PDA

View Full Version : Проблем с косата!



under_black_sky
06-06-2009, 09:41
Здравейте :) Значи моя проблем е следния :
Косата ми е супер чуплива и преди време се подстригах късо.За да си оформя отзад столччето я сушах със сешоар от време на време и един ден пробвах с маша ии от тогава всеки път, когато я мия изчаквам малко и я суша с машата.Усещам,че си горя косата и искам да попитам дали може да ми препоръчате някакви шампоани балсами и т.н, които да изправят косата, за да не я горя толкова много ,защото не искам да почне да цъфти много и пак да я подстригвам тъй като искам да я пускам дълга вече :(

Cherryy
06-06-2009, 09:54
не мисля, че шампоаните изправят, по-скоро заглaждат, моята коса също е чуплива и точно за това не я подстригвам късо, гледам да е по-дълга, защото с изправянето няма оправия, освен да продължаваш така и да използваш ето това
http://www.ivis.bg/products_images/loreal-elseve-anti-casse-pompa.jpg

lipstik
06-06-2009, 09:59
Сушиш си косата с маша :shock: .Първо коса се суши само и единствено със сешоар(пресата и машата изгарят адски много сухата коса,а какво остава са мократа).Освен това с маша не се изправя а се къдри.Пресите са за изправяне.

elsy
06-06-2009, 10:12
Еми, то най-добре я остави сама да си изсъхне. Купи си и кристали, за да я предпазват, ако толко държиш да използваш машата. Иначе тия шампоани, дето ги рекламират уж, че изправят косата, не ми изглеждат много надеждни. :?

under_black_sky
06-06-2009, 11:16
Ами има и за къдрене маши , мойта е няква друга там шантава :D значи до колкото разбирам по-добре да си взема нещо ,което да я предпази и направо да почвам да опитвам със сешоар :-o Може и да експериментирам, но аз съм много скептично настроена към тези балсами,които помагат уж на косата,ама май трябва да пробвам, за да се уверя :)

happyfacex
06-07-2009, 19:06
ъмм....на скоро рекламираха някъв... :-o

Pepincetyy
06-07-2009, 19:10
Еми, то най-добре я остави сама да си изсъхне. Купи си и кристали, за да я предпазват, ако толко държиш да използваш машата. Иначе тия шампоани, дето ги рекламират уж, че изправят косата, не ми изглеждат много надеждни. :?
+1
И все пак ако държиш да я изправяш, я изправяй с преса, а НЕ с маша!!!