PDA

View Full Version : Virtual DJ



APLI
06-04-2009, 14:53
Проблема е следния.Бях с Windows 7 и сложих Virtual DJ Всичко точно ама неможа да ми уголеми екрана.Помислих че е бъг и на същия компютър сложих XP. Пак същото ..... . Пробвах с различни версий,скинове и т.н и пак така.Преди това беше пак с XP и там си ставаше екрана нормален т.е го запълваше целия а сега ......

h t t p: //pr ika chi .c om/im ages. p hp?fi les/887 127a.jpg

Свържете си линка че аз немога да пускам :)

EdHunter
06-04-2009, 17:53
ама ще кажеш за пръв път пускаш тема :o линка на снимката

толкова ли е сложно ? :shock:

sexmaniaka
06-04-2009, 20:45
... Бях с Windows 7 ...

Братле, не че нещо, но Windows 7 излиза в края на годината :D Освен ако не си с някое Демо на него :)

APLI
06-05-2009, 14:35
... Бях с Windows 7 ...

Братле, не че нещо, но Windows 7 излиза в края на годината :D Освен ако не си с някое Демо на него :)

Ами не ..... с финала съм просто само аз я имам :D

EdHunter
06-05-2009, 16:23
04.06.2009

Microsoft пуска в ход Windows 7 на 22 октомври

http://shop.ilink.bg/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/blogbigimg-17.jpg


Microsoft потвърди във вторник, че планира Windows 7 да бъде пуснат в продажба на дребно и той да започне да се появява в новите персонални компютри на 22 октомври тази година.

За да стане факт това важно събитие, Microsoft планира да приключи успешно развитието на операционната система до средата или края на следващия месец, както разясни в интервю Старши вицепрезидента на компанията Bill Veghte.

"Отзивите от потребителите бяха добри”, заяви Veghte.

Microsoft направи почти завършена потребителска версия, която ще е достъпна от следващия месец. Скоро след излизането и, Microsoft окончателно потвърди, че целта е била Windows 7 да бъде пуснат на пазара през ваканционния сезон на 2009, нещо, което беше широко очаквано, но не и потвърдено от тези в Редмонд.

В интервю, Phil McKinney, началник на технологичния отдел в Hewlett-Packard, каза че одобрява датата за пускане в продажба на версията.

„Ние сме подготвени и твърдо за старта на продукта”, каза McKinney. „Качеството на кодовете е на абсолютно високо ниво.”

Създателят на софтуера потвърди също, без да уточнява детайли, че е планирано да се предложи някакъв вид „технологична гаранция” за тези, които са закупили Windows Vista малко преди старта на новия Windows 7, под формата на безплатно или с отстъпка в цената копие на новата операционна система. Както при минали сходни програми, детайлите около цените ще бъдат оставени на индивидуалните производители на компютри, въпреки от Microsoft да заявиха, че ъпгрейдващата програма ще дава възможност за употреба само за Vista Home Premium и по-висок ценови клас версии (в смисъл не и Windows Vista Basic).

Програмата за „технологична гаранция” няма да започне незабавно със стартирането на новия продукт, но от Microsoft действително повдигнаха въпроса за възможността да предложат някакъв вид ниско стойностен ъпгрейд за тези, които вече използват Windows Vista.

Имаше много разисквания, предлагащи Microsoft да направи нещо по този въпрос, но коментарите тази седмица бяха първия отзвук, в който се признаваше, че такъв ход е бил обсъждан.

Колкото до програмата за „технологична гаранция”, вероятно означава, че Microsoft ще направи някакво отлагане на свързаните с Vista доходи, въпреки че Microsoft отново не уточни детайли.

„В зависимост от това кога ще го направим, ще стане ясна и свързаната с него отчетност”, сподели Veghte.

От Microsoft оповестиха, че Windows 7 ще излезе на по-голямата част от пазара в пет различни модификации – Starter, Home Premium, Professional, Enterprise и Ultimate. "Windows 7 Basic" също ще се разпространява на свободния пазар, заявиха от Microsoft.

Очаква се производителя на софтуера да анонсира цени за продукта.