PDA

View Full Version : Бъдещ проблем - Оплешивяване



Rednik
06-05-2009, 16:06
Здравейте
Момче съм на 16г. и се питам от време на време, дали като навърша 19 20 години няма да ми опада косата отпред, защото дядо ми е плешив също така и вуйчо ми от на майка ми родата и малко се притеснявам... от на баща ми рода няма никой плешив..
Та знаете ли каква е вероятноста да ми опада косата след време...
10x предварително..

georgi12
06-06-2009, 12:53
Подстригвай се късо , ако си привърженик на нула номер - ок.
Гледай да няма и пърхут.Не е гаранция , че и ти ще оплешивееш . Но това дори и да стане не би трябвало да ти е проблем . То не е нещо от което да ти зависи здравето или живота . Обикновено по-окосмените мъже оплешивяват по-бързо . Дали си от тях - ти си знаеш.

varSAritai
06-06-2009, 20:46
аз сам на 19 и ми опада косата бех върл метал и бях с дълга коса (липсва ми) но ко да се праи ... от страна на майка и на баща ми сички са така .. и тфа е ген братчето ми и аз кат тях .... и напротив мн е шибано каквото и да праиш си 1 стапка по назад отсе ки хубавец с хубава коса .... да не говора че не м иотива касо но нема ко да се праи но в общи линии ако и роднините са ти така нема ко да праиш дали на 19 или 21 се ще ти опада :) честитка :) мн боли да зн мн !

clever
06-06-2009, 21:29
Подстригвай се късо , ако си привърженик на нула номер - ок.
и няма как да предотвратиш оплешивяването . .

DimovB
06-06-2009, 22:57
или ще опада или няма да опада. никой не може да ти каже.. сам ще разбереш при първите симптоми.

gia_sena_mono
06-07-2009, 01:41
А няма ли начин да се възспре или забави този процес чрез медикаменти или някакви мазила/шампоани?

gia_sena_mono
06-07-2009, 18:04
Аз питам, защото приятелят ми е на 19 е косата му пада. :(