PDA

View Full Version : "княгиня евдокия"



fuklata1
06-05-2009, 15:17
незнам дали има такава тема извинявам се ако има.
искам да попитам има ли хора които да учат в професионална гимназия по фризьорство и козметика "княгиня евдокия" ,какво им е мнението за училището,за преподавателите абе за всичко общо взето :-D мисля тази година да кандидатствам там и затова се интересувам :?: :!:

dadalovedodo
06-25-2009, 08:57
Еми аз не съм учила там но сега се записвам (8 клас съм за 9 )Вчера отидох да го разгледам харесва ми на външен вид нядавам се и като започна да уча да остана със същото впечатление. :)

fuklata1
06-25-2009, 15:58
и аз ще се записвам там и за това исках мнения ма никой не ми отговори ти беше първата :(

dadalovedodo
06-25-2009, 18:09
Еми аз утре попринцип отивам да си подам документите.Но щеше да е някво по-яко преди да отида някой да каже нещо по-подробно малко инфо.. :D Но нищо няма значение,дано някой благоволи да даде малко инфо :D

pinkisexapilla
06-25-2009, 18:13
Малката искаше да ходи там,но училището не е добро. ;)

dadalovedodo
06-25-2009, 19:01
Еххх жалко тъкмо с една приятелка се бяхме захъсали няма значение!Все пак ще пробваме защотото претпочитам това училище отколкото моето.Вярно аз съм си виновна,че не мога да влезна в по-добро но все пак като имам възможност да се махна от моето ще се възползвам.