PDA

View Full Version : Моля ви за съвет..



Krasencety
06-04-2009, 19:28
Здравейте! Незнам как и от къде да започна и ще карам направо.. Просто ми писна вече да ме мислят за робот направен от ламарина, да ме използват само за да преписват от мен, да съм луда защото не пуша, не съм се проебала едва ли не на 5 годинки, не се напивам, не ходя на даскало като чели отивам на магистралата, не съм особенно общителна, карам колело, обичам да пея и го правя в часовете по музика, гърдите ми са малки и естествени и не нося сутиен по простата причина, че нямам нужда, не се гримирам (харесвам се такава каквато съм), уча, не вися по цял ден по кафетата.. Омръзна ми целия клас само да преписва от мен на контролните, а през останалото време да ме обиждат и да се държат като говеда.. (с малки изключения) Немога да разбера защо става така.. И в стария ми клас беше нещо такова и сега е така.. Просто вече нямам никакво желание да ходя на училище и да слушам глупости по цял ден! Какво толкова съм им направила?
Съжалявам за може би не особено умната тема..просто :booooomb:

П.П не задължавам никой да пише, ако темата не му харесва или ще се заяжда..Не ми се слуша. Благодаря за вниманието! ;)

thegmin
06-04-2009, 19:37
Ами ти сама си казваш, че така се харесваш. Тогава защо ти пука какво е мнението на другите?

safetyMode
06-04-2009, 19:53
Хах... познато ми е. Гледаш си кефа и майната им на другите. От такива квито са в твоя клас нищо няма да излезе. Точно затова не си пропилявай времето да се занимаваш с ембриони!

melinor
06-04-2009, 19:58
Много хубаво си написала темата :) Не, не си тъпа, зле и т.н., защото след няколко години не те ще пазаруват домати от теб, а ти от тях :-D

Lysit0
06-05-2009, 05:04
След като се харесваш така,няма защо да те интересува мнението или убидите на другите.И след като виждаш,че те използват само,за да препишат просто НЕ им давай да преписват и се дръж и ти гадно с тях....Сама виждаш,че за друго не те търсят,ми тогава непозволявай и за тв'a да те търсят.

Krasencety
06-05-2009, 05:17
Мерси на всичкиии! :-)

kindergarden
06-05-2009, 06:27
Щом си написала такава тема ти пука какво мислят те за теб и явно ти е гадно.Ако се харесваше такава и беше щастлива щеше да ти е все едно...Опитай се да бъдеш по-комуникативна и да си създадеш повече приятели от класа или извън него,но гледай да не тръгнеш да залиташ и да си провалиш живота.И най-важното не се затваряй в себе си заради тяхното отношение
:wink:

Kleer
06-05-2009, 07:08
Много хубаво,че не си станала като тях. По-трудно е да си останеш такава,отколкото да пропаднеш като класа си. Потърси приятели и в другите класове,а и след няколко години тея ще съжаляват, че са си пропиляли живота така :D

LiSicHkAa
06-05-2009, 09:15
Учи по-малко и ходи повече по кафетата :D

lipstik
06-05-2009, 09:34
Изобщо не им давай да преписват.Ей такива най-ги мразя дето като им трябва нещо само тогава те забелязвт,иначе не съществуваш :-x

nesquiky
06-05-2009, 10:37
xaxaxaxaxx

Krasencety
06-05-2009, 17:14
Мерси на всички! :-) Наистина много ми помагате.. :) :-)

Krasencety
06-05-2009, 17:19
Изобщо не им давай да преписват.Ей такива най-ги мразя дето като им трябва нещо само тогава те забелязвт,иначе не съществуваш :-x

и мен ме дразнят ама иначе се държат още по-гдно.. Няма да разказвам подробно.. :( Гледам да се държа добре с всички независимо от това какво мислят и как се държат..На някои им дойде акъла колкото и странно да звучи.. :-D

chocoleptic
06-05-2009, 18:41
През оная работа да ти е , след време ти ще станеш човек , а другите ще се осъзнаят като чистят кенефите ..

ThePowerOfLove
06-05-2009, 18:58
Виж и аз съм го преживявала този момент. Хубаво е, че учиш! В никакъв случай не спирай заради някои индивиди от твоя клас. Въпреки всичко, аз няма да те лъжа както повечето тук, че който учи непременно става 'човек'. Знам много висшисти, които едвам свързват двата края. Има и успели - да. Но мисълта ми е, че това какво ще стане един ден с всеки човек не зависи само от това колко е учил. Защото на човек винаги му идва акъла, ама късно!
Както някой спомена - щом си седнала и пишеш тази тема, явно не ти е толкова безразлично. Изглежда не си попаднала в хубав клас. Важното е да не се поддаваш на психологическия тормоз. Ако мислиш, че някой може да ти помогне - действай и недей да търпиш и мълчиш. Има си класен ръководител, директор, инспектора, телефони за насилие в училище. Има какво да се направи, ако смяташ, че е необходимо.
Искам да те попитам също нещо, за да видя дали мога да ти помогна някак. Ти опитвала ли си да откажеш да преписват? И ако да, каква беше тяхната реакция? Ако не си пробвала, страх ли те е да опиташ да не си дадеш домашното например?

Krasencety
06-05-2009, 19:32
Пробвала съм и съм отказвала да им давам да преписват..Еми в повечето случай ме оставят или сядат до мен и надничат най нахално и госпожата ги гони (ако го направи изобщо) Ако не..то си е за тях..Не ме е страх от никого!!! Не казвам, че съм отличничка, но гледам да не са само 2ки и 3ки.. А и има нещо такова, че не съм особено общителна и може би и заради това се държат така..Незнам, но вече ми писна..Когато има класно/контролно всички са много мили, любезни и големи приятели, а излезем ли в междучасие аз все съм сама..Те просто бягат.. :? Когато си говоря с тях всичко е супер, а в следващия момент слушам какво ли не за себе си..
-Защо не се гримираш?
Аз:Така се харесвам повече..
-Защото с грим няма да се вижда ламарината..

Писна ми от тях и от непрекъснатите глупости, които слушам за себе си..Омръзна ми да съм като ненужно никому листче хартия което подритват както си искат..Като съм им толкова антипатична толкова ли е трудно просто да ме оставят намира? :-x :o

ThePowerOfLove
06-05-2009, 20:00
От колко години си в този клас?
С никой ли не намираш общ език?
Възможно ли е да си предизвикала по някакъв начин това тяхно поведение?

Krasencety
06-06-2009, 07:54
2ра година съм в класа.Ми с някои момичета се разбирам и може би с 1-2 момчета..От другия клас си имам приятелки.Честно казано едва ли се заяждат без повод..Само немога да разбера защо мислят така..

chicho
06-06-2009, 08:01
Поговори с родителите ти. И им разкажи всичко което написа тук!

sawfan
06-06-2009, 09:05
ЪъЪ според мен тряя малко се поотпуснеш и да си праиш кефа ! Мразя зубари които по цял ден учат , не разговарят и не се забавляват като хората (не казвам че ти си такава) аз например имам само 5 и 6 ама уча 30 мин на ден нито преписвам нито нищо въпроса е как мозъка ти запомня уроците , но иначе се забавлявам на макс (не съм наркоманка и не пуша ) със всички се разбирам просто отиваш на даскало там казваш лафове не се притеснявай и вече няма да ти се подиграват :?

sawfan
06-06-2009, 09:07
и аз преди бях мн стеснителна (до 4 клас) но осъзнах че живота не е постоянно учене и в момента си прекарвам 1000000 пъти по-добре от преди

Krasencety
06-06-2009, 09:48
ЪъЪ според мен тряя малко се поотпуснеш и да си праиш кефа ! Мразя зубари които по цял ден учат , не разговарят и не се забавляват като хората (не казвам че ти си такава) аз например имам само 5 и 6 ама уча 30 мин на ден нито преписвам нито нищо въпроса е как мозъка ти запомня уроците , но иначе се забавлявам на макс (не съм наркоманка и не пуша ) със всички се разбирам просто отиваш на даскало там казваш лафове не се притеснявай и вече няма да ти се подиграват :?

Права си..Аз не уча по цял ден просто съм не особенно общителна и редполагам, че там е проблема.. :?

ThePowerOfLove
06-06-2009, 10:16
Опитай се да общуваш повече с тях. Защото ако ти си затворена към околния свят - и той ще е затворен към теб ;) И щом ти е неприятно им покажи, че вече няма да преписват и след това да се държат гадно. Ако искаш говори с тях или по-добре - действай :) Успех!

Krasencety
06-06-2009, 11:40
Наистина много благодаря на всички! :-) Ще се опитам да бъда по-общителна.. :)

Pepincetyy
06-06-2009, 11:53
Общувай повече.
И не им давай да преписват-пфф такива най-много ги мразя ,преписват а после се подиграват.. :smt067 :smt067

vampirekiss
06-06-2009, 15:41
Хич,ама хич да не ти дреме.Остави ги да простеят и си прави кефа както можеш.Не плащаш данък хорско мнение все пак.Не трябва да се смущаваш от мнението но хора,които не са нищо повече от теб. :)

Cherryy
06-06-2009, 16:27
отрежи ги ве шибаните курви и напушени идиоти дето искат само да препишат от теб, просто си крий листа не им давай, не бъди по-глупава от тях, това е най-малкото което можеш да направиш, а големия удар ще бъде когато ти си станеш на 24 и си президент на някоя компания, или броиш парите в банката, а те се чудят как да си изхранват челядта, за която са се погрижили да създадат още на млади години, тогава ще разберат какви боклуци са не забравяй, че тихите води са най-дълбоки :wink: