PDA

View Full Version : Секс извън дома



voidwalker
06-03-2009, 20:37
Таа потърсих интересно инфо за нещо такова но е много постно като обем и съдържание. видях теми за секса в / около вода и придружаващите го трудности.
темата е ясна: всички форми на секс извън обичаиното. в това число : в/покраи вода , сред природата , в парка, в/върху кола, и каквото още измислите. не искам само мнение а споделете опит или някаква информация която сте намерили (линкове с пояснения за да не става меле) . сещате се : пози, рискове, добри и лоши страни, необходима подготовка (екипировка) и така нататък. :P

админите и модераторите да не се сърдят но понякога спират яки теми а оставят спр малоумни. ама и те се хора и нека да не им се сърдим а просто да ги насърчим да си вършат работата с повече добро настроение и усмивки. Уважение за хората даващи мило и драго за форума и младото поколение. :) (без коментари по последното. не това е целта на темата !!!)

voidwalker
06-03-2009, 20:55
е ся идеята е да си с една идея подготвен за всяка ситуация. пък и ако риск означава инфекции, кърлежи, бактерии и нз си още ко не мерси. нали все пак целта е да си направиш кефа. да ти имам и кефа ако после седмици не може да се оправиш :-D

Shia
06-03-2009, 21:29
На Плажа,като най-открито място и на светло.
Намираш си по усамотемо местенце и се разполагте на удобно място.Единия гледа в едната посока,другия в другата,за случайно появили се хора.
Банският предлазполага за по-бързо реагиране,когато се появи някой.
Важното е да е заутано и ако има все пак някакви хора,да сте на по отдалечено място.
Ако има случайно камъни на плажа,зад тях,няма да Ви виждат.

Мерки.
-вземи само половинката си
-кондоми(ако ползваш)
-като стане ред за действието изчистете хавлията и банския(ако сте влизали във водата преди това-остават пясък,камъчета,водорасли.
-поза-мисионерската е подходяща и страничната.Трябва да е нещо по ниско,като поза,за да не се забелязва отдалеч

kalpazanka
06-04-2009, 10:10
В кола /комби/ на задната седалка. Тя се настанява удобно по гръб по дължината на седалката, Той- върху нея. После може и ездачка да си направят, но за целта Той да е седнал /по-удобно е/.

Мерки
1. Презерватив /ако не ползвате, не забравяйте локалните противозачатъчни!/
2. Лубрикант /ей така за всеки случай/
3. Фотоапарат /да ви е под ръка в случай че сте настроени да записвате "подвизите"/
4. Кърпички /сухи и мокри/

dembi
06-04-2009, 10:42
ми аз май съм най-загубен

на люлка вморската във Варна. малко беше проблем, докато хване ритъма, но пък беше супер яко

monincetyyy
06-04-2009, 13:44
ми аз май съм най-загубен

на люлка вморската във Варна. малко беше проблем, докато хване ритъма, но пък беше супер яко
Олеее колко ми е мерак на люлка... :(

sKa73r4o93
06-04-2009, 14:24
На Плажа,като най-открито място и на светло.
Намираш си по усамотемо местенце и се разполагте на удобно място.Единия гледа в едната посока,другия в другата,за случайно появили се хора.
Банският предлазполага за по-бързо реагиране,когато се появи някой.
Важното е да е заутано и ако има все пак някакви хора,да сте на по отдалечено място.
Ако има случайно камъни на плажа,зад тях,няма да Ви виждат.

Мерки.
-вземи само половинката си
-кондоми(ако ползваш)
-като стане ред за действието изчистете хавлията и банския(ако сте влизали във водата преди това-остават пясък,камъчета,водорасли.
-поза-мисионерската е подходяща и страничната.Трябва да е нещо по ниско,като поза,за да не се забелязва отдалеч

GreenFairy
06-04-2009, 18:21
Парк. Мерките са си обичайните-някакво одеало, презервативи и мокри кърпички... Цялата философия е просто да не си до някоя пътека.
Палатка. Същото, само че гледаш някой пиян авер да не дойде да спи при вас.

k0k0l1n40
06-04-2009, 18:57
ми аз май съм най-загубен

на люлка вморската във Варна. малко беше проблем, докато хване ритъма, но пък беше супер яко
... :razz:

krem4et0
06-05-2009, 11:03
В кола /комби/ на задната седалка. Тя се настанява удобно по гръб по дължината на седалката, Той- върху нея. После може и ездачка да си направят, но за целта Той да е седнал /по-удобно е/.

Мерки
1. Презерватив /ако не ползвате, не забравяйте локалните противозачатъчни!/
2. Лубрикант /ей така за всеки случай/
3. Фотоапарат /да ви е под ръка в случай че сте настроени да записвате "подвизите"/
4. Кърпички /сухи и мокри/

Е, в кола обикновно е той седнал и аз в него. Тук презервативът е абсолютно задължителен, защото обикновено сте с по някоя дреха и може да се омажете тотално. От кога не съм правила.

На пейка, момичето с пола(за предпочитане дълга и широка) и отгоре.
До някое дърво за опора-задна.
Това съм правила и то отдавна. Сега просто няма как...Липсва ми.

fashion4etyy
06-05-2009, 14:43
в у-ще :oops:
в дискотека :D

voidwalker
06-05-2009, 19:53
е училището и на мен ми е мерак отдавна :P един път ни прекъснаха тамън се заигравахме . няква чистачка заблудена, да и е*а маиката. ама зимата сякаш е по подходящо. като се стъмни 6-7 час и остава само да си намерите свободна стая. позите вече има разнообразие щот имате голям набор от столове, чинове и една катедра :P

Lady_AMG
06-05-2009, 20:05
На пейка в училището нощно време... мерки- момичето да е с пола за да не се налага да се събува- така се реагира бързо, ако чуете стъпки. На басейн- пълен с хора за допълнителна тръпка- заставате в някое по-усамотено ъгълче и става за малко като време, ама си струва адреналина... рисковете са ясни. На плажа нощем- за мен е неприятно- ако нямаш на какво да легнеш (както беше в моя случай) ти влиза пясък и дере...

Youth_boy
06-05-2009, 21:19
Аз ще съм по-комерсиален но в колата е много подходящо и възбуждащо според мене , на открито в планината тръпката е екстра , морският плаж също е доста добро решение а за търсачи на по-силни усещания предлагам варианта дискотека/тоалетна но там трябва да успеете да го направите доста обмислено защото риска да ви хванат и да ви изкарат с шутове е голям.

sentient_
06-06-2009, 08:39
ми тъпо е когато неможеш да го направиш в къщи, момчето няма кола ... навънка е светло а мно ти се прави, за такъв случай немога да дам съвети не ми се е случвало, а иначе съм го правила в кола в морската градина.. зад училището, в парка , май тва е но са е случвало мн рядко, иначе в къщи или в тях

radybt
06-06-2009, 08:42
"Секс извън дома" Тва звучи като някакво заглавие на литературно пройзведение или романтичен филм :lol: :lol:

voidwalker
06-06-2009, 16:04
ми нямаме проблем с терена. просто търсим разнообразие :P

miss_kiss181
06-07-2009, 13:17
хах ми мерак ми е в парка, в у-ще /вече ще ми е доста трудно,защото завърших, но все пак си остава мечта/ хах, на плажа /макар че там ме е шубе от мн инфекции иначи ми е мерак и то много/, и в колата естествено. :grin: