PDA

View Full Version : Поглед...



biography
06-04-2009, 14:27
Привет :)
С риск да подразня повечето от вас, започвам направо с въпроса. Надявам се да имам време да се поправя.
Случи се така, че известно време не осъзнавах какво имам - приемах го като даденост и по закона на Мърфи го оцених, когато го изгубих. Остават ми само съмненията и мисля, че е добре да ги подплътя с мнението на безпристрастни хора.
Та... Какво бихте си помислили, ако момче, с което не се познавате лично, така де не сте се ръкували и представяли, не откъсва поглед от вас? Излишно е да споменавам, че не ми е безразличен...
Ситуацията се разигарава месец, дори два и в един светъл миг, в който му предлагат най-сетне да ни запознаят той отказва, след като 5 минути е седял срещу мен, следял ме е с поглед и дори се е смял на лиготиите ми с приятелки . Друга подробност е, че съвсем не е загубеняк. С чиста съвест мога да го нарека едно от най-харесваните момчета в училище.

Hilary_
06-04-2009, 14:32
Ама чакай малко... защо ти да си го загубила?! Не е ли той отказал да се запознаете... я поясни малко... :-o

LP_girl_14
06-04-2009, 14:32
Аз ако бях на твое място щях да поема инициативата.Не си струва мацка да седиш и да се чудш кво значи погледа му.Застани пред него ,усмихни му се и се запознайте.Защо трябва да чакате другите да свършат вашата работа.По един поглед трудно може да се направи диагностика на тва дето му се върти из главата,ама щом те гледа най-малкото си му интересна :)

ThePowerOfLove
06-04-2009, 14:39
Мислиш ли, че може просто да го е било срам?
Едва ли те гледа случайно. Опитай сама да се запознаеш с него, нещо го заговори :)

biography
06-04-2009, 14:43
Ама чакай малко... защо ти да си го загубила?! Не е ли той отказал да се запознаете... я поясни малко... :-o

Не говоря за самата ситуация. Дадох я като пример, не сметнах за нужно да ви натоваравам с още. А иначе той замина (даже не знам къде) и не очаквам да го видя пак...
Едно на ръка е, че си пропилях шанса.
Но ми е интересно и вашето мнение.

Hilary_
06-04-2009, 14:48
Абее пропиляла си си го ... глупости!!! Той си е виновен след като не е пожелал да се запознаете... той губи!!!! :?

NecroSadisticSadomiziers
06-04-2009, 15:45
Удари го с тухла четворка по главата, ритай я докато не умре, после я отрежи и я смажи с голям чук, така че мозъкът и черепът да се разпилеят из цялото помещение. После изкормваш тялото, вкарваш му двуцевка в корема и стреляш няколко пъти с нея, така че да го надупчиш хубаво. След това му натикваш една гранта в гърлото, дърпаш халката и бягаш 8)

LovEsIckk
06-04-2009, 15:48
не знае кво иска.. :lol:
може да го е срам ;д пък знаеш ли .. чака ти да направиш първата стъпка.

Take_That
06-04-2009, 16:28
Ама чакай малко... защо ти да си го загубила?! Не е ли той отказал да се запознаете... я поясни малко... :-o

Не говоря за самата ситуация. Дадох я като пример, не сметнах за нужно да ви натоваравам с още. А иначе той замина (даже не знам къде) и не очаквам да го видя пак...
Едно на ръка е, че си пропилях шанса.
Но ми е интересно и вашето мнение.

Не губи надежда нищо не се знае може и пак да го видиш :) И, ако това стане този път не си пропилявай шанса :)
А по темата за това, което имаме, но не оценваме - не знам защо се получава така, може би просто не си осъзнал какво е значил за теб човекът до теб и с какво щастие те дарява, приемаш го като даденост.. и чак, когато го загубиш осъзнаваш какво всъщност си можел да имаш с него, какво означава той за теб, какво си изпуснал и може би няма да срещнеш повече .....

kitty9410
06-04-2009, 17:38
Да забелязала съм че момчетата са станали големи лигльовци чакат момичето да деийвства първо. :-o :D

MP
06-04-2009, 18:12
И какъв ти е бил шансът,след като дори не сте се познавали?Колкото си виновна ти,толкова и той.

myNameIsImmortal
06-04-2009, 18:18
Да забелязала съм че момчетата са станали големи лигльовци чакат момичето да деийвства първо. :-o :D
Сори че го казвам и се извинявам за офф-а, но СИ ТЪПА!
Случайно това го правят момчетата поради причината, че има голям шанс да бъдат срязани, от което се опасяват..
И не ми казвай, че не е така.. Рано или късно поемат инициатива, но в повечето случаи не правят нищо понеже в себеси знаят, че ще бъдат скъсани.. :?

AFT
06-04-2009, 19:02
^ А ти започваш малоумен спор. Всеки го е страх поне малко от това да бъде отрязан от човека, който харесват. Това дали си момче или момиче няма значение.
По темата - неприятно наистина, но не бива да се забиваш в тва и да мислиш само за пропиляния шанс (щото е можело да направиш нещо по въпроса, но все тая). Поне вече имаш ценен урок. (;

vampirekiss
06-04-2009, 20:02
ТоА пА акъл има ли?Абе това момчетата за загубен народ(нещо лично драги момци)Глупаво е постъпил.Леко детински,но те и на 30 да станат могат да се държат сякаш са на 13.

biography
06-04-2009, 20:05
Благодаря за мненията.
Бяха от значение.
NecroSadisticSadomiziers, така и не разбрах смисъла на поста ти.
Защо, когато нещо не се случава според очакванията ти, трябва да нараняваш и отсрещаната страна? Съмнявам се да ми дадеш адекватен отговор. Най-вероятно просто примитивен инстинкт...

sladkish_14
06-04-2009, 20:07
Абе какво ви е станало на всички , бе ? :o
От някакви си погледи тука всички са луднали и са си внушили , че едва ли не въпросното момче вече е лудо по тях :? ..
Какво по - точно си изгубила , та ти дали някога си го спечелвала ..
Колкото до това , че не е искал да се запознаете , еми ако ще пъък !
Или какво сега ти ще идеш да му се навираш сама след като той е отказал ? За вас други момчета няма ли , мисля , че си накърнявате достойнството така , обаче това си е ваша работа ..

biography
06-04-2009, 20:18
Абе какво ви е станало на всички , бе ? :o
От някакви си погледи тука всички са луднали и са си внушили , че едва ли не въпросното момче вече е лудо по тях :? ..
Какво по - точно си изгубила , та ти дали някога си го спечелвала ..
Колкото до това , че не е искал да се запознаете , еми ако ще пъък !
Или какво сега ти ще идеш да му се навираш сама след като той е отказал ? За вас други момчета няма ли , мисля , че си накърнявате достойнството така , обаче това си е ваша работа ..

Виж, имам основание да смятам, че не съм му била безразлична. Не е нужно да описвам в километрични постове, в продължение на месеци, в какви ситуации съм попадала. Обаче между интерес и привличане (айде да не намесавам по-сериозни думички) има разлика. И в един светъл момент ми стана интересно и мнението на хората - незапознати отблизо.
Правиш си някакви изводи по въпроси, които или са описани още на предишната страница, или въобще не съществуват.
Къде пише за "навиране", къде за "накърнено достойнство".
Защо, когато си имала по-особени чувства към някой, когато само погледа и усмивката му са придавали смисъл на всичко около теб, да го забравяш само защото не сте си били близки?

sladkish_14
06-04-2009, 20:21
ДОбре потърси го !

biography
06-04-2009, 20:26
Айде пак сме в изходна позиция.
Няма смисъл от такива инфантилни спорове.
Добре е човек да е наясно със себе си. Добре е да го сподели. А това дали някой споделя мнението му и може да го разбере е лична преценка.

kitty9410
06-05-2009, 16:57
Да забелязала съм че момчетата са станали големи лигльовци чакат момичето да деийвства първо. :-o :D
Сори че го казвам и се извинявам за офф-а, но СИ ТЪПА!
Случайно това го правят момчетата поради причината, че има голям шанс да бъдат срязани, от което се опасяват..
И не ми казвай, че не е така.. Рано или късно поемат инициатива, но в повечето случаи не правят нищо понеже в себеси знаят, че ще бъдат скъсани.. :?
Аз ако съм тъпа значи ти си 1000 пъти по-тъп/а.Ест че всеки се страхува да не бъде отрязан независимо дали е момче или момиче в тоя случай като има спичане и от двете страни за какво момичето трябва да ходи да се прави на паляк и да поема първа инициятивата?!От много време насам си е прието момчето да бъде първо не винаги но в повечето ситуации да,не казвам че момичето трябва да се прави на принцеса и да чака да и паднат на колене но се надявам с умната ти главица да ме разбереш.И преди да ми подчертаваш ти си тъпа замисли се кой е тъпия в тая ситуация...

smileforyou12
06-05-2009, 18:24
епа заговори го и му кажи междудругото дай да се запознаем 8-)

biography
06-05-2009, 18:25
_______________________

smileforyou12
06-05-2009, 18:31
к'во тряя да значи тоя безмислен пост :smt103

biography
06-05-2009, 18:49
Няма смисъл да пиша за нещо, което вече е коментирано. Защо да губя времето на всички, повтаряйки едно и също, само защото един не е чел преди да пише???