PDA

View Full Version : Мноо.яка.реклама.по.ТВ-то.за.изборите



cherinka
06-04-2009, 05:45
не.вярвах,че.ще.я.намеря.в.и тернет. :D
мноо.ме.кефи,бе.да.му.се.нев ди
http://vbox7.com/play:fa91c286
:D

Тука,напоследък,.всяка.сутр ин.преди.даскалото.си.пия.к фето.на.бТв
"Тази.сутрин",та.одеве.даваха.не-знам-си-ква.вероятност.в.проценти,д оближаваща.се
до.реалността.коя.партия.ще .спечели.и.кои.други.ще.са.с ед.нея.
Абеее,въобще.вкарват.некви. диви.коментари,ама.иначе
рекламката.мнооо,мнооо.ме.з арибява. :D :D :D ....

И.друг.въпрос.имам.
Дефакто.одеве.споменаха,че. на.минлите.избори.са.гласув али.едва.50%.от.населението

тия.50%.как.ги.изчисляват?нал и.не.броят.непълнолетните.т акива,хората,
които.страдат.от.някви.боле сти.и.изобщо.не.осъзнават.к кво.става.и.тн??

Loshotia
06-04-2009, 06:59
Мен пък тази анти-реклама адски много ме дразни! Един вид ме подценяват. Друг е въпросът, че още не мога да разбера кои са тея Нова зора. Другите партии правят що-годе нормална предизборна кампания- показват хората, казват какви цели имат, а на тези дори сайтът им е свързан с Костов и Бойко.


Послепис: вчера ми дадоха флаер на Антония Първанова- "гласувай за номер 2 в бюлетина номер 8"- това значи, че имам право да избера човека, а не партията- така ли? Примерно мога ли да гласувам директно за Андрей Пантев, въпреки че е на 4 или 5та позиция в бюлетината?

LizZz
06-04-2009, 07:27
Повръща ми се от всичките такива реклами. Вчера ми беше някво обидно да ги гледам как се мазнят, мазнят и сигурно пак ще гледат да налапат повече....

Bellatrix
06-04-2009, 07:43
Да живее Гвардия. :D Ще има безплатни билетчета и наденички :)

Mooo6no
06-04-2009, 08:34
Рекламата е правилна с изключение на това, че "Ако те спечелят България губи". Не бих казал, че и печели, но ако трансформираме рекламата по един друг, по-верен начин България ще загуби повече и то от тия, които са платили рекламата. (Нова Зора е част (или беше в предишния парламент) от Коалиция за България.)

"Ако гласуваш за Станишев получаваш Доган. Ако те спечелят България губи" Истина е, че Костов е нещо като дяволчето Фют, но в сравнение с Ахмед Доган той е жив светец. :)


Примерно мога ли да гласувам директно за Андрей Пантев, въпреки че е на 4 или 5та позиция в бюлетината?
Може, но това няма почти никакво значение. Много трудон е да се изместят позициите, да не кажа невъзможно. Но ако Андрей Пантев е от БСП и е на 4-та, 5-та позиция има голяма вероятност да влезе в европарламента и без да гласуваш специално за него, защото БСП ще вакарат 4/5/6 евродепутата. =]

Loshotia
06-04-2009, 09:07
Мерси за разяснението. Наистина ми е страшно любим Андрей Пантев, но предвид водача на листата, явно няма да гласувам за него.

Mooo6no
06-04-2009, 12:07
Мерси за разяснението. Наистина ми е страшно любим Андрей Пантев, но предвид водача на листата, явно няма да гласувам за него.
Хех... Историйо любима. :P

XceSS
06-04-2009, 12:33
Абе тея Нова Зора ли кви са там, кво ми казват, за кой трябва и за кой не трябва да гласувам.
Направили някъв осран клип, дето мога по-добър да го направя и ще ми стават политици.Трябва да ги скъсат от проверки тея.
Пък и това не е ли противозаконно?

Mooo6no
06-04-2009, 12:39
Пък и това не е ли противозаконно?
Щом го допускат... явно е възможно... както и клипа "А-така, Не-така"

http://vbox7.com/play:21976dd4

Loshotia
06-04-2009, 12:46
бла бла бла

Много им се дразня напоследък на КБ. С тези клипове показват поведение на загубили още от сега.


Не вярвам обществото да е толкова сляпо и да му е толкова безразлично ставащото.

В цитата имаше нещо за Христосков та се сетих: този човек до преди 1-2 месеца беше спряган за трети мандат като управител на НОИ. Повече от ясно на всички е, че той е син. И а-ха да кажа евала на БСП, че мислят доброто за институцията и дейността и като цяло, и те взеха, че го смениха с някакъв военен(който носи името УШЕВ за Бога), но червен.

slaveto1989
06-04-2009, 15:03
Първо от незнам си коя година има забрана за анти-реклами,а всички сме гледали рекламата с момчето,което стъпва на две колички,за да си купи Пепси от автомат. Но явно тия правила за България,по-конкретно за политиката,не важат.
Тая тъпа реклама ми втръсна,отворя ю-тюб -там
Отворя Вибокс-там
Пусна телевизора - там
Просто-СТИГА !!!

А що се отнася до Серго - втори мандат ще види през крив макарон,даже заглетите активистки,бабета,на БСП,се отвратиха от него след като се коалира със оня турчуля. Аз просто нз как може още тоя човек-Доган,да си прави произволи в България,освен с прословутите му рейсове,които всеки ги вижда,че и репортажи има,но и също с фирми,които поддържат партията му,пък да не говориме за атентата,в който е бил дейно лице,и при който са загинали невинни българи.
Запитайте се : Какво получава този човек в замяна на цялата вреда към България,извършена от него-през последните години е редом до управляващите или оперира в сянка,но никога не е излизал от парламента. Той разчита на невежеството на своите турски гласоподаватели. Осъзнайте се !!! Не ви агитирам да гласувате за Бойко,но както се каза по-горе,Бойко,че и барабар с Костов,биха управлявали 300 пъти по-добре от руснак и турчин.

Аз съм си направила избора,аз НЯМА да гласувам,нито за правителство,нито за евро-парламент.За мен БГ политиката е опетнена и проядена от корупция.

Пиша този пост,за тези ,които ще го направят,за тези,които за пореден път ще се си заслужат репутацията на овце с робска психика.


Хора-поне се замислете за кого гласувате и дали този човек няма да е същия като другите,защото това е неизбежно.

Loshotia
06-04-2009, 15:38
А ти се замисли негласувайки на кого помагаш.

Mooo6no
06-04-2009, 15:52
^^ Да, можем да подходим по този начин. Всички са едни и същи... но Доган не е "един и същ". И всеки недаден глас е глас за ДПС. Наистина, може да се каже, все тая дали на ще управляват БСП, СДС/ДСБ, ГЕРБ, Атака, РЗС или други субекти. То политиката на всичките е една и съща. Но не съм съгласен, че е все тая дали ДПС ще са в управлението или не. То тая партия не трябва да бъде допускана до министерския съвет никога повече.

Canis_Dirus
06-04-2009, 17:20
само ДOИП ще ни оправи!

Мадона президент
Бритни - министър-председател
Глобал - патриарх на църквата на ДOИП

Mooo6no
06-04-2009, 18:07
^ и Азис - министър на културата..

slaveto1989
06-04-2009, 18:16
А ти се замисли негласувайки на кого помагаш. Според скромното ми мнение,негласувайки може да не помагам на никого,но и не спомагам да се пречи на изтерзаната ни държавица.

Тука един вот от 20% гласували се смята за нормален,а в европа хората се питат защо и така е нормално. Ако наистина младите се откажем от гласуването,не защото ни е все тая,а напротив-защото ни пука за бъдещето на България и за нашетобъдеще,все ще дойде момент и ще се променят нещата. Поне така мисля аз ! :(

Loshotia
06-04-2009, 18:23
А ти се замисли негласувайки на кого помагаш. Според скромното ми мнение,негласувайки може да не помагам на никого,но и не спомагам да се пречи на изтерзаната ни държавица.

Тука един вот от 20% гласували се смята за нормален,а в европа хората се питат защо и така е нормално. Ако наистина младите се откажем от гласуването,не защото ни е все тая,а напротив-защото ни пука за бъдещето на България и за нашетобъдеще,все ще дойде момент и ще се променят нещата. Поне така мисля аз ! :(

Не, такъв момент няма да дойде, именно защото хората не си казват мнението- вечно някой е недоволен, ако не и всички, и никой нищо не прави по въпроса- иска се нещо наготово, нещо да се даде и да дойде от небето.

И още нещо: тези споменати 20% се считат за 100% и от тях се разпределят местата в парламента. Ясно е кой ходи да гласува. Ако толкова ти пука за бъдещето на България, няма да оставиш шепа цигани и турци да се разпореждат с години напред.

Ама и ти една логика извади
:?

hottie
06-04-2009, 19:12
не.вярвах,че.ще.я.намеря.в.и тернет. :D
мноо.ме.кефи,бе.да.му.се.нев ди
http://vbox7.com/play:fa91c286
:D

Тука,напоследък,.всяка.сутр ин.преди.даскалото.си.пия.к фето.на.бТв
"Тази.сутрин",та.одеве.даваха.не-знам-си-ква.вероятност.в.проценти,д оближаваща.се
до.реалността.коя.партия.ще .спечели.и.кои.други.ще.са.с ед.нея.
Абеее,въобще.вкарват.некви. диви.коментари,ама.иначе
рекламката.мнооо,мнооо.ме.з арибява. :D :D :D ....

И.друг.въпрос.имам.
Дефакто.одеве.споменаха,че. на.минлите.избори.са.гласув али.едва.50%.от.населението

тия.50%.как.ги.изчисляват?нал и.не.броят.непълнолетните.т акива,хората,
които.страдат.от.някви.боле сти.и.изобщо.не.осъзнават.к кво.става.и.тн??

Ами социологическите проучвания се правят на базата на представително изследване от около 1200 човека, като е много важен подбора на самата извадка и именно заради това някои агенци продължават да грешат.

А за самата избирателна активност се изчисляват пълнолетните гласоподаватели още при самия екзит пол(при самото провеждане на изборите).

tWiLigHtgIrL
06-04-2009, 19:33
Според мен това с тея реклами е тъпо са тоя като Бойко не го кефи защо я прави тая реклама като така даже още поече му вдига рейтинга. :-D И тва с Станишев и Доган -то има ли някакъв смисъл на тези реклами?То ако един човек е решил да гласева за Драган примерно и да има реклама дето ако гласуваш за Драган ще получиш Петкан,а тоди чевк мрази Петкан -то тази реклама обаче няма го спре да си гласува за Драган.Така че според мен всичко това е безмислено с рекламите и това по форуми и сайтове да се пише еди кой еси е много тъп там кво може да направи-нищо кво ще гласувате за тоя ае да се гласува за ...!Аз съм не пълнолетна и не мога да гласувам ама сдпоред мен това с рекламите е пълна измишльотина :-D

w0sh
06-04-2009, 19:53
Анти-рекламите и компроматите определно не биха ме накарали да дам гласа си за техните създатели.

По-скоро ще гласувам за герб, защото е по-вероятнод анапрвят мнозинство.. да създадат самостоятелен парламент, и може да избегнем вмешателството на турците в следващия парламент

Mooo6no
06-04-2009, 20:03
Кадърни, но тъй като електоратът на ДПС е най-сигурния в България, който с допълнение автобуси от Турция и купуване на гласове винаги ще има солидни проценти на едни избори, то ДПС е партията, която си позволява най-големите своеволия в тази държава. Каквото и да направят.... ще гласуват за тях. И те правят каквото си искат.

Loshotia
06-04-2009, 20:31
Факт е, че има доста кадърни кадри в ДПС, но на всеки е ясно чии интереси защитават и, че са проводници на анти- българска политика и настроения.