PDA

View Full Version : Разбраха...ами сега!?



monttitty
06-04-2009, 10:34
Здравейте,
Значи моят проблем е следният:вчера вечерта нашите заминаха за Варна и се връщат утре сутринта.Понеже аз разбрах час преди да заминат,си викнах две приятелки да спят в нас,аз не казах на майками понеже бях убедена че няма да позволи,защото съм пробвала и преди.Та аз доста я послъгах;първо аз бях на вън и тя ми звънни и ме пита какво правя а аз там й казах,че съм в нас и гледам тв.Ние седяхме доста до късно а днес бяхме на даскало но, въпреки това станахме.Понеже леля ми живее на долния етаж и явно ни е чула и е питала сестра ми кви хора е имало в нас а ти и казала никви.Сега майка ми ми звънни и ме пита кой е спал при мен и така...както и да е :? Питам се някой има ли идея как да си върна довепието и повече да ме пуска,защото и без това тя доста ме ограничава с излизането :neutral: 8-[ :-#

LittlePrincess
06-04-2009, 10:41
Трябваше да помислиш преди да си викнеш приятелките особено щом леля ти живее под вас. Едва ли скоро ще си върнеш доверието на майка ти.

monttitty
06-04-2009, 10:45
Да,така е ,но вече е свършило :( точно за това се чудя какво да правя оттук нататък :-o

LovEsIckk
06-04-2009, 10:58
Например спри да я лъжеш.
И аз преди така лъжех,казвах , че спа в приятелки ,а спях в приятеля ми.Лъжех,че съм на рожден ден на съученичка,а отивах с компанията на дискотека.От както спрях да я лъжа ме пуска навсякъде и нямам почтни никакви часови ограничения.

Cathylicious
06-04-2009, 11:35
Например спри да я лъжеш.
И аз преди така лъжех,казвах , че спа в приятелки ,а спях в приятеля ми.Лъжех,че съм на рожден ден на съученичка,а отивах с компанията на дискотека.От както спрях да я лъжа ме пуска навсякъде и нямам почтни никакви часови ограничения.

+1 .. Истината е най-добрия приятел .. Бъди честна с нея и ще видиш,колко ще си доволна от резултата :)

bloodyF
06-04-2009, 12:26
ами не знам,нашите ми нямаха доверие щото винаги съм била голяма шматка и я ще забравя нещо включено,я ще сгафя,,обаче преди 2-3 месеца бяха за седмица извън града и аз трябваше да спя у баба обаче си спах у нас..и после им казах и те казаха,че вече ще ми имат повече доверие ии така...не ги лъжи
8)

Lysit0
06-04-2009, 12:29
Истината и кажи и неовъртай,защото още повече ще се оплетеш в лъжи и ще стане по зле.
И това се пак са приятелки...не приятели нали?
Не мисля,че има нещо лошо в това.

clever
06-04-2009, 12:55
моите ми имат огромно доверие-коментирала съм го и в други теми

начинът е 1!
казвай истината на вашите;за да ти имат доверие ;)

Jumbie483
06-04-2009, 15:45
Както и другите казаха, казвай само истината. Добра - лоша с нея се печели доверие на родител..

ThePowerOfLove
06-04-2009, 18:12
Защо не й кажеш истината? Че просто си викнала 2 приятелки, защото ти е било скучно. А не си й казала, защото не си искала да я безпокоиш а и си знаела как ще реагира.. ддз

Neftochimic
06-05-2009, 18:33
кажи и истината, няма смисъл да я лъжеш...

Mi6inka
06-05-2009, 19:01
обясни и, че си го скрила понеже знаеш, че нямаше да ти позволи, че не е било правилно, но няма нищо лоошо в това да си викнеш приятелки... че не сте правили нищо нередно и т.н. Бъди искрена

blackvelvet
06-06-2009, 11:25
Защо не й кажеш истината? Че просто си викнала 2 приятелки, защото ти е било скучно. А не си й казала, защото не си искала да я безпокоиш а и си знаела как ще реагира.. ддз

+1

monttitty
06-06-2009, 20:08
Мерси мн на вс :)

Mastta
06-07-2009, 17:37
виниги ми имат доворие :)

SunShinePearl
06-07-2009, 18:25
Както и другите казаха, казвай само истината. Добра - лоша с нея се печели доверие на родител..
+1

gLoRiToO
06-07-2009, 18:26
Eстествено че ДА.Щом са в чужбина и са ме оставили сама вкъщи и ми пращата пари,значи ми имат доверие :grin:

teenems
06-07-2009, 19:16
кажи какво сте правили ,едва ли нещо лошо . гледали сте ТВ ала-бала . казваш ,че си нямала какво да правиш и си ги поканила,но си знаела че тя няма да ти даде и затова :)

guinessgirl
06-07-2009, 19:44
колко по-лесно би било,ако родителите ви имаха доверие и проявяваха разбиране към вас..
и как щеше да се спести цялото това криене,лъжи,караници,драми. . :)

да,в момента обвинявам родителите

kinkygirl
06-26-2009, 22:22
така е нищо няма да спечелиш по този начин като я лъжеш.ПО-добре и кажи истината тя ще те разбере вместо да го пазиш в тайна! : ))

adizitk1
06-26-2009, 23:19
Абе нз ама тва с истината не работи мн,защото аз винаги съм казвала истината на наще и те пак ми нямат доверие,което ме подлудява и аз вече съм си създала теория-щом ми нямат доверие,значи няма какво да губя...смисъл,че ако ми имаха доверие аз щях да се страхувам да не го загубя и щях да ги слушам,обаче те щом така или иначе не ми вярват,за какво тряа да им спазвам тъпотиите... Те родителите сами си го правят,а наще даже нон-стоп ми се хвалят колко са толерантни и какви 'пичове' са (тва са цитати). :? :? :? Понякога на ум просто си викам 'Ама тея наистина ли си верват,утре няа помня абсолютно нищо от поредната тъпа лекция и просто ше кажа едно машинално 'извинявайте' и вс ще се приключи...тцтц.'

TheNewReligion
06-26-2009, 23:34
Няма какво да си връщаш, тъй като по думите ти разбирам, че майка ти никога не ти е имала доверие, макар да си вече голяма. :?

dimeto007
07-07-2009, 18:08
Наще ми имат доверие !

Belair
07-08-2009, 11:40
Абе аре са,те като,че ли не са били деца

BaBsYyY_SeXyYy
07-08-2009, 12:07
и аз съм на мнение, че трябва да и кажеш истината...аз като излъжа мама, обикновено разбира и 1во ми се кара за това, което съм скрила, 2ро за това, че съм скрила. Примерно: на 15 се събирахме в нас и мама каза без водка, обаче те си бяха купили и я скрихме. Мама ме пита дали има алкохол, аз не, та не. И накрая тя разбра- тя още първия път като и казах, че няма, разбра, защото винаги като я лъжа, разбира. Та като разбра и ни взе водката (аз не пия, така че не ми пукаше ). И после като си тръгнаха гостите и им я върна, обаче се почна едно конско... после ми беше супер гадно, че съм я излъгала и предпочитам да и кажа истината, отколкото да я лъжа, защото няма файда...
Така че си кажи истината и точка. Така или иначе майка ти ако иска, ще разбере :)

detelina101
07-08-2009, 16:17
кажи какво сте правили ,едва ли нещо лошо . гледали сте ТВ ала-бала . казваш ,че си нямала какво да правиш и си ги поканила,но си знаела че тя няма да ти даде и затова :)

ImmortalForever
07-08-2009, 16:24
Е , защо не й каза...Все едно сте си правили lesbian night , че да го криеш, че и да я лъжеш.. Кфо толкова..?Тя е майка- ще разбере..

nefchi_bs
07-08-2009, 21:33
Ако спреш да я лъжеж ще видиш колко по-добре ще е..Важно е да знае с кои си и къде все пак ако стане нещо тя ще трябва да е супермена :D

balon4eee
07-08-2009, 22:20
на колко си бе ?

sulley
07-09-2009, 11:25
Амии истината винаги си е най-доброто лекарство,ама то си зависи и от родителите,някъде е непоправимо,например майка ми ми е казвала,че ако я излъжа веднъж,няма да ми никога повече наистина доверие,ама твоито сигурно не са така,та просто за всичко се иска малко време и ако полагаж старания,ще ти се върне добро от тяхна страна. :)

MissitY
07-09-2009, 15:42
Другите са прави!Наистина трябва да казваш винаги истината.Ако навреме свикнеш, ще си остане завинаги! А сега вашите като се върнат не се подмазвай. Те не са глупави и ще разберат, че нещо има. А сега майка ти като се върне ти предлагам да й кажеш и да й обясниш всичко. Ще оцени това, че ти й казваш и няма да е толкова неловко. Аз имах един случай, в който не й бях казала нещо, при което тя ме попита " Какво, нямаме си доверие, а?" и си излезе от стаята, при което аз се съсипах от рев цяла нощ. Така че, докато не чуеш тия думи няма да осъзнаеш какво да загубиш доверието на майка си ;) .Надявам се да не ги чуеш. Айде успех! :) :) :)

xcomplicatedx
07-09-2009, 17:43
..........

stealthyGirl
07-09-2009, 18:04
Мм, и аз съм правила така и на всичкото отгоре баба живееше в апартамента до нас. А ние излязохме в девет и се върнахме доста късно, ама аз добре послъгвам (дано не прочете т'ва, че и тя влиза в нета, може да ме знае, хах) и ги правя няк'ви такива по-реални. Не помня вече, ама май и казах, че ще ходим до супермаркета и ние отидохме даже, ама после се върнахме и след т'ва пак излязохме, но като се върнахме първия път и казах, че ще гледаме малко ТВ и после си лягаме. А пък един друг път имаше, даже не казах, че същата приятелка ще е у нас, ами тайно си беше и никой не се усети, обаче ние доста внимаваме. Доста. :)

И до сега не знаят, но когато знам, че ще се усетят и, че са разбрали бързам да си кажа, хиляда пъти по-добре става. Но аз и реално нищо лошо не правя никога и за това не ми се карат (или поне не много). : :) :)

ali13
08-14-2009, 13:28
Говорят ми ,че ми имат доверие ,въпреки че понякога не ми се струва така .. И то не за някакви големи и значителни неща -имам,чувството ,че за тях ми вярват ,а за нещо малко ,не.. Може би се притесняват,друга причина няма ,за тва се наричат родители .. А иначе според мен не си направила нищо нередно- приятелки?! .. Тва ,че си ги излъгала не е хубаво ,но понякога нямаш друг избор .. Всичко е щяло да бъде много по-лесно ако просто те бяха разбрали и изслушали ,камоли да ти дадат шанс ,за да покажеш ,че си отговорна .. Обясни им това ..

hackberry
08-15-2009, 20:36
абееее кво доверие,като даже не дава да викаш приятелки у вас?!
мн ясно,че ще я лъжеш