PDA

View Full Version : Samsung D600



PlamenMEN
06-05-2009, 08:08
Предварително казвам, че тъй като не видях GSM раздел, публикувам тук с надеждата, че темата що годе спадя към този раздел.

Да ви питам има ли някаква блутут защита този телефон (Samsung D600)? В смисъл - изтеглих си BlueSoleil. Свързвам телефона с компютъра и започвам да си човъркам из папките на телефона. Да, ама не. Папките са празни. Не мога да правя нови, не мога и да трия папки. Не ми позволява. Адски неудобно е, защото ако примерно имам 30 снимки, които искам да сваля на компютъра, не мога просто да "вляза" в телефона през компа, да си маркирам всички снимки с мишката и да ги сваля. Трябва през телефона да ги избера, да избера устройството (демек компютъра) и така да ги пращам. Досадно е. Каквото и да се опитам да направя, ми изписва "Отказан достъп". Ако обаче си кънектна Нокията, такива проблеми нямам. Всички фаилове се изобразяват веднага. Освен това с въпросната Нокия обменям файлове с компютъра със скорост от около 170Кб/с, докато със Самсунга скоростта е 12-17Кб/с. Това може ли да се промени?

Има ли някакъв начин да накарам пустия му телефон да записва видео и снимки на картата, а не в паметта на телефона?

Благодаря
_______

Грешен раздел
hamilcar

PlamenMEN
06-08-2009, 12:33
Някой с идея по въпроса :-$