PDA

View Full Version : Месечен цикъл



ArcaneRainFelL
06-04-2009, 13:56
Пиша тук, а не в здравни проблеми, защото има по-голям шанс някой да ми отговори.

Значи, водя полов живот, но не е много активен. Попринцип си ми идва редовно, но сега закъснява...и то закъснява със седмица и нещо. Няма как да е станал гаф, защото миналия месец съм правила секс само веднъж и то за 2-3 минути, защото ни прекъснаха. Въпроса ми е от какво може да закъснява освен от смяна на климат, притеснение, инфекции...? Ясно ми е, че не можете да ми помогнете кой знае колко, но все пак някое друго мнение няма да навреди.

angel_girll
06-04-2009, 14:02
абе по принцип може и за 1 минута да сте го правили времето няма никакво значение, но по принцип сега става рязка промяна и на климата.. както е хладно така извднъж се качиха рязко температурите.. и.. ако си изложена и на малко повечко стрес. Аз сега ходих в турция там климата е доста по различен от нашия.. и ся ми закъснява с почти седмица.. а на едно момиче докато бяхме там и дойде за 2 път в месеца..

monincetyyy
06-04-2009, 14:09
не мога да ти кажа да не се притесняваш въобще защото ще е тъпо. Вероятността от забременяване е малка но я има. А и наистина промяната на климата води до тези промени в месечния цикъл. И я караи по спокойно - стреса както казаха по горе вреди много. А и на колко си години всъщност? Ако ти е дошло скоро трябва да изчакаш поне 2-3 год докато се нормализира :)

ArcaneRainFelL
06-04-2009, 14:32
От 2 години, че и повече си ми идва редовно. А, че има възможност от забременяване, да, но.. (с презерватив, той не е свършвал(?) и ми се вижда почти невъзможно).

monincetyyy
06-04-2009, 14:39
От 2 години, че и повече си ми идва редовно. А, че има възможност от забременяване, да, но.. (с презерватив, той не е свършвал(?) и ми се вижда почти невъзможно).
аа с презерватив добре. Не се притесняваи според мен е от климата моя също закъсня миналия месец и сигурно и сега ще закъснее :) а и моя цикъл се нормализира след 3 години :D Spox

Lifash
06-04-2009, 14:52
С мен този месец се случи абсолютно същото,трябваше да ми дойде на 27 май,а ми дойде чак на 3 юни..Щом е било с презерватив,момчето не е свършило..Няма място за паника (:

LovEsIckk
06-04-2009, 15:33
белята бързо става..
и все пак не вярвам , ти сама си отговори - притеснение,климат..

yCheniChkaTa
06-06-2009, 16:55
С мен този месец се случи абсолютно същото,трябваше да ми дойде на 27 май,а ми дойде чак на 3 юни..Щом е било с презерватив,момчето не е свършило..Няма място за паника (:

И на мен ми се случи същото...Трябваше да ми дойде на 28май, а ми дойде на 1 юни..Изпуснах 1 месец
Моят още не се е нормализирал..Първата ми менструация беше на 19 и сега каква разлика има... Към края на месеца, а пък сега в началото и ме ядосва, защото може ей така случайно да ме изненада :-x