то как би могла да му споделиш нещо по-сериозно. Няма място за притеснение. За интимните отношения са нужни двама, ако на единият не му е приятно, значи има проблем.
ами да но за това точно незнам,няма как да му кажа не ми харесва така,може да се убиди или поне ще му стане доста неприятно,защтото ако съм аз на мен би ми станало. :(

TheBeliever
06-08-2009, 07:17
Няма как иначе. Или му го казваш или си търпиш. Пък и едва ли ще се обиди много ако му кажеш нещо от сорта на: "Много ми харесва да си играеш с върха на езичето ми". Индиректно го насочваш към по-външната част на устната си кухина 8-) И при следващото "навиране" се отдръпваш и му казваш "не така, сега ще ти покажа" и правиш точно това. Показваш му как на теб ти харесва. Ако и след това продължи нямаш много голям избор - директно.

sweetEmily
06-08-2009, 07:19
благодаря ви,ще пробвам :)

didi_12345
06-08-2009, 08:58
благодаря ви,ще пробвам :)
И после кажи успя ли да му го кажеш ;)

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 09:11
аз пак точно тва да си го навира до сливиците ми най ме дразни... :x
два пъти ми го напрай номера и не му дадох да си го натъпче целият и просто се дръпнах, но за да не го обидя докато си се дърпах си играех с езика му - засмуках го и продалжихме... :-)


п.п. спомениии... :cry:

flowerlina
06-08-2009, 14:59
Ами да не захапе момчето ... да не го олигави ... да не го засмуче ... :D :D :D а и да не го оставя без дъх ... 8) ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ!!! :D :D

malkotoo
06-08-2009, 16:12
захапи го здравата за езика и следвъщия път няма да го пъха до сливиците ти :-D

Gabichkaaa
06-08-2009, 19:49
Мммм... според мен при първа целувка не трябва да се притесняваш. Може да ти изиграе много лоша шега. :-D Както стана при мен... Първа среща с момче, то ме беше гушнало и само ми пускаше намеци да направя нещо, че да ме пусне да си тръгна [ беше късно ] ... иии толкова много ми беше притеснено, че го целунах по бузата. То, разбира се, не беше много очаровано и поиска още нещо ... целунах го по устата, но не му пуснах език, а за тия 4 секунди той пък, имах чувството, че беше вложил всичката си сила само и само, да си набута езика си в устата ми! .. накрая му дадох... получи се много тъпо ... :shock: От тва, че се притеснявам .. 1во се ядосах заради неговото целуване и 2ро му направих лошо впечатление... :D :D :D

Таа... заплеснах се малко ... извинявайте, че ви занимавам... 8-) ...

иии... на среща .. и по-точно при първа целувка.. не се притеснявайте до такава степен, че да оплескате тотално нещатата ... :oops: не води до нищо добро :oops:


[/i]

sweetEmily
06-10-2009, 20:16
:? :( Няма да стане и така,директно не искам да му казвам,пробвах както казахте общо взето,но знае ли си 1 няма как да се промени ;( нз ;( ;( ;(

sweetEmily
06-10-2009, 20:16
:? :( Няма да стане и така,директно не искам да му казвам,пробвах както казахте общо взето,но знае ли си 1 няма как да се промени ;( нз ;( ;( ;(

chrz
06-10-2009, 20:38
Ако сте заедно от 1 година и неможете да си говорите свободно за каквото и да е било значи трябва да се замислите много добре кво правите..

XTREMEFREERIDE
06-10-2009, 20:40
Първата целувка. Най - шибаното нещо в живота ми!!! 8-) С момчето бяхме от един клас. Останахме сами в класната стая. Той ме дръпна в единия ъгъл и ме прегърна. След това ме целуна. При втората целувка ми пусна език и аз се стреснах и се дръпнах. :smt104 После той ме скъса. След това ми се извини и пак тръгнахме (БЕШЕ ОГРОМНА ГРЕШКА). Целувките с него след това бяха .. ГАДНИ. Непрекъснато си навираше езика в сливиците ми и ме хапеше, че чак ми пусна кръв (представете си) под езика. :shock: Тъ, момчета, (и момичета де 8-) ) НЕ правете така!!
Една целувка трябва да бъде нежна.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2009, 00:18
аз имам чувството, че всеки път като сменя гаджето се уча наново да се целувам. Просто всеки се целува различно !


ах тамън това да кажа... така е ... но тъпото ми е защо аз трябва да си сменям начина на целуване а не приятеля ми ?! хмммм .. както и да е ;] та иначе по темата не мисля че би било приятно ако като почнете да се целувате езика ти е целия в неговата уста.. някакво гнусно е и не дава много много свобода на партньора ти :-o

Nam3less3
06-11-2009, 00:26
Не трябва да се притесняват, а да се радват, и да го приемат като нещо нормално :-o

coollove9
06-11-2009, 19:21
:) имах същият проблем но мен ме посъветваха същите неща, докато не прочетох един доста интересен коментар който ми даде голяма надежда той е: намери си причина за целувката!!! тоест ако например играе на нещо и спечели ти се зарадвай, прегърни го и го целуни така ще стане по лесно :-P

suunnseT
06-11-2009, 19:56
Нормално е всеки да се притеснява от първата целувка - всеки е бил така ! Знам ,че е доста страшно ,но винаги ще има притеснение....

5StaR
06-11-2009, 20:33
55стар, не закачай кака си! :?

Много звезди ми даваш секси :-) :-) :-) :-) :oops:
Явно съм се издигнал в очите ти 8) 8)

Axel_f
06-12-2009, 19:02
Съветите няма да помогнат на никого. И все пак, според мен е хубаво целувката първия път да е нежна и бавна, без много екшън, засмуквания и хапене. И също така да се започне плавно, първо обикновена целувка по бузата, после по устните и чак тогава с езичето :)

DJ_Mrav4o
06-12-2009, 22:50
Определено не ми харесва.. някой от двамата (в случая момчето) да се опита да си навре езика до сливиците на човека, с който се целува..
Е те това наййй-много го мразя :? :? :?

taffy
06-12-2009, 23:21
А при вас колко горе долу продължава една целувка?

chrz
06-12-2009, 23:53
Различно мн ясно. :D

mOBSCENE
07-05-2009, 10:20
Ами не трябва да се отваря прекалено много устата ..ще вземат да погълнат въпросния човек :D А езика не го бутайте чак в гърлото ще вземе да се издрайфа :P

JustYourDr3am
07-05-2009, 10:30
taffy .. различно продължава , но съм забелязал , че когато се целувам с някое момиче .. винаги аз спирам пръв .. :-) .. :D :P

XTREMEFREERIDE
07-05-2009, 10:45
А при вас колко горе долу продължава една целувка?

Различно, но онези дългите целувки, наистина са дълги.

Three6Mafia
07-05-2009, 11:33
Гадно е когато 2-ма се целуват с език и единия от тях да се е ококорил по време на целувката, защото това е знак, че ти е противно целуването !

t0d1t0
07-05-2009, 11:55
аз имам чувството, че всеки път като сменя гаджето се уча наново да се целувам. Просто всеки се целува различно !
;-)

chocolatedidi
07-05-2009, 15:48
Оуу,мойта първа целувка беше много сполучлива (за мое очудване) ! :grin: :-)

titinkaa
07-05-2009, 20:15
аз харесвам да се целувам с език,но и от момчето зависи в смисъл не обичам мн мн да си вкарва езика в устата ми гадно е,но обичам също и нежните целувки,не само с език :)

ruriiina
07-05-2009, 21:02
аз харесвам да се целувам с език,но и от момчето зависи в смисъл не обичам мн мн да си вкарва езика в устата ми гадно е,но обичам също и нежните целувки,не само с език :)

+1 :)

mOBSCENE
07-05-2009, 21:46
аз при първата целувка съм нямала гафофе.. 8-)


при никва целувка съм нямала гафове 8-) 8)

gabsit000
07-06-2009, 07:33
до сега с момчетата,с които съмс е целувала само с едно единствено наистина не ми е харесвало и всичко е дошло от самото темпо на целувката..нали знаете,че с това не може да се състезаваш..а той дефакто все едно бързаше за някъде..самата целувка не че беше бърза като време...а като темпо..и това ме отврати и въобще не останах доволна :D

THeCheRry
07-06-2009, 08:04
аз харесвам да се целувам с език,но и от момчето зависи в смисъл не обичам мн мн да си вкарва езика в устата ми гадно е,но обичам също и нежните целувки,не само с език :)

+1 :)

+1 :P