PDA

View Full Version : как да си създам навика да ...



clever
06-04-2009, 12:44
не се изгърбвам .. да стоя с изправен гръб . . .
сори ако повтарям темата
давайте съвети защото не само аз съм от хората;които понякога се мъчат да свикват .. понякога не обръщат внимание и за жалост повече второто . . . :?
това е чест проблем на тая възраст за съжаление
и може да доведе до лоши последствия .....
може тая тема да се направи важна и да е полезна за много млади хора ;)
ако се повтаря я махнете и дайте линк към миналат ..
:)

clever
06-04-2009, 13:21
може и да добавите кои спортове са най-полезни за това ;)

Lysit0
06-04-2009, 14:39
Плуване,баскет...

shell
06-04-2009, 17:47
Ми като ходиш от време на време трябва да се сещаш поне при мен беше така и по едно време нещата се отпушиха от само себе си и вече си ходя изправена :) Просто трябва спорез мен да си го навиеш в главата и като се разхождаш ще се сещаш и така :)

GabisiTa
06-04-2009, 18:11
Когато бях по-малка си спомням, че едно момиче от съседния клас имаше нещо като.. колан, което се слага на раменете, за да стоиш изправен, и когато се прегърбиш нещо, започва да пищи :D не мога да се сетя обаче как се казваше... :-o

ysmiFchiCa
06-04-2009, 18:14
Ами и аз попринцип искам да си изградя навика да ходя изправена.... обаче 8-)
Всеки път като седна на стола,отначало си стоя изправена и в продължение на няколко минути не се усщам как се прегърбвам. :D
Но попринцип аз ходя на лека атлетика и започнах да ходя малко по-изправено! :-D

zozzz
06-04-2009, 18:28
дядо ми е изправял баща ми като му е връзвал пръчка зад гърба :D но предполагам това не те устройва
1 месец всяка секунда мислиш за това как да стоиш изправен - ще ти коства много усилия и но след това всичко ще е ок - то ще ти стане навик
кофти е но друго незнам

TheBeliever
06-04-2009, 18:38
Йога. Колкото и странно да ти се стори в началото действително подобрява стойката.

LetTheMusicTalks
06-04-2009, 18:47
Йога. Колкото и странно да ти се стори в началото действително подобрява стойката.
:shock:

melinor
06-04-2009, 18:53
Плуването помага за изправяне,най-важното е волята,80% от хората са със крив гръбначен стълб..

Абе..Това не е много вярно..Имам съученик- изтезател!!! Объче е страшно прегърбен...Явно си е и до човек, де :)

ThePowerOfLove
06-04-2009, 19:03
Аз сега като съм с една дълга униформа и се изправям, за да изглежда по-къса :D И поне от това съм доволна..
Иначе трябва да се сещаш от време на време