PDA

View Full Version : Мазоли на ходилата



tedity91
06-06-2009, 02:32
Искам да ви попитам дали имате мазоли на ходилата,тъй като аз съм на 18 години и от 13-годишна ходя само с токчета,от които имам мазоли точно на възглавничките на двата крака.Имам предвид мазоли,а НЕ пришки-пришките са пълни с течност и се пукат докато мазолите са твърди и обикновено излизат на възглавничките на ходилата заради натоварването от високите обувки.И така,имате ли мазоли и ако да,къде точно на ходилата ви са те?

gia_sena_mono
06-07-2009, 01:46
И аз нося токчета (а не от 13-годишна :-D ), но за щастие нямам мазоли!ДА чукна на дърво!
Чувала съм за лепенки за мазоли защо не опиташ?

marilyn
06-07-2009, 19:05
Ами аз ходя и с токове, и с кецове и с какво ли не ама имам много мазоли и не знам вече какво да ги правя и как да ми станат пак гладки стъпалата... :?

ubuntureload
06-07-2009, 21:03
Ами аз ходя и с токове, и с кецове и с какво ли не ама имам много мазоли и не знам вече какво да ги правя и как да ми станат пак гладки стъпалата... :?
Отиваш на педикюр, ако ли не си има едни препарати си ги купуваш има една нз кво се води четка ли е балии му маматааа като шкурка е, от едната страна е по едра от другата е по ситна ... и си правиш сама педикюра примерно 1-2 пъти седмично и имаш перфектните краци .... мойте ходила са като на жена едва ли не .... :-P
НЕ СЪМ ПЕДЕРУГА... ПРОСТО СЕ ПОДДЪРЖАМ

tedity91
06-14-2009, 22:07
"перфектните краци".... :grin:

lipstik
06-17-2009, 18:52
Когато съм на високи токчета и вървя много дълго време ми се появяват на възглавничките и ми е гадно после да стъпвам.А иначе пък колко пришки ми се появяват на пръстите и малко над петата просто не е истина :-x