PDA

View Full Version : Въпроссс



grizzy_lady
06-04-2009, 19:53
Така значи има едно момче в даскало, за което казват че е много надут и не знам си кво ама аз мисля че е много хубав ии много ми харесва ама по принцип само се гледаме, тоест като го погледна виждам че ме гледа и естествено много се радвам ама се дразня, че не е дошъл да се запознаем ама не знам може и да ми знае името, но все пак много се дразна, че не прави нищо и явно е голям инат и не знам дали да отида и аз да се запозная с него, но ме е страх да не ме резне или нещо такова и не знам какво да права, моля за съвет, {}

unicorn_f
06-04-2009, 20:00
и кво като те гледа,да не мислиш че в цялото даскало само тебе гледа :D

Hilary_
06-04-2009, 20:02
Абе кво е тва "дразня се" ... :lol: :lol: Ми като се дразниш го зарежи ... но очевидно искаш да се запознаете така, че отиваш ти ... няма да те изяде спокойно... какви са тия страхове дето всички изпитвате ... страх от какво..?! :? Че ще ти каже "ми аз не искам да се запознаваме" ... и кво от това бе момиче... казваш му "ти губиш" врътваш си задника и си тръгваш... толко ли е трудно?!?!?!?!?!?!?!?!? :x

sladkish_14
06-04-2009, 20:03
Да беее , какво като те гледа ? :razz:
Това не значи нищо .. В моето даскало момчетата гледат всяко едно момиче , но това в никакъв случай не значи , че някой и мен като ме е гледал ме харесва и трябва да направи нещо ..
Ако искаш да се запознаеш толкова много с него , иди ! Според мене нищо няма да се получи , най - много да се унижиш щом е надут. :?

DemonchY
06-04-2009, 20:04
Приятелко, в случая трябва или ти сама да отидеш да се запознаете :
- Здрасти, забелязах че *еди кфо си* аз съм *еди коя си* между другото...
- Приятно ми е бля бля ...
Нещо от сорта ... ;) а ако имате общи приятели това е най-лесното
- Мило, запознай ме с ей оня там ;)

biography
06-04-2009, 20:29
От личен опит ти казвам, отивай и не се колебай...Ако стане гаф винаги може да го поправиш. Ще съжаляваш повече, ако не направиш нещо отколкото, ако навреме разбереш, че не сте точните хора.

w0sh
06-04-2009, 21:43
Може да е педофил... не се запознавай с него за нищо на света!!!!

ще те изнасили и след това ще ти одреже краката, за да си направи огромни кокили от кракта на всички свои жертви.

smileforyou12
06-04-2009, 21:44
:lol: :lol: :lol:

LovEsIckk
06-04-2009, 22:34
Ми като толкова го харесваш вземи направи ти нещо. ;]

Lysit0
06-05-2009, 04:59
Изчакай още малко,и ако той не дойде ти действай;)

valdesbg
06-05-2009, 05:01
Абе кво е тва "дразня се" ... :lol: :lol: Ми като се дразниш го зарежи ... но очевидно искаш да се запознаете така, че отиваш ти ... няма да те изяде спокойно... какви са тия страхове дето всички изпитвате ... страх от какво..?! :? Че ще ти каже "ми аз не искам да се запознаваме" ... и кво от това бе момиче... казваш му "ти губиш" врътваш си задника и си тръгваш... толко ли е трудно?!?!?!?!?!?!?!?!? :x

+1

Aicken
06-05-2009, 05:10
Може да е педофил... не се запознавай с него за нищо на света!!!!

ще те изнасили и след това ще ти одреже краката, за да си направи огромни кокили от кракта на всички свои жертви.


колега студент, не съм очаквал точно от теб правописни грешки.

miss_asi
06-05-2009, 05:10
Ако имаше нещо от негова страна-отдавна да се беша запознал със тебе. :lol: Така че няя кво да се дразниш,момчето не те харесва! :P

NeZaPoznat
06-05-2009, 06:52
Така значи има едно момче в даскало, за което казват че е много надут и не знам си кво ама аз мисля че е много хубав ии много ми харесва ама по принцип само се гледаме, тоест като го погледна виждам че ме гледа и естествено много се радвам ама се дразня, че не е дошъл да се запознаем ама не знам може и да ми знае името, но все пак много се дразна, че не прави нищо и явно е голям инат и не знам дали да отида и аз да се запозная с него, но ме е страх да не ме резне или нещо такова и не знам какво да права, моля за съвет, {}

Не ми се е случвало да се инатя и да не се запознавам с момиче, което ми харесва. По-скоро е забит.
А ако наистина е вярно, че е надут помисли си дали пък ако не се запознаеш ти с него после да вземе да говори, че си му се сложила.

Само предполагам - ти ще направиш каквото решиш .. :oops:

kindergarden
06-05-2009, 07:27
Така значи има едно момче в даскало, за което казват че е много надут и не знам си кво ама аз мисля че е много хубав ии много ми харесва аха и това,че е хубав,автоматично изключва твърдението на другите,че е надут :-o чудесна логика =D>

Щом толкова ти харесва иди се запознай с него...Лесно е да се каже,знам.Моят срам ми попречи да се запозная с тролейната ми "любов",а се случваше да бъде на сантиметри от мен :D Та сега изобщо не го виждам,така че действай....иначе после ще съжаляваш :wink:

Kukumqvka
06-05-2009, 08:20
ами щом го харесваш по принцип ти трябва да идеш да се запознаете .. иска не иска ще се запознаете .. пък тва че те гледа според мен абсолютно нищо не значи той дори може би не те гледа може да си въобразяваш :D :D :D

lipstik
06-05-2009, 09:03
Хмм щом е надут и не е дошъл да се запознаете едва ли те харесва.Все пак отиди и се запознайте,щом толкова искаш.

raia338
06-05-2009, 10:18
Все трябва да има от къде да вземеш някаква информация за него ,от приятелите в училище.Накарай някоя фр да ви запознае например :)

hisy
06-05-2009, 15:25
Ми като толкова го харесваш вземи направи ти нещо. ;] +1

Take_That
06-05-2009, 16:10
Щом той не прави първата крачка, направи я ти :) не се страхувай не губиш нищо, все пак ако не направиш нищо после ще си блъскаш главата и ще се чудиш "Ами ако..."

Rza
06-05-2009, 16:12
Изчакай още малко,и ако той не дойде ти действай;)

flowerlina
06-05-2009, 17:38
Да беее , какво като те гледа ? :razz:
Това не значи нищо .. В моето даскало момчетата гледат всяко едно момиче , но това в никакъв случай не значи , че някой и мен като ме е гледал ме харесва и трябва да направи нещо ..
Ако искаш да се запознаеш толкова много с него , иди ! Според мене нищо няма да се получи , най - много да се унижиш щом е надут. :?

eminemfenka
06-05-2009, 17:43
Ммм в началото на учебната година имаше един нов.. ама адски сички му се лепяха :o ноо нали той не дойде да се запознае с мене.. тъй че аз действам .. запознахме се .. поговорихме си .. и след 3 дни тръгнахме :-D но не изкарахме дълго.. :?

liubopitko
06-05-2009, 20:15
Може да е педофил... не се запознавай с него за нищо на света!!!!

ще те изнасили и след това ще ти одреже краката, за да си направи огромни кокили от кракта на всички свои жертви.

ахахахахахааххахх :D :D :D

cinderella_gugutka
06-05-2009, 21:06
ако знаеш колко моми4ета освен теб гледа...ама щом толкоз го харесваш направи ти 1-та кра4ка 8)

justbebsi
06-05-2009, 22:12
Щом той не прави първата крачка, направи я ти :) не се страхувай не губиш нищо, все пак ако не направиш нищо после ще си блъскаш главата и ще се чудиш "Ами ако..."
+1

citygirl
06-05-2009, 22:31
Няма от к'во да те е срам... Отиваш при тоя пич и се запознаваш с него, без да се притесняваш.. Т'ва само да се гледате не е хубао :D :)