PDA

View Full Version : Кво правят тея неща тука!!!!



fluffka1
06-05-2009, 18:09
Абе начи, влизам в C:\Documents and Settings\(името на компа)\Local Settings\Temp и в тва "Temp" ми седят всичките снимки и картинки и някви др работи, дето съм ги изтрила!!!! :shock: сякви глупави картинки дето даже и от кошчето съм ги изтрила седят!!! ква е таз папка и мога ли да изтрия файловете?? защо седят още след като отдавна съм ги изтрила!!!????????? :shock: :shock: :shock: моля хелп!!!!!!

skuck
06-06-2009, 10:00
Да, тази папка е досадна, точно ме подсети колко глупава операционна система е Уиндоус! Що се отнася до папката можеш да изтриеш всички файлове от там без да се безпокоиш, някой от тях обаче няма да ти позволи да ги истриеш, просто ги остави и след някой друг ден, пак се сети и ги истрии, тогава ще стане!Има още една такава папка "C:\Documents and Settings\Default User\Local Settings\Temporary Internet Files" и още една има, където Джама си пази информация къде си влизала кво си правила и т.н. но в момента не мога да се сетя къде беше точно, на мене ми заемаше близо 2гб. само за 2 месеца работа!
+ тва всеки браузър си има своя папка в която запаметява времените файлове където след рестарт се предполага че тряя системата да ги изтрие но повечето пъти ги изпуска. А... ся се сетих за още една папка, в която се запазват файловете за функцията Windows Protect ама тя тая функция... никога не ми е спасявала Уиндоуса.... ако искаш трий ... ето ти пътя " C:\WINDOWS\system32\dllcache" влизаш вътре ctrl + a, Shift + del, и ето ти.. освободено пространство (700МБ) ... аре дано съм бил полезен ...

fluffka1
06-07-2009, 14:34
много много благодаря!!!!! :-) :-) :-) :-) Аз иначе имам една програмка "Easy Cleaner" тя ми изтрива всичките такива ненужни файлове, само тази тъпа папка... :lol: мене не ми е заради мястото, място си имам предостатъчно, просто някви простотии дето са ми пратили примерно, или пък някви снимки дето придвидливо съм изтрила, и наскоро незнам как попаднах на тази папка... :lol: направо ми стана лошо.... още веднъж много мерсииииииии!!!!! 8-) :-)

skuck
06-07-2009, 18:47
;) :grin:

skuck
06-07-2009, 23:38
предполагам, че да. Но с диск клийн ъп може да ти отидат и някой важни работи, който не искаш да триеш!

fluffka1
06-09-2009, 10:16
мене с easy cleaner-а не ми се трият :( поне папката Темп не ми се изчиства :-D