PDA

View Full Version : Как да си го върна обратно



tvoqta6matka
06-05-2009, 08:07
taka zna4i.... sre6tnah onova neveroqtno mom4e s koeto se vliubihme sqka6 ot prav pogled no za zajost trqbva6e da zamina za 4ujbina za 3 meseca... predi da zamina po4ti ne bqhme prekarali vreme zaedno za6toto se zapoznahme 2 dni predi zaminavaneto mi... zaminah , sqka ve4er si govorihte po skype gledahme se po kamerite i sqka6 vsi4ko be6e edna magiq... re6ih 4e 6te se varna za nqkolko dni za da bada s nego bez da kazvam dori na semeistvoto si... re6ihme 4e 6te idem na planina dale4 ot ludnicata taka 4e da prekarame vremeto si na spokoino mestence... vidqhme se vsi4ko be6e super no sled ima nqma i 4as spahme i sled tova se skarahme za6toto telefona mi zvane6e i az vseki lajeh poneje nikoi ne trqbva6e da znae 4e sam se varnala, ot druga strana si imah priqtel ot godini koito sa6to mi zvane6e i nego lajeh...nakraq se skarahme seriozno i moqta lubov si tragna kazvaiki 4e sam kato vsi4ki ostanali... opitah da obesnq no dori ne iska i da me 4ue... kak da si go varna :(

machoka
06-05-2009, 08:17
Ще те помоля следващият пост да ти е на кирилица, защото това е задължително в нашия форум. В противен случай ще се наложи да ти заключа темата )
Успех с проблема.

tvoqta6matka
06-05-2009, 08:18
няма проблем, съжалявам просто не знаех

NeZaPoznat
06-05-2009, 08:19
taka zna4i.... sre6tnah onova neveroqtno mom4e s koeto se vliubihme sqka6 ot prav pogled no za zajost trqbva6e da zamina za 4ujbina za 3 meseca... predi da zamina po4ti ne bqhme prekarali vreme zaedno za6toto se zapoznahme 2 dni predi zaminavaneto mi... zaminah , sqka ve4er si govorihte po skype gledahme se po kamerite i sqka6 vsi4ko be6e edna magiq... re6ih 4e 6te se varna za nqkolko dni za da bada s nego bez da kazvam dori na semeistvoto si... re6ihme 4e 6te idem na planina dale4 ot ludnicata taka 4e da prekarame vremeto si na spokoino mestence... vidqhme se vsi4ko be6e super no sled ima nqma i 4as spahme i sled tova se skarahme za6toto telefona mi zvane6e i az vseki lajeh poneje nikoi ne trqbva6e da znae 4e sam se varnala, ot druga strana si imah priqtel ot godini koito sa6to mi zvane6e i nego lajeh...nakraq se skarahme seriozno i moqta lubov si tragna kazvaiki 4e sam kato vsi4ki ostanali... opitah da obesnq no dori ne iska i da me 4ue... kak da si go varna :(
Tака значи.... Срещнах онова невероятно момче с което се влюбихме сякаш от пръв поглед но за жалост трябваше да замина за чужбина за 3 месеца... Преди да замина почти не бяхме прекарали време заедно защото се запознахме 2 дни преди заминаването ми... Заминах , всяка вечер си говорихте по скайп, гледахме се по камерите и сякаш всичко беше една магия... Реших, че ще се върна за няколко дни за да бъда с него без да казвам дори на семейството си... Решихме, че ще идем на планина далеч от лудницата така, че да прекараме времето си на спокойно местенце... Видяхме се всичко беше супер но след има няма и час спахме и след това се скарахме защото телефона ми званеше и аз всеки лъжех понеже никoй не трябваше да знае, че съм се върнала, от друга страна си имах приятел от години които също ми звънеше и него лъжех... Накрая се скарахме сериозно и моята любов си тръгна казвайки, че съм като всички останали... Опитах да обясня, но дори не иска и да ме чуе... Как да си го върна

:)

NeZaPoznat
06-05-2009, 08:19
Ще те помоля следващият пост да ти е на кирилица, защото това е задължително в нашия форум. В противен случай ще се наложи да ти заключа темата )
Успех с проблема.

Готово !

tvoqta6matka
06-05-2009, 08:24
супер мерси :) сега ако някой пище мнение и помогне ще е още по-добре

NeZaPoznat
06-05-2009, 08:34
супер мерси :) сега ако някой пище мнение и помогне ще е още по-добре

Мнение ще напиша но да ти помогна за такава каша … не мога. :?

Така ! Фактите :

Идваш му на крака, :shock: слагаш му се супер лесно за 1 час, :shock: лъжеш си гаджето, :shock: лъжеш вашите и всички останали и супермен е недоволен :? ??!!
А бе ти нормална ли си ? :o Сбъркала - сбъркала - всеки прави грешки ам аи да му се слагаш пак на този ….. не мога да разбера защо толкова държиш на подобно момче. :?

Това момичетата вярно не знаете какво искате - който каквото иска да говори !! :? :?

А за гаджето ти - дано да разбере ... макар че със сигурност ще направиш и тази глупост да го оставиш - по добре за него :?

tvoqta6matka
06-05-2009, 08:57
ти си момче кажи кое би те накарало да размислиш в такав момент :) и още едно нещо скоро има рожден ден и се чудя как да го изненадам, нещо мъничко но да казва липсваш ми

LizZz
06-05-2009, 09:02
Нищо не му казвай на келеша неблагодарен!

NeZaPoznat
06-05-2009, 09:33
ти си момче кажи кое би те накарало да размислиш в такав момент :) и още едно нещо скоро има рожден ден и се чудя как да го изненадам, нещо мъничко но да казва липсваш ми

Базикаш ли се ??! :shock:

Hilary_
06-05-2009, 09:46
Аааа изобщо не си е заслувавало за тоя тъпанар... :? Ти си дошла от майната си и той да си тръгне казвайки това... изобщо повече не се занимавай с него ... :? Нито прави тази грешка втори път... :?

dimitar_ak
06-05-2009, 09:57
Не му се слагай. Ако държи на теб ще те потърси.

lipstik
06-05-2009, 10:01
Той май си е получил това,което е искал и си е заминал.

tvoqta6matka
06-05-2009, 10:06
така аз знам що за човек е и попитах как да си го върна така че не смятам че е нужно да се казва кой какав бил и какав не е... искам да си го върне вината беше в мен а не в него, аз се даржах тъпо, аз спрях да му говоря... така че аз съм тази която трябва да поправи нещата

NeZaPoznat
06-05-2009, 10:45
така аз знам що за човек е и попитах как да си го върна така че не смятам че е нужно да се казва кой какав бил и какав не е... искам да си го върне вината беше в мен а не в него, аз се даржах тъпо, аз спрях да му говоря... така че аз съм тази която трябва да поправи нещата
http://s7.rimg.info/93efe53c2561d924da325cf1f263477c.gif (http://smiles.33b.ru/smile.77438.html)

sladur4etyYy
06-05-2009, 13:01
кви неща да оправяш, ти нямаш ли си приятел от дълго време, или аз нещо не съм разбрала?? :-o

tvoqta6matka
06-05-2009, 13:18
с него се разделих и единствения човек с когото искам да бъда е този за който се бях върнала и който сега ми се сърди :(

NeZaPoznat
06-05-2009, 13:19
с него се разделих и единствения човек с когото искам да бъда е този за който се бях върнала и който сега ми се сърди :(

http://www.youtube.com/watch?v=DPcJqVNaWw8

:-P :-P :-P

Riot
06-05-2009, 13:51
йес, фантазиите на Вероника

marin4itu
06-05-2009, 19:48
Еми момчето те е станало свидетел на това как лъжеш гаджето си.. От къде да е сигурен, че това няма да му се случи на самия него, ако тръгнете?

citygirl
06-05-2009, 23:04
Аааа изобщо не си е заслувавало за тоя тъпанар... :? Ти си дошла от майната си и той да си тръгне казвайки това... изобщо повече не се занимавай с него ... :? Нито прави тази грешка втори път... :?

+1

smileforyou12
06-05-2009, 23:10
за такъв идиот и най-малкото не бих направила..... а ти дори изненада щему правиш :? ти си идваш само и само за да бъдете двамата и накрая щете заебе ..... не бих се занимвала с тоя :?