PDA

View Full Version : Просто искам да споделя



iwsyY
06-06-2009, 09:07
Историята не е много дълга,но за сметка на това остави следи...
Всичко започна преди два месеца някъде.Тръгнах с едно момче.Беше ми хубаво с него,добре си изкарвахме (уж) :( Всичко си беше наред,постоянно си пишехме смс-и,излизахме често и никога не е имало причина да се караме.И така около месец и половина :) Обади ми се да излезнем,излязохме,но той се държеше студено,беше умислен,сякаш ме целуваше на сила :( Не го попитах какво става,помислих,че е просто временно.Но на следващия ден не ме потърси,нито ми писа в скайп,нито нищо. :( Аз му написах смс,но не ми отговори...Вече започнах да се чудя какво става.На другия ден си писахме малко по скайп,но пак се държеше адски студено.На следващия ден се видяхме и не ми обърна почти никакво внимание и започнах да се дразня.Така още няколко дни,докато не го попитах какво наистина става.В скайп!И той ми обясни,че не знаел какво чувства и т.н. и скъсахме.Мина време,но все още не мога да си избия от главата защо се получи така,сбърках ли някъде.Всички ми казваха,че не е за мен,защото не бил достатъчно хубав и т.н. но аз го харесвах заради това,че беше себе си.Заради това,че винаги ме разсмиваше и ме караше да се чувствам добре. :( Липсват ми тези моменти,наистина :( Сякаш някой му каза нещо и той реши да го послуша.Не знам как изведнъж реши,че не знае какво чувства. :( Знам,че никога пак няма да съм с него,но просто искам да го преодолея по някакъв начин.Спомням си как си седяхме в парка и си говорехме,как ме целуваше :( А на него сега дори не му пука..Не искам да разбира как се чувствам,не искам да мисли,че не съм го преодоляла.Изпитвам някакви симпатии към едно друго момче,но не ме напуска мисълта защо стана така.Може би ако разбера всичко ще свърши и ще се освободя от мислите за него... Посъветвайте ме как да постъпя,не знам какво да направя... :-o

Girl-of-Sin
06-06-2009, 09:14
Да, именно неизвестността те мъчи, тя не ти дава покой и носи болезнен спомен за края...2 месеца не са много време, харесвала си го-хубаво, но няма защо да се самонавиваш, че си го обичала..той си е отишъл, незнайно защо, но такъв тип момчета не дават ясна причина, взимат решения за двама и си тръгват, за жалост...Не съжалявай! Знам, че от страни е лесно, но ако има друго момче обърни му внимание, защото, ако задълбаеш в търсене на истината , само ще се съсипеш...
успех.. :)

iwsyY
06-06-2009, 09:16
Да, именно неизвестността те мъчи, тя не ти дава покой и носи болезнен спомен за края...2 месеца не са много време, харесвала си го-хубаво, но няма защо да се самонавиваш, че си го обичала..той си е отишъл, незнайно защо, но такъв тип момчета не дават ясна причина, взимат решения за двама и си тръгват, за жалост...Не съжалявай! Знам, че от страни е лесно, но ако има друго момче обърни му внимание, защото, ако задълбаеш в търсене на истината , само ще се съсипеш...
успех.. :)
аз не съм казала,че го обичам,просто го хресвах :)
Благодаря ти за съвета :-)

fucklowebaby
06-06-2009, 09:36
Да, именно неизвестността те мъчи, тя не ти дава покой и носи болезнен спомен за края...2 месеца не са много време, харесвала си го-хубаво, но няма защо да се самонавиваш, че си го обичала..той си е отишъл, незнайно защо, но такъв тип момчета не дават ясна причина, взимат решения за двама и си тръгват, за жалост...Не съжалявай! Знам, че от страни е лесно, но ако има друго момче обърни му внимание, защото, ако задълбаеш в търсене на истината , само ще се съсипеш...
успех.. :)

+1 ;]

Girl-of-Sin
06-06-2009, 09:50
Да, именно неизвестността те мъчи, тя не ти дава покой и носи болезнен спомен за края...2 месеца не са много време, харесвала си го-хубаво, но няма защо да се самонавиваш, че си го обичала..той си е отишъл, незнайно защо, но такъв тип момчета не дават ясна причина, взимат решения за двама и си тръгват, за жалост...Не съжалявай! Знам, че от страни е лесно, но ако има друго момче обърни му внимание, защото, ако задълбаеш в търсене на истината , само ще се съсипеш...
успех.. :)
аз не съм казала,че го обичам,просто го хресвах :)
Благодаря ти за съвета :-)

Дам, просто споменах обичта, защото в цялата ситуация може и това да му мине през ума на човек...особено в началото... :)

iwsyY
06-06-2009, 10:05
Да, именно неизвестността те мъчи, тя не ти дава покой и носи болезнен спомен за края...2 месеца не са много време, харесвала си го-хубаво, но няма защо да се самонавиваш, че си го обичала..той си е отишъл, незнайно защо, но такъв тип момчета не дават ясна причина, взимат решения за двама и си тръгват, за жалост...Не съжалявай! Знам, че от страни е лесно, но ако има друго момче обърни му внимание, защото, ако задълбаеш в търсене на истината , само ще се съсипеш...
успех.. :)
аз не съм казала,че го обичам,просто го хресвах :)
Благодаря ти за съвета :-)

Дам, просто споменах обичта, защото в цялата ситуация може и това да му мине през ума на човек...особено в началото... :)
Да,права си :)

lipstik
06-06-2009, 10:06
Да, именно неизвестността те мъчи, тя не ти дава покой и носи болезнен спомен за края...2 месеца не са много време, харесвала си го-хубаво, но няма защо да се самонавиваш, че си го обичала..той си е отишъл, незнайно защо, но такъв тип момчета не дават ясна причина, взимат решения за двама и си тръгват, за жалост...Не съжалявай! Знам, че от страни е лесно, но ако има друго момче обърни му внимание, защото, ако задълбаеш в търсене на истината , само ще се съсипеш...
успех.. :)
аз не съм казала,че го обичам,просто го хресвах :)
Благодаря ти за съвета :-)


Щом само си го харесвала значи ще го забравиш лесно.Просто недей мисли за него и си намери някакво занимание,което да те разсейва.

sasha_90
06-06-2009, 10:56
Спри да се чудиш защо те е изоставил,какво се е объркало и т.н.Казваш,че само си го харесвала-още по-добре.Така по-лесно ще го забравиш.Ще ти е трудно в началото,но ще свикнеш с липсата му,а след време няма да я усещаш.

iwsyY
06-06-2009, 15:08
Спри да се чудиш защо те е изоставил,какво се е объркало и т.н.Казваш,че само си го харесвала-още по-добре.Така по-лесно ще го забравиш.Ще ти е трудно в началото,но ще свикнеш с липсата му,а след време няма да я усещаш.
аз иначе имам занимания,ама тва ми стои като на заден план хахаха 8-) Мерси все пак,опитвам :)

vampirekiss
06-06-2009, 15:55
Рано или късно ще ти мине.Незабравими хора няма и това аз скоро го открих и вярвай ми-така си е на практика.

Take_That
06-06-2009, 18:40
Колкото повече премисляш нещата толкова по-зле за ТЕБ! Престани да го мислиш, съсредоточи вниманието си в/у новото момче :) И спри да се самообвиняваш - едва ли ти си сбъркала някъде :)
П. П - ако обаче толкова много те мъчи тази неизвестност и въпроса "Аз ли сбърках някъде" може да се опиташ да поговориш с него, като например го поканиш да излезете и да се изясните....

moon_flower
06-06-2009, 19:01
Имам чувството,че повечето момичета напрекъснато търсим причината.Може би просто наистина вече не те харесва и не иска да сте заедно.Понякога чувствата изчезват,това е.Никой нищо не му е казал.Или има друга или му е омръзнало да сте заедно.Не търси причина за раздялата,а просто си го избии от главата.

SpunkRansom
06-06-2009, 19:39
Намери си някакво друго занимание..Според мен ще го забравиш и то бързо ,ако правиш нещо ,което ти харесва.Явно в него е грешката ,че така е направил с теб.

john95
06-06-2009, 19:53
Ами честно да ти призная според мен някой твой "познат" е изтърсил нещо от сорта, че "не е достатъчно хубав за теб" пред него или че ти си казала нещо негативно и той се е сконфузил и веднага е започнал да те избягва....
Може да греша, но ако ти го харесваш просто поговори с него и разбери защо се е получило така..

iwsyY
06-06-2009, 20:12
Ами честно да ти призная според мен някой твой "познат" е изтърсил нещо от сорта, че "не е достатъчно хубав за теб" пред него или че ти си казала нещо негативно и той се е сконфузил и веднага е започнал да те избягва....
Може да греша, но ако ти го харесваш просто поговори с него и разбери защо се е получило така..
амии аз такова нещо никога не съм казвала!За мен беше хубав,поне аз така го виждах,така и казвах :) Според мен някой му е казал нещо за разликата,която е 3 години,но той явно се смята за по-голям и...А аз все пак мисля,че на акъл съм доста по-голяма,но няма значение... :(