PDA

View Full Version : кажете няк'ви техники или хапчета за успокоение



zozzz
06-04-2009, 17:11
нерви нерви нерви и пак нерви ! изобщо не мога да се контролирам ядосвам се лесно минава ми трудно главата все едно ще се пръсне

ако някой има идея някакви успокоителни дето вършат работа ще е много хубаво ( е са не става на въпрос за някви супер силни хапчета ,антидепресанти или подобни )
а ако някой знае някаква техника за успокоение още по добре .обикновено като се нервирам гледам да правя нещо което ми е много приятно ноо не помага не спирам да мисля за дразнителя ии тва е :)

clever
06-04-2009, 17:15
спортувай-това е най-доброто успокояващо
без стрес и отрицателни емоции ..
за хапчета-нямам право да пиша заглавия на хапчета тук по точка 13 ..
консултирай се с лекар
:)

zozzz
06-04-2009, 17:24
и да спортувам пробвах ноо след ядското изтощение следва сън и като се събудиш всичко е същото
а тва за хапчетата мн тъпо :/ пиши ги на ЛС ;)

clever
06-04-2009, 17:36
не смятам че ще ти дадат без рецепта ...
бе най-добре лекар . . ;)

zozzz
06-04-2009, 17:58
ае имаше едни най безобидни дето се взимат без рецепта някой ми беше разправял ама забравих името а всъщност какъв доктор чак за псиатър не съм :D поне не все още

ThePowerOfLove
06-04-2009, 17:58
Намери си нещо, с което да си изкарваш яда :) Някакъв спорт, хоби.. каквото ти харесва. Не бързай да вземаш хапчета, и ако все пак решиш, че ти трябват - питай лекар :)

ThePowerOfLove
06-04-2009, 18:03
Ако някой ходи на психиатър, това не значи, че непремено има проблеми с психиката. Може просто да не си владее емоциите, нервите ;) А също и ако отидеш, ще можеш да осъзнаеш откъде идва всъщност тази изнервеност и не само да я потиснеш, но и предовратиш занапред ;) Личната най-много да ти предпише някви успокоителни, от които ще вземе да ти се спи..

GabisiTa
06-04-2009, 18:08
Може би трябва да отидеш при невролог...

zozzz
06-04-2009, 18:17
а за изкарването на яда само го засилва просто съм такъв човек и като има нещо дори много просто се вглъбявам а това е проблем от години вече не съм тръгнал да пиша от първия случай
а още повече че съм и песимист и когато незнам какъв е случая считам че е възможно най-лош
алкохола обикновено помага ноо той е само за крайни случаи че ако всеки ден почна - лошо
пък и понякога действа отрицателно
единствения начин е да се намери нещо което да ми отвлече вниманието т.е. спорта не става щото нищо не ми пречи да продължавам да мисля за проблема
абе като цяло нещата са доста задълбочени вече ако решението беше лесно досега да съм го измислил
П.С. то навсичкото отгоре ми е и наследствено :D

LetTheMusicTalks
06-04-2009, 18:58
Валериан :D

ThePowerOfLove
06-04-2009, 19:00
Алкохолът в никакъв случай не е решение. Може за момента да забравиш за проблема, но тъкмо преди малко писах доклад за вредата и токсичното действие.. Нямаш представа как поразява нервната система :? Така че не стигай до там ;)
А според теб защо си толкова изнервен?[/b]

zozzz
06-04-2009, 20:03
такъв човек съм лесно се изнервям и за най- малки неща
но в последната година имам един много голям проблем на който не мога да намеря решение и той ми е най честия дразнител а ако не е той ще се намери някой друг човек и така :) ако го нямаше тоя проблем нещата щяха да са доста различни и някак щях да овладявам нещата а той май става само по зле и по зле щото като съм изнервен не мога да мисля трезво а той изисква доста прецизна игра и липса на всякакви емоции