PDA

View Full Version : Skype



candy_little_girl
06-05-2009, 15:42
Има ли начин на изтрия хронологията си в skype само с един абонат и само за един ден (т.е. това, което си писахме днес) ? Много е спешно. Благорадя ви предварително. :-)

EdHunter
06-05-2009, 16:26
Има ли начин на изтрия хронологията си в skype само с един абонат и само за един ден (т.е. това, което си писахме днес) ? Много е спешно. Благорадя ви предварително. :-)


Пробва ли да отидеш на хронологията, като цъкниш на последната най-горе с клавиша "Shift", след това да местиш с мишката до последното писано съобщение, като предварително държиш клавиша "Shift" и маркираш и най-старият чат. Трябва да ти се маркират всички съобщения по този начин, след което натискаш клавиша "Delete" и те пита дали да ги изтрие даваш "Да"

LovelyGirl
06-05-2009, 17:27
По-лесно:

Отиваш на хронология, намираш чата с този човек-->дясно копче-->изтрий избрания запис.
Това е.

Lucho
06-05-2009, 18:00
Ако си със скайп 4.0 можеш спокойно да цъкнеш на съответният абонат да дадеш на Delete и всичко се изтрива от днес.

MakeMeLaugh
06-05-2009, 20:13
смотанячка.
поне да се беше информирала преди да правиш глупости.
малко.. ама да ти идва навреме..

EdHunter
06-05-2009, 20:15
смотанячка.
поне да се беше информирала преди да правиш глупости.
малко.. ама да ти идва навреме..

много си лош мамка му .. :? нека малко си имаме отношението а ? :x представи си някога твоята дъщеря да пита в някой форум и да и кажат смотянячка ? селски бег си усещам ..

MakeMeLaugh
06-05-2009, 20:28
аре да не се усещаме.
такива 'типове' дъщери не ми ги хвали ;]

EdHunter
06-05-2009, 20:30
сериозно ли ве ? изрод .. ще кажеш че баща ти петролен магнат .. :razz:

Genetix
06-05-2009, 20:55
смотанячка.
поне да се беше информирала преди да правиш глупости.
малко.. ама да ти идва навреме..

И аз съм на това мнение. Колко му е да пуснеш един Google или една търсачка в форума 10 мин работа 1 мин ако знаеш как да работиш с Google.