PDA

View Full Version : Пакости



SuNsEt
06-06-2009, 14:05
Все още ли правите пакости на ваще?Когато сте били малки,какви сте ги вършили?

Аз вчера без да искам повредих микровълновата.Сега не работи. 8-)
Иначе,когато съм била малка,съм се скрила в гардероба и съм стояла цял ден там.Баба ми помислила,че са ме отвлекли и тръгнала да звъни на полицията...После,когато отворила гардероба ме видяла вътре да си седя спокойно.

clever
06-06-2009, 14:25
страхотна тема!!! :smt041 :smt026 :smt026
:grin:

Като малко хлапе съв вършила доста пакости.
Ще изброя няколко-веднъж бях у баба и тя заспа.Беше ми скучно и нямаше какво да правя.Взех кутията с играчки и ги изсипах всичките в курника... :lol:
-мятахме играчки през терасата с още няколко сополиви и лигави хлапета като мен 8-) :lol:
-криенето по гардеробите;шкафовете;под леглото и.. където намеря скришно местенце си беше хит всеки ден 8-) родителите вме търсеха с часове понякога;а няколко пъти дори съм заспивала в гардероба... :lol: :lol: :lol:
-гонила съм котката;мятала съм я;къпала съм я... въобще не осъзнавах;че измъчвам животинчето 8-) дори съм й слагала гел :lol:
-изсипах лепкаво сладко на земята и баба като мина се хлъзна;а аз-леш от смях :razz:
-заключих баба на балкона за час и половина;а беше жега :D
-слагала съм ледчета в ръкавицата на баба и тя като си я сложи-ААА;а аз се хилих... ;ДД
-отрязах си малка част от веждата;ама добре че след няколко месеца ми порасна 8-)
-направих се на палячо с червилото и молива на маяка ми... яко омазване беше :lol: :lol: :lol:
-тъкмо баба беше на път към кухнята;аз изтичах и се заключих там за минутка с шише с вода в ръце;баба почука;за да й отвора;аз отворих и изкъпах баба заедно с баницата;която носеше :lol:
-завързах краката на стола на баба за краката на масата с някаквовъренце.Тя седна;ама после искаше да стане;за да остави тавата с манджата;сетне баба падна и всичката манджа беше по пода... естествено и баба изцапана с манжда;лежи на пода и незнае какво да каже .... а аз избягах на двора и се скрих в курника и се пръснах да се хиля! :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

За това се сещам за сега :-D
Ако ми хрумне още нещо-ще допълвам ;)
Сега не правя пакости на нашите ..
Но в училище-да :-P

djekityyy
06-06-2009, 15:24
аз в момента се сещам само за 2 неща :

- през лятото на 2006 г. с тате отидохме за риба а аз се скрих зад лодката. Баща ми ме търсеше половин час, а аз си седях сппокойно зад лодката. Естествено след като се показах ми чете конско 1 час :D :D

- веднъж бях на село а баба ми не ми даваше да вкарвам кучето в къщата обаче веднъж тя започна да чисти двора (като почне няма спиране) и аз вкарах кучето в къщата на леглото на баба ми и тя така и не разбра 8-) 8-) 8-)

blackvelvet
06-06-2009, 15:26
Аз съм рязала мустатците на мойта котка,слагала съм я в бебешка количка да я возя :-D Крила съм разни неща зад гардероба и един ден майка ми като разчистваше ги намери и ми се ядоса.Бях се скрила един път на балкона на баба за повече от час.Жената се беше притеснила къде може да съм,звъняла на съседи,приятели :-D побърках я тогава. :-D Даже един път бях хвана една голяма кутия с копчета,конци и игли (баба ми е шивачка) и ги бях изсипала на пода да си играя...ама ме хванаха и ми развалиха кефа :-D
Само за тези се сещам в момента ;)

mynichka
06-06-2009, 17:53
Ох, беше доста отдавна с една приятелка играехме на селото ми на бременни..и аз съм легнала на едно малко легло и там чакам уж бебето да се роди и М. се хвърля до мен на леглото и единия крак на леглото се счупи 8-) и после за да не разбере баба ми ..дигахме леглото (беше ужасно тежко) и сложихме едно столче от тея дето са по детските градини и не си личише, че леглото е счупено..докато баба решила, че на този стол мястото му не е там и трябва да го измести :lol:

gabri3lla
06-06-2009, 18:29
:lol: :lol:

vickey
06-07-2009, 20:48
ами ние веднъж бяхме с браточед ми у тях играхме си накрая ни омрузна и решихме да се наврем под леглото (и ние незнаеме защо),обаче сметнахме че ни е тъмно и трябва да запалим свещ...обаче на леглото отдолъ има закачен един чаршаф и той пламне,неможем да сварим да излизаме,от кухнята ходим да пълним чаши с вода (кухнята е доста далеч защото къщата им е голяма) но го изгасихме.Обаче за да не разберат тяхните махнахме чаршафа и взехме друг самоче спален чаршаф и доста време майка му го търсеше и 1 год по късно правиха ремонт и при местенето на леглата жената си позна чаршафа и ние всичко си изпяхмеи доста ни се караха. :razz:

Jumbie483
06-08-2009, 15:42
Като малка и аз обичах да влизам в гардероба. Дори веднъж ревнах, че искам там да вечерям..
Вечеряла съм под масата, когато сме имали гости, защото ме било срам да ям пред други хора.
Веднъж заключих майка ми и една комшийка на терасата. Стояха там близо 2 часа..
Когато съм била малка и не съм слушала, майка ми веднъж ме е заключила на терасата, но аз съм счупила стъклото и съм влязла обратно вътре.
Много обичах да рисувам с червило и червен химикал по стените.
Чаках на терасата с една шише вода и когато някой мине долу аз го изливах..
Обичах вечер да се крия в раклата до леглото ми.. И там дори съм спяла..
На един рожден ден си подпалих косата.. Просто исках да е оранжева.. 8-)
Като малка са ми разказвали, че когато някой ми подари нещо и на мен не ми хареса подаръка съм го замеряла с торта (това се отнася за рождените ми дни)
Като киндерчета тук пред блока обичахме да се бием с жилави пръчки.. Още имам белези по гърба.
Веднъж на село сложих едно коте в една тенджера и тръгнах да го готвя :razz: Добре, че баба ми ме видя навреме..
Бях постригала на майка ми цветята..
Спомням си, че като малка обичах да седя на пейката пред блока и да искам пари на всеки, който мине :razz: :razz: :razz:

И т.н. и т.н. ...
Много пакостливо дете съм била..

clever
06-08-2009, 16:05
Чаках на терасата с една шише вода и когато някой мине долу аз го изливах..
подцети ме;че и аз правех така :razz:
също драсках по стените с нокти ...

bloodyF
06-08-2009, 18:46
амии сега не се сещам за много случки
като съм била на 2 сме били на село и са ме оставили да си играя на двора и съм отишла там където вАрят буркани,и като съм отишла при мама не е могла да ме познае (била съм руса със сини очи попринцип :Д)

постригах се (косата ми беше до кръста) почти 0 номер :lol:
изядох 1 цвете на мама и оттам в болница
намазах пода с червен пипер и олио и отгоре сложих килима
след като смениха килима залепих следващия с Ц200 8-)
ядох спагети (неварени) с брашно и кетчуп защото си мислех че е някакъв деликатес :lol: и от страх да не ми се карат го изядох цялото :( :Д
с братовчедка ми пръскахме хората от терасата със спринцовки 8-)
и още мнооого :lol:

qsmin
06-08-2009, 19:17
много съм ги правила.сладането на гумени паяци в баницата се броят към шегите,а иначе за бели преди когато нещо не ни харесва го мятаме със сестрата през задния джам.ама веднъж изсипахме цяла чиния домати с олио и то бам върху климатика на комшиите :D а една по скорошна...майка беше направила мусака и я оставила да поистине на масата.аз обаче нз как но успях да я съборя и цялата бе6е на килима.за да не ми се кара я върнах в тавата.после маика ми са кара "как я сипваш тая мусака?защо е цялата надробена?и защо навсякъде има мусака...вече 3 ден а аз още настъпвам мусака по килима" уж чистих ама тя тска се бе пръснала 4е има6е някъде където не с1м я видяла.дори в пералнята

Jumbie483
06-08-2009, 19:36
Чаках на терасата с една шише вода и когато някой мине долу аз го изливах..
подцети ме;че и аз правех така :razz:
също драсках по стените с нокти ...

:lol: това е забавно.. трябва повече хора да го практикуват...
аз и яденето си изхвърлях през терасата.. защото майка ми казваше, че ако не си изям сандвича, няма да излизам.. 8-)



изядох 1 цвете на мама и оттам в болница

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Mi6inka
06-09-2009, 06:23
лелее... ние пък с една приятелка..някъде 3-4 клас смесвахме... всяка вид течност, която намерихме.като се почне от хранителните подпрапки та чак до препаратите за почистване ... и шампоани, балсами..всичко за което се сетите... и поливахме хората с това .. http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a018.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a042.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a042.gif


звъненето на случайни звънци е класика... Обичахме да се правим на луди..влизахме примерно в аптеката и казвахме "Едно кило домати".... измисляхме си вафли, които не съществуват, влизахме в магазините и искахме да си купим от тях :D

YouCantStopMe
06-09-2009, 09:14
Аа.. като малка ужасно много обичах да вися в ракли,гардероби,под маси и къде ли още не.
Когато се карах с майка или баЩАТКО ;д,в знак,че им се сърдя..се завирах под масата и чаках да ме викнат да излезна.
С още едно лапе мятахме ''сандвичи'' :lol: от листа,с кал..по къщата на едни съседи.После като ни хванаха им се извиняхме 2 часа.
ГРРРРР..Спомних си и нещо друго.
Била съм някъде м/у 4-6 години и още вярваща в Дядо Коледа.Всяка Коледа си лягах с фенерче в ръка на леглото,което беше до украсената елха.. и чаках да дойде Доброто Старче. :D С мисълта,че ще го чуя,ще стана бързо,ще светна фенерчето ии ще го хвана от местопрестъплението.За жалост никога не се случи,защото веднага заспивах. :( :lol: Една неосъществена мечта. 8-)

Правила съм си плаж на терасата..
Вземах коритото и една хавлия и на море. :---)
Влизала съм вкъщи през терасата,защото някои хора не са се сетили да ми оставят ключове. :-x

Спала съм на терасата.. Много приятно беше.
Легнах към 10-11 вечерта и се събудих в 8 сутринта,заради шума на колите. :x

:razz:

INSIDER
06-09-2009, 14:31
хахахаха на 10 на село тръгнах да карам ладата на стареца ;д и я вкарах в едно плитко езерце ;д;д;д до къщатаи изядох няколко задвратника :razz: :razz:

sexyto9612
06-09-2009, 15:09
Ами...една седмица ме били оставили при баба ми (била съм някъде на 4) , нещо е трябвало да пътуват наще...И тя всеки ден се грижела за мен... Но понеже е заклета табладжийка, а аз и бях надраскала цялата табла , решила да отиде у една комшийка, която живее в един блок срещу нас , но тъй като нямало кой да ме гледа взела и мен... И докато играели , аз съм избягала и съм отишла на тавана на блока (горката, къде ли не ме е търсила... Накрая след 6 часово търсене, просто съм се появила от тавана...) :D :D :D
Друго което си спомням... Значи... Била съм на около 7 години , 1ви клас... Имаше едно момиче, с което бяхме и все още сме най-добри приятелки.Стоим на 1чин, в 1 махала сме... Винаги заедно...И наще правеха ремонт, и ние се мотахме там уж да им помагаме...Кухнята вече беше завършена, боядисана в зелено, и за да и отива бяха купили една доста скъпичка картина...Чиято рамка аз и приятелката ми незнайно как откачихме.. :D :D :D После колко ни се караха...

anitram
06-09-2009, 15:58
като бях болна хвърлях хапчетата на съседите(под нас)ама пак си оздравях :lol: :lol:

xXxXSweetDreamsxXxX
06-09-2009, 16:16
Като малка и аз обичах да влизам в гардероба. Дори веднъж ревнах, че искам там да вечерям..
Вечеряла съм под масата, когато сме имали гости, защото ме било срам да ям пред други хора.
Веднъж заключих майка ми и една комшийка на терасата. Стояха там близо 2 часа..
Когато съм била малка и не съм слушала, майка ми веднъж ме е заключила на терасата, но аз съм счупила стъклото и съм влязла обратно вътре.
Много обичах да рисувам с червило и червен химикал по стените.
Чаках на терасата с една шише вода и когато някой мине долу аз го изливах..
Обичах вечер да се крия в раклата до леглото ми.. И там дори съм спяла..
На един рожден ден си подпалих косата.. Просто исках да е оранжева.. 8-)
Като малка са ми разказвали, че когато някой ми подари нещо и на мен не ми хареса подаръка съм го замеряла с торта (това се отнася за рождените ми дни)
Като киндерчета тук пред блока обичахме да се бием с жилави пръчки.. Още имам белези по гърба.
Веднъж на село сложих едно коте в една тенджера и тръгнах да го готвя :razz: Добре, че баба ми ме видя навреме..
Бях постригала на майка ми цветята..
Спомням си, че като малка обичах да седя на пейката пред блока и да искам пари на всеки, който мине :razz: :razz: :razz:

И т.н. и т.н. ...
Много пакостливо дете съм била..

Ааа, не. Ти ме уби. :razz: :razz: .. Особенно т'ва с котката :lol: Иначе аз много обичах да замервам хората с плюшените си играчки от терасата :D

А пък ся си спомних, един път с братовчед ми сме на село и сме решили да караме някакъв скейтборд [ по - точно беше няква издялкана от вуйчо ми дъска и сложени колелца :D:D ] .. Та, отиваме да "караме" ний, и братчеда сяда на дъската и аз тръгвам да го бутам по един баир и го пускам. По едно време отивам при него, вече спуснал се от баира взимаме дъската и аз тръгвам да го бутам по улицата до няк'ва река.. И бутам си го аз, обаче по - едно време някакъв човек са вижда в сенките на една барака ['щото беше тъмно] и аз с всичкия си акъл викам на братчеда, че съм видяла извънземно :lol: и тръгваме да бягаме, 'щото нали уплашени да не ни хване и изяде извънземното :D:D .. По едно време както си тичаме аз се усещам, че сме забрайли дъската и хуквам обратно да я зимам, ама нали страх и не гледам къде бягам, ми се оглеждам за извънземното и по едно време крака ми стъпва на тая дъска, тя като тръгна да бърза, аз се провлачих , паднах на некви камънаци, а дъската се разби.. Е тогава къв рев му ударих не е истина.. Още имам белези оттам :razz: :razz: :razz: :razz:

Jumbie483
06-09-2009, 18:11
^ Подсети ме за нещо 8-)
Като съвсем малка и аз имах едно падане, заради което още ме помнят някои хора :lol:
Бяхме на гости на едни семейни приятели. И там на вилата.. И аз веднъж се бях забързала за някъде и точно пред къщата на прага, който разделя тревата от плочките.. Там като се спънах, сигурно хвръкнах 1-2 метра напред.. Цялото ми коляно после беше в кръв.. Помня, че такъв рев му ударих, че съседи идваха да видят какво става :lol:
И сега си имам едва забележим, но въпреки това голям белег на коляното.
Тогава си спомням, че чичо ми се смееше и казваше, че съм му счупила плочките.. http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/traurig/g045.gif

MissInd3p3nd3nt
06-09-2009, 19:29
Веднъж...всъщност няколко пъти, реших да се правя на художничка и почнах да драскам по картините вкъщи с фулмастри и химикали,а като още по малка и стените.
С една приятелка на село правехме некви каши от смокини и мажехме вратите и те лепнеха после. Хората като минаваха покрай къщата ги заливахме с вода (веднъж дори един с една кола му влезна вода през прозореца та се спря и ние бягай.... :D ).
Разправяли са ми наще ,че веднъж ме търсили,търсили къде ли не ...а аз съм била в пералнята.8-)
А за гардероба-то си е класика ,много обичах да седя там ,аз май още обичам ама не мога да се побера :D

gLoRiToO
06-09-2009, 19:43
Толковаа много бели правех като малка че просто съм ги забравила вече.Но има няколко,които немога да ги забравя:
1.Значи като си ходех на село пръсках една кокошка с пистолет за вода и после хвърлях смески върху нея и другите кокошки се избиваха коя ще я накълве първа.(мн бой съм изяла заради това) :D
2.Като малка много гледах"Сам вкъщи" и правех наи различни капани и така веднъж заложих един балон с вода на вратата,но вместо баба влезе баща ми и се пльосна върху него и настана една караница...
3.Била съм на 4-5г. и не го помня но на село баба е имала аквариум с рибки и аз съм ги била извадила всичките на прозореца да се попечат малко,за да хванат тен :-D
4.И най-скорошната ми беля преди няколко месеца реших да изкарвам на баща ми Опела но нещо збърках скоростите и се удаих в един бордюр и му отиде бронята,но все още не е видял понеже е в чужбина :D
има и още много много но съм ги забравила вече...

clever
06-09-2009, 20:06
а лелее какво се сетих ........... :razz:
веднъж аз и още няколко приятелчета целехме колите с шишарки
и веднъж както 1 шишарка влезе в страничната врата на колата влезе и в декултето на жената;която седеше там.............ние после избягахме и леш от смях :lol: :lol: :lol: :razz:

mynichka
06-10-2009, 15:15
Ох, ох 8-) сетих се още глупости, които ем правили...
никога не съм обичала да ям хляб и като малка баба ми е държала да ям сандвичи..обаче аз съм ги натиквала отдолу под дивана и съм я лъжела, че съм ги изяла и искам още :)
Или като правихме манджи от кал с една приятелка и листа и карахме малката и братовчедка да ги яде..
Много обичах баба ми като легне да спи за обяд да изляза навън и да почна да звъня на звънеца докато не я събудя...
Хаха и като си правихме сладки от брашно и вода с 2 приятелки (дори нямахме печка ..) и дядо им се качи горе в къщата и ние много се бяхме упрашили и всичката смес отдолу под леглото, после килима беше ужасен :)
Пъхахме камъни в хартийки от лукчета и ги давахме на хората :)
Играехме на стражари и апаши и бягахме в една градина на хората и им изяджахме кайсиите 8-) а попринцип не обичам кайсии :shock: не знам как са ме накарали да ги ям :)
И това беше много отдавна, да сме били на 7-8 щом сме можели да пишем :) та бях си на село и бяхме само 4 момичета и ни беше скучно и решихме да си намерим приятелки и писахме обява с кастинг :) и я бяхме залепили на сладкарницата на прозореца и ходехме всеки ден и някое момиче като дойдеше го целехме със сливи :P

selens
06-10-2009, 15:25
И аз много обичах да стоя в гардерола и веднъж бях заляла всичките дрехи на мама с прясно мляко .. :D
Боядисвала съм 3 или 4 котки със спрей :D
Веднъж като са ни дошли гости аз съм казала че гости не приемам и съм искала по 5 лева вход :razz:
Бях залепила 5 или 6 дъвки в косата на братовчедка ми и затова я подстригаха късо .. :D
Пукала съм гумите на тате :D
и още куп такива неща .. :D :D

Jhoo
06-11-2009, 18:54
Хахаха... Какви ли не глупости съм правил. Най-пресната беше, че дадохме на госпожата по математика счупено столче и бяхме 2 класа в часа. И тя по навик се залюля назад и айдеееее...

-Спомням си като бях малък сложих съчми в кекса 8)

-Веднъж боядисах неварено яйце и го дадох на майка си на Великден.

-Веднъж се изнервих на сестра си(на 19 е аз съм на 14) и й изсипах мастило в шампоана, другия случай беше, че й сипах сол в зърнената закуска нескуик.

-На 9 като бях и се бях изнервил на баща си и му сипах спирт във парфюма на Живанши - после много бой ядох

-Сипвал съм на майка си спирт вместо капки за нос

-Сменял съм часовника с няколко часа напред за да отида на басейни по-рано

silverxblue
06-15-2009, 20:22
Ми те простотиите бая се въдят при мене...

- Като съм била на 3 съм омазала цялата стая с лайна
- Като съм била малко по-голяма се пак да изляза на терасата без да си счупя краката или да се спъна на прагчето(не че още не се спъвам 8-) ) съм плюела главата на кучето на първия етаж
- Веднъж заключих баба си в кухнята и отидох да се оплача на майка си, че баба ме кара да се опасвам (а през това време баба чака в кухнята, нали разбирате... :D )
- Карала съм котката да:
1. Носи синя папионка(забучена с топлийки)
2. Носи розово шалче(котката е мъжка)
3. Върви с каишка из цялата махала(докато аз тичам зад нея в свински тръст)
4. Ходи по терасата...Неее...Имам предвид по парапета на терасата 8-) Докато аз я държа за розовото шалче(мислех си, че ако нещо нещо се лъзне и рече да пада през терасата ше увисне на шалчето)
5. Яде неидитифициран мърдащ обект, мязащ на червей(май че беше гол охлюв, не съм сигурна)
6. Карах я да се чифтосва се едно куче(ама то се уплаши и избега с писъци :D )
Та като цяло това са причините, поради които котката скочи от 3-я етаж :oops:
- Преди няколко седмици като рекох да съблека тениската шатнах лампата с ръка и крушката падна(ама то аз още си стоя без лампа, те наште май не забелязаха даже 8-) )
- Вчера реших да си направя куличка от кофички с кисело мляко(пълни)... Обръщам се аз за малко, после пак се обръщам и А... Кофичките пааднали :shock: беше по-зле и от тва с лайната :D

Та засега само за тия се сещам... :oops:

XTREMEFREERIDE
06-16-2009, 11:58
Охоо т'ва е мойта тема.. 8-)



.... - Хвърляла съм омлет по покрива на съседите.
.... - Излизала съм през прозореца и на покрива за да спасявам плюшки.
.... - Веднъж отрязах бретона на брат ми. :lol:
.... - Забих си химикал в сливиците. :shock: 8-)
.... - Дърпала съм на мама стола преди да седне. И бум на земята. Опс! :twisted:
.... - Возила съм брат ми в количката с има няма 300км./ч. 8-) (почти де).
.... - Били сме на кафе с мама и съм се ядосала и съм хвърляла пластмасовите столове по площада. 8-)
.... - Мушкала съм брат ми във фурната. :lol: :lol: :lol:

И още има, но сега за тези се сещам. 8-)

xoxi
06-16-2009, 14:07
- Много обичах да рисувам по стените. Така веднъж нарисувах слънце и планини на стената в кухнята.
- Изхвърляла съм си маратонките през терасата.
- На село една нощ се заключих без да искам отвън (врата се замозаключва при затваряне) и спах в градината.


Само за това се сещам в момента. После може още..

sexfantasy
06-17-2009, 13:04
Като съм била на 3-4 години един път съм си бръкнала в носа и съм си избърсала сополите в косата на баща ми :grin:

Едно коте на село, опитвах се да го накарам да целуне кокошката :-D

Аз обичах да се крия ама не в гардероба, а като се покатеря на секцията и в най-горния шкаф... Как не съм обърнала секцията не знам :o

Ходихме на море аз, едно момче, сестра му и родителите ни и нещо ни беше станало скучно. Вечерта ние децата ядем филии с лютеница, родителите са седнали на масата а ние около тях ръфаме и само събираме се зад майка ми и трите филии върху косата на майка ми (тя тогава беше руса) и после беше на червени петна :razz: :razz: :razz:

На една екскурзия набарахме алкохола на учителките (водка и бира) , те бях отворени и изляхме водката в мивката и наляхме вода в шишето, а с бирата, заменихме я с лимонада, ама стопихме едно парче шоколад на печката и го сложихме в лимонадата, за да докараме цвета и... Enjoy :razz: :razz: :razz: Много се смяхме, ама даскалките не казаха на родителите, щото трябваше да се издадат, че имат алкохол :-P :-P :-P

И още много други...

Пекла съм чушки на духалката...

Разхлабих капачката на шишенцето с черния пипер и го дадох на баща ми да си сложи в супата :razz: :razz: :razz:

С една приятелка сменихме солта със суха сметана (солницата не беше прозрачна и никой не можа да рабере, докато не опитаха) :D :D :D

Къпах кучето. Ама то високо долу-горе колкото мене и с един буркан пълня вода и го поливам отгоре (всъщност само го намокрих :D ) Бях чувала израза 'да напудря кучето' и си мислех, че това става с пудра за гримиране. Взех на майка ми пудрата и... Давай отгоре :razz: :razz: :razz: Майка ми се прибира и ме гледа аз мокра, кучето напудрено, буркана на носа на кучето (навря си муцуната вътре) и изпадна в някаква истерия :razz: :razz: :razz: Разминах се с боя и докато майка ми ми се караше баща ми се заливаше от смях

TheNewReligion
06-17-2009, 17:50
Най-запомнящата се пакост беше, когато бръкнах в контакта с вилица. Хвана ме ток и дззззззз. :-D

term0t0
06-17-2009, 18:02
Само едно ще каже:

-Чичо ми даде да стрелям с пистолета му /тпй е охрана/ стрлям и след 2 сек на земята пада една чайка

your_secret
06-17-2009, 18:27
Обичах с братовчедка ми да правим смес от абсолютно всичко в хладилника и после да я изсипваме на постелките на съседите,звъним и се чупим 8-) :lol:

FCB
06-17-2009, 19:24
Като бях малка затворих прабаба ми,лека и пръст в кокошарника и и казах,че докатоо не снесе няма да я пусна

northernice
06-17-2009, 21:27
Палил съм перде
Разлепял съм тапетите :D
Наводнявал съм къщата

smirkis
06-18-2009, 09:50
Веднъж като малка реших, че ще се уча да жонглирам с портокали .. Но след известни неуспешни опити не знам защо реших да взема кристалните чаши от сватбата на наште ... Унищожих 3 .. Добре , че мама погледна от веселата страна нещата .. Много често съм лепвала белжки на гърба на баща преди да излезе .. И човека си е вървял така по улиците доста време :D Редовния ми номер беше да изчезвам за цял ден от нас .. Като съм била на село 2сме счупвали леглото на баба .. В нас съм късала перде и съм откачала корниза от тавана ( реших , че ще стане нещо като люлка ) ... С един проятел в първи клас бяхме в нас (уж да учим ) и взехме че почнахме да палим листи от тетрадките ни на една печка и горящи ги носихме до банята където ги погасявахме .. Мама като се прибра , влиза и вижда само пушек :shock: Това се сещам сега ...

П.С. много яка тема :)

xoxi
06-18-2009, 11:28
Като бях малка затворих прабаба ми,лека и пръст в кокошарника и и казах,че докатоо не снесе няма да я пусна

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Shalala
06-18-2009, 11:35
аз пък като съм бил в детската градина една от у4ителките ми,ме попитала: Гого,бубата растели ?
Аз:аа,ти да видиш да тати...
А баща ми бил до мен,потънал в дън земя горкия... :-D

То,тва не е много пакост,ама:ето други:

Отиваме на гости на едни роднини,на които детето им ми е ужасно глупаво:И аз ко да прая сипъх,англииска сол,в на лапито,сока,на баща му бирата...Знаете ефекта.

Има и друг,ред глупости с които не се гордея и неискам да ги казвам,що то са..

Krasencety
06-18-2009, 16:47
Като бях малка затворих прабаба ми,лека и пръст в кокошарника и и казах,че докатоо не снесе няма да я пусна

:razz: :razz: :razz:

Ми..като малка съм заключила баба ми на балкона.. тя после едвам е влязла горката..Сега се сещам за една много скорощна моя глупост..отивам в кенефа в даскало и кой знае защо решавам, че задния ми джоб е най-сигурното място за телефона ми докато пикая и естествено падна в дупката на кенефа... :razz: хем смешно хем още ме е яд, щото останах без него в край на сметка.. :?
Като по-малки с една приятелка играехме в храстите и сме си направили къща и телевизор (един огромен камък крепящ се на магия в храстите) и точно под тоя телевизор се минава за да се влезе...и брат ми влиза и телевизора пада на главата му...после в пирогов.. :? :D а това със смесването на всичко възможно от хладилника и не само го правех най-редовно.. :razz: Даже баба ми ми правеше кефа и го печеше и го опитвахме после.. е естествено като ще го пробваме се слагаха само неща ставащи за ядене.. :razz: :razz: :razz:
Като малка паднах по стълбите и си разбих главата.. :D
Абе луда работа..

sexfantasy
06-19-2009, 00:10
Сега се сетих за още простотии:

С братовчедка ми обичахме да правим "салати". Веднъж на село набрахме домати и краставици от градината, всичко точно, обаче решаваме, че тая салата не е хубава. Почваме да слагаме вътре мармалад, кашкавал, лютеница, диня, череши... каквото ни попадне. И не знам защо решихме, че трябва да сложим вода на салатата... после дадохме на прасето от това, то яде и после се подриска :razz: :razz: :razz:

Като бях на 7 майка ми имаше един скапан телефон (каквито е имало тогава) и тя не ми даваше да го пипам, да обаче аз го набарвам един ден и решавам да отмъстя. Просто пуснах GSM-а в тоалетната и пуснах водата :razz: :razz: :razz:

Веднъж пак на село, баба ми отиде до тоалетната и аз се скрих в един стар сандък. Ама той един пайжанясал, УЖАС! И баба ми ме търси къде ли не... Питала съседите, вратата на двора била заключена, няма как да изляза, ама... няма ме... и по едно време аз се появявам с полепнали паяжини по мене, и се хиля като идиотче. Тогава за един единствен път баба ми такъв ми отвъртя, после имах 1 седмица отбелязана ръка на бузата ми :razz: :razz: :razz: :razz:

Напръсках една котка с мухозол (против въшки) :razz: :razz: :razz: :razz:

"Нахраних" кучето с на майка ми тампоните :-P :P :-P

Като бях на 4-5 години разбърках всички касети (тогава още дисковете бяха рядкост) и никоя не беше в нейната опаковка. Беше голяма каша.

Пак на 4-5 години, по времето на видеокасетите: Бяхме се събрали у чичови да гледаме касетата от сватбата им. Обаче аз знаех предварително коя е касетата. Аз влязох в стаята на братовчед ми (преди да пуснат касетата) и набарах порно-касетките му. Смених касетите и като пуснаха "сватбата", тръгна порното 8-) 8-) 8-)

За други не се сещам... ще допълвам ако има нещо :D :D :D

Krasencety
06-19-2009, 07:01
:razz: :razz: :razz: Ох тая тема е страхотна просто..браво на автора...много е весело.. 8-) 8) :razz:

kinkygirl
06-27-2009, 17:26
мнее ама като малкаа сам правила доста простотии например:
1.един път наще изпращат гости аз най-спокойно сам ти отишла на чешмата и си сипвам в една голяма лъжичка и ям вероо :D:D:D :lol: :lol: :lol:
2.имаме гости те безалкохолни имат хората аз мина забърша им запалките от масата и цоп в чашите им :D:D:D
еи тия глупостии няма да ги забравя никога :D:D:D ..

PaMcheTy
07-10-2009, 10:41
Най-голямата беше като ходих до Дунав с една фр,пък казах на баба ,че съм на центъра. :grin:

MpFaShIoN
07-13-2009, 14:09
Амии в първи клас на 16 септември съм избягала от училище,,,
На 4 годинки съм викала на баща си пудел :neutral: той всъщтност се казва Петър,,, и до днес не намирам логиката :-o
Обичах като малка да правя пластични операции на куклите си ,,, можеби затова нито една от тях няма очи... ии коса... :( дори и глава ... както и да е :-D
Хмм не се сещам за друго освен че тази година блъснах коза докато карах колело :( май е жива но има проблеми :?
ее това е :oops:

justt
07-13-2009, 15:28
Веднъж на село сложих едно коте в една тенджера и тръгнах да го готвя :razz: Добре, че баба ми ме видя навреме..



Като бях малка затворих прабаба ми,лека и пръст в кокошарника и и казах,че докатоо не снесе няма да я пусна


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Wrathchild
07-13-2009, 15:53
Много обичах да се крия под леглото на майка ми. И когато си лягаше, аз й хващах крака и виках, за да я стресна.
Една вечер правя аз пак същият номер, ама майка ми нещо се конти в другия край на стаята. И на мен ми писва да я чакам и излизам... а тя, мислейки си, че няма никой в стаята такъв писък изкара, че още се смея като се сетя.
Заключвала съм я и на балкона. После не съм могла да я отключа.

yambolov
07-13-2009, 16:25
:grin: :grin: :grin: като бях малък и баба мн обичах да са мотам из краката на баба ми докато готви и един път прай супа топчета(хич не я обичах таз супа)и ми вика ся недей да буташ да не са изгориш,ама аз пишлеме и кат ми кажат да не бутам......жената излиза от стаята за малко и аз само кат фанах тенджарата и я излях на земята :lol: :lol: голям кеф беше после ест тряваше да се яде нещо друго което мен ма устройваше.
или за др са сещам:една съседка нещо ма беше ядосала(преди 4 години)
и аз 11 годишно пиплеме само вкъщи ко може да измисли....званя поръчвам пици спагети абе всякакви работи сметката беше над 100лв и ги пращам при съседката :D :D такъв скандал стана отвънка сигурно 1 час немога да спра да се хилия и тя няма каде да отиде ги плати напрао пълна гаргара,вечерта са оплакала на целия ход че някой си направил майтап с нея ама никой не разбра че съм аз....лудо пишлеме бях,а сега най редовно си правя простотии така че май не съм пораснал много :D :D

prk
07-13-2009, 17:01
Веднъж бях сложила да грея нещо в микровълновата,но явно съм била изморена и съм отишла да си легна.Събуждам се след половин час и целия апартамент беше в пушек,нищо не можех да видя.А това в микровълновата беше станало на въглен. :D .Сигурно е можело да запаля апартамента...

ПОмня веднъж в банята,понеже бях нисичка и се качвах на стол ,за да мога да се огледам :D .Бях се облегнала на мивката,залитнах и откъртих мивката.И отвсякъде като започна да пръска вода...Даже и в коридора имаше вода.И мама като се прибира,лошо и стана,всичко във вода :lol:


Когато бях мъничка,седях у леля,за да си играя с братовчедка ми(1 година ни е разликата).И леля поливаше цветята на терасата и ние я заключихме.После леля трябваше да счупи стъклото,за да влезе 8-)


Веднъж ходих до видеотеката и загубих личната карта на мама,после някакви момичета бяха тръгнали да търсят улицата,за да и върнат личната карта :D

Има още много,но в момента не се сещам...

bloodyF
07-13-2009, 19:52
сетих се за още,,
подпалих печката (готвех мусака) 8-)
преди няколко години имаше един сайт за поръчки и поръчахме пица с братовчедка ми за съседката :lol: :lol: :lol: :lol:
като бяхме по малки взимахме чантички от магазина, пълнехме ги с вода и замеряхме хората.
завързвали сме 2 лв и ги дърпахме докато на жената не и писна а ние се попикахме от смях :lol: :lol: (всичко с братовчедка ми )
хвърлих един принтер през прозореца.. 8-)
направих се на храстче и стоях около 12 часа в градината на село.. :lol:

dessko
07-13-2009, 20:34
Като съм била малка 3-4 годишна съм решила че килимът в хола е прекалено еднообразен и съм оцетила всички цветчета (били са бели) с червен маркер :-) те още са си червени повечето :oops:

NaNa_SladuRana
07-13-2009, 21:06
за какво да им връщам :-o кви пакости,кви кинти да не съм хлапе :)

selens
07-13-2009, 21:11
Като бях малка затворих прабаба ми,лека и пръст в кокошарника и и казах,че докатоо не снесе няма да я пусна
:shock: :razz: :razz: :razz:

VeRoNa
07-14-2009, 12:15
С една приятелка веднъж си направихме супа от кал и вода и после се скрихми зад кофите за боклук и пръскахме хората, които минават по улицата.Също подстригвах мушамата върху масата в кухнята и цветята на мама.. :D

pLqmi92
07-15-2009, 09:43
Сещам се за : 8-)

1.Като си бях на село ваканциите правех на прадядо си (лека му пръст) студено кафе и го карах да го пие .. и му висях на главата,докато не го направи 8-)

2.Постоянно правех някакви манджички от веро,кафе,вода и каквото намеря в кухнята,всичко съдържаха,освен нещо смислено за ядене :D После го сервирах на баба ми .. ест тя го хвърляше 8-)

3.Веднъж нарочно ест си зарових единия чехъл в пясъка и се правя пред майка ми,че чехъла ми се е изгубил..луда стана,докато го търси,после й казах,че случаааайно може да е в пясъка ии айде голямото ровене .. 8-)

4.Всяка сутрин да ходя на градина си беше цяло приключение..Зимата веднъж майка ми ме е опаковара отвсякъде-шалове,шапки,боти и аз на вратата : мамо пиша/ака ми са :razz: .. + това доста често съм връщала майка от половината път .. инатяла съм се да не ходя на градина и съм се лепвала за някое дърво и няма мърдане

5.Веднъж също на село тръгнах да мажа кокошарника ... 8-) Обаче с пясък,вода и лайна :razz:

6.Като имахме гости (най-вече) аз се маймунях с дрехите,бижутата,гримовете на майка ми и правех ревю пред тях 8-)

7.Чух наще да си говорят,че ще ми режат бретона за коледното и за да не се мъчат те двамата с брат ми го резнахме ... от корена 8-) И бях като петел на тържеството ... :razz:


Има още само да се сетя,ще допълвам 8)


А иначе вашите ме разбиха тотално :razz: Особено това с прабабата,дето една съфорумка е заключила в кокошарника да снася :grin:

DarkKisss
07-15-2009, 10:46
оле ако тръгна да изброявам мака си ебало няма да стигне 1 ден 8-)

myHeartIsOnlyForYou
07-15-2009, 11:37
Мойте пакости не са чак толкова интересни,но няма как да не ви разкажа какво е свършила братовчедка ми като е била на 2-3 годинки.Значи била е на погребение и изведнъж е попитала един дядка,кога ще му правят и на него такова тържество :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-15-2009, 20:08
ауу ;) много палаво дете бях... спомням си един ден нещо се бях ядосала на баба ми.... iii то нали слетобед се спеше по онова време, та баба дойде и спа в моята стая (имаше 2 легла) и както и да е аз се престорих на заспала, а после когато тя заспа аз и сложих някакви татуирофки по лицето и краката и ръцете :D мале нз как не се е събудила но беше много смешно, ... сещам се че бяха онези татуировки от сините пакетчета с карти с футболисти вътре и картите се събираха :D тъй де както и да е, баба се събуди видя ги и имаше един чандърлък вкъщи лелеле.. :D вечерта ни дойдоха гости а тя изтрила тези които видяла но тези по лицето не ги забелязала и беше голям смях (за мен) като те я погледнаха и я питаха " о като какво си се маскирала? " :D ахахаххах това определено ще го помня цял живот :D

stefsi
07-16-2009, 19:05
та значи мойте пакостиии...
В баба ми замеряне на хората със пиперки,камби,орехи,яйца. от 9ти етаж
в другата ми баба плюене на хора , и много пъти съм уцелвала
Пакости из квартала званене на домофона едновременно на всички звънци и всички живъщи започват да говорят наведнъж " Ало" "Да кой е?" " Кой си ти бе" "Чуваме ли се""?
Замеряне с яйца остъклени тераси и коли
Веднъж една баба си беше простряла чисто белите чаршафи (незнам защо пред блока където се тупат килимите на едно въже)... Та не се сдържах, взех шепа пръст и омазах чаршафа :D , после закачихме 2 торби4ки с боклуци на останалата част от прането...
Влизаме в двоен 18 етажен блок със близо 400 човека живущи, сума ти пощи от които 70% се отваряха и обирахме писмата наред... имаше коледни картички и разни клубни карти на М-тел и други джунджурии освен скучните сметки за телефон :)
В моя квартал често сме дразнили някои баби като Иринката - мятахме боклуци всеки ден пред вратата и писахме с тебешир някфи простотии, мятахме яйца , а веднъж от бурята имаше едни огромни клони откъртени и ги сложихме пред вратата и избягахме , после тая не можеше да излезе
Дядо Шумахер и Ружа (Лека му пръст на Шумахер) - прякора му идва от факта че беше много стар и едвам се движеше с 0,00001 метра в час ...
Слагахме камани по средата на улицата и се смеехме като видим как колите си играят да ги обикалят...
Мятали сме гуми от едно надолнище което се свързваше с голям булевард.. след което гумите изскачаха точно пред колите :D 8-)
Бях счупила една много скъпа картина- познайте как... сядах стотина пъти отгоре и..
десетки пъти счупено легло-моето и на сестра ми от мятане скачане и тн..
Оня ден забравих пресата включена, баща ми се прибрал след 5-6 часа а пресата бях оставила върху дивана... малко му трябвало още да се запали :-o
Изпити след седми клас (български и математика)... оспах се за изпита по математика който почва в 8 часа а аз се сабудих 8.45 :D :D нямаше как да отида :D
Счупен прозорец... бях ядосана и метнах една обувка по него със сичка сила..
разлях едни боички на килима... после си личеше ужасно мн..
Оспамвала съм тийнпроблем много, ама наистина много пъти и не съм била само аз... но вече няма :D :o
НЕведнъж съм блъскала хора с колелото... веднъж беше една жена която май си счупи нещо...


Иначе съм добро момиченце :D :-)

Vincitore
07-17-2009, 14:34
:D :D :D

Като малка през лятото съм била на вилата с баба ми и дядо ми . Веднъж се люлях на една люлка , ама в кръг и дядо ми ми казва :
- Слез че ще паднеш .
Естествено аз слизам и баммм главата в една кофа :D Толкова кръв е имало че се чудили дали очите ми са на място . Още си имам белег на челото :razz:
Веднъж с една фр сме взели 1 чадър и сме застанали под него , а от горе си поливаме с една лейчица , все едно вали :D Като сме свършили сме метнали чадъра на средата на пътеката и брат и като се прибрал и помислил че ни е станало нещо и тръгнал да ни търси :D
Със същото момиче си играем на готвачки , и аз съм набарала на дядо ми пияната за бръснене :D Ползвали сме я като сметана , а наще като разбраха и мн ми се караха - че му била подарък от Германия и си я пазел :D
С тази фр веднъж си правехме гробове :D Ужас - акъл кат за круши :D Правили сме погребение на пеперуда :D Имахме си едно като хамбар , та там ни беше къщата :D и си имахме даже и диван и си бяхме подредили много яко , и баща ми идва да види и вика :
- Тука даже е по- чисто и от в президента :D
Като много малка съм яла от мазилото на кучето за уши :D
Бях нарисувала на баба ми и дядо ми вратата с червено червило :D Един пешкир с лилаво червило :D Размазвах червилата на леля ми по плочките и обвинявах малката ми братовчедка :D :D Всичките червила и батисах :D
Веднъж на Ахтопол сме на море и тати ме учеше на бокс :D И някакви лапета ме настъпват по новите обувки и да приложа уменията и бам едно круше право в десетката :D От там бегом към нас и след 15 мин идва цялата му рода и почват да викат :D И един наш фр вижда и с 2 харпуна - по един във всяка ръка и ги изплашил и те се разотишли :D Ама бях наказана да не гледам Скуби ду :?
С браточед ми пълнехме пликове с вода и ги метахме през балкона :D На другия ден долу беше само в пликове :D
Исках да готвя и бях набарала 1 много стар салам и го бях пържила и бях сложила от всички възможни подправки :D Беше ужасен , но се убидих че наще не го харесаха :?
Веднъж мами миела нещо и аз зад нея хоп - набола съм я с една игла :D :D :D :D :D :D

Това е за сега ако се сетя нещо пак ще пиша .

ПП: Много яка тема :grin:

sp33der
07-28-2009, 21:52
Ми мятам цяла година пиратки,триъгълници и кракери в кенефа в даскало(119 СОУ).Ама накра ми омръзна щот те си нямати на идея,че съм аз а така е тъпо.

MissInd3p3nd3nt
08-09-2009, 18:13
С една братовчедка бяхме на море ( 1 клас май бехме и решихме да изкопаем една голяма дупка в пясъка ,та на сутринта някой като иде да падне в нея ...копахме ние ,копахме -повече от 1 час сигурно и вече готово,некви такива се хилим и тръгваме ние да се прибираме и аз как си върва ...баааам в дупката 8-)
Заключвала съм мама на терасата когато съм била на 3-4 и тя ми викала „отключи бе” ама аз седа и рева и накрая трябвало да изкърти вратата
С едни момичета на мой рожден ден бехме решили да си правим някакъв танц и кво бехме измислили незнам ама накрая тряяше сички да седнем на леглото ...така се друснахме (а ние бехме 7 момичета ),че леглото го счупихме,после не помна къде съм спала
Една сутрин мама ме заведе за 1 път на детска градина,ама аз не исках да оставям мама и рева ли рева и тая учителката ме гушнала и аз почнах да я ритам в корема и да пищя ..
Много обичах като малка да се крия като се разсърдя ,колко са ме търсили...Веднъж се крих и от една жена дето трябваше да ми бие инжекции-мама слезна да и отвори и аз се мушнах под леглото и рева
Обичах да усуквам целия апартамент в прежда (незнам просто как успявах –къде ли не връзвах ) и веднъж баба се спъна

SuperBadSuperFresh
08-09-2009, 18:18
Ооо,аз много се притеснявах като прецакам нещо.Спомням си един път счупих 3-4 чинии и така се притесних,че тате ме затвори в хола и ми каза да не гледам навън,че нямало да стане магията :lol: Седя си аз вътре,слушам го как бръщолеви някви Абракадабра и тнт :lol: По едно време ме викна.Излизам аз и гледам чиниите супер здрави,лъснати абе.. След няколко години разбрах,че просто сме имали още такива чинии,ама не сме ги използвали 8-) .Разбиха ми илюзиите,че тате е вълшебник :-#

ameli
08-09-2009, 19:20
страхотна тема!!! :smt041 :smt026 :smt026
:grin:

Като малко хлапе съв вършила доста пакости.
Ще изброя няколко-веднъж бях у баба и тя заспа.Беше ми скучно и нямаше какво да правя.Взех кутията с играчки и ги изсипах всичките в курника... :lol:
-мятахме играчки през терасата с още няколко сополиви и лигави хлапета като мен 8-) :lol:
-криенето по гардеробите;шкафовете;под леглото и.. където намеря скришно местенце си беше хит всеки ден 8-) родителите вме търсеха с часове понякога;а няколко пъти дори съм заспивала в гардероба... :lol: :lol: :lol:
-гонила съм котката;мятала съм я;къпала съм я... въобще не осъзнавах;че измъчвам животинчето 8-) дори съм й слагала гел :lol:
-изсипах лепкаво сладко на земята и баба като мина се хлъзна;а аз-леш от смях :razz:
-заключих баба на балкона за час и половина;а беше жега :D
-слагала съм ледчета в ръкавицата на баба и тя като си я сложи-ААА;а аз се хилих... ;ДД
-отрязах си малка част от веждата;ама добре че след няколко месеца ми порасна 8-)
-направих се на палячо с червилото и молива на маяка ми... яко омазване беше :lol: :lol: :lol:
-тъкмо баба беше на път към кухнята;аз изтичах и се заключих там за минутка с шише с вода в ръце;баба почука;за да й отвора;аз отворих и изкъпах баба заедно с баницата;която носеше :lol:
-завързах краката на стола на баба за краката на масата с някаквовъренце.Тя седна;ама после искаше да стане;за да остави тавата с манджата;сетне баба падна и всичката манджа беше по пода... естествено и баба изцапана с манжда;лежи на пода и незнае какво да каже .... а аз избягах на двора и се скрих в курника и се пръснах да се хиля! :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

За това се сещам за сега :-D
Ако ми хрумне още нещо-ще допълвам ;)
Сега не правя пакости на нашите ..
Но в училище-да :-P

горката ти бабичка :( иначе аз съм била примерно детенце :lol: за разлика от сега :oops:

ShtrudeL
08-09-2009, 20:26
Аз бях добро дете :-o (поне не се сещам да съм правила кой знае кво) И сега съм си де ^^
Ама като чета как сте се завирали по гардероби...аз миналата година спах в гардероба цяла нощ щото ужасно много ме е страх от насекоми и онея черните бобулечки през лятото Оо Беше малко тясно ама поне бях спокойна че няма да ме налази някоя гад ^^ А и поне се бях свила върху всички одеала и беше мекичко ^^

knadoi
08-09-2009, 21:05
заключвах баба,мама,тати и дядо на терасата и на двора
имах рд и идват гости и мама ми е дала бонбони да ги черпа,отивам пред тях стоя,ям бонбони и затварям вратата(взех си подаръците ест 8-) )
играем си у една фр ии съм я завързала с прежда ама тя се измъкна..и ас в засада под масата..тя ме намира и един десен в носа :D
гонила съм мама с нож
счупих си любимото гребенче в на тати главата(незнам какво съм правила с тоя гребен по тати...той е мн коса :( )
мазала съм дупето на една от котките ми със сапун
другите ги учех да играят пършевица..?
подсригвах цветята..после играчките..всичко свърши ии реших да си довърша бретона..трябваше да ме направят като момче и то точно за на вуйчо сватбата на която бях шаферка :(
замеряла съм хората с яйца,чантички с различни течности вътре ии обувки през терасата
правили сме погребениЯ на лястовици
спала съм в раклата ,гардероба и някои шкафове
карах братовчедками да яде калните кюфтета :oops:
тичах гола пред дядоми ...нз защо :-o
на село правих мизерни опити да убия всички кокошки(страх ме е от пернати...)
ходих боса по двора и после черни стъпчици по стените :D
пиех водата на рибката
чупех бисквити и ги слагах в БУРКАНА на рибите
мама ми е купувала вафли плюела съм ги и съм ходила при съседите да искам стотинки да си купа вафли 8)
запуших задника на една кокошка която баба ми беше подарила ( ?!! ) за да може да умре(смърт на всички пернати!!)
погребвах си рибките в кутий от сладолед...повечето-живи :?
стига толкова ;d
аа от снощи-майка си е купила молив за очи и сенки..и аз реших че трябва да ги изпробвам върху нея и цапам там от всички нюанси на сивото ама само на едното око иии след 4-5 мин вече съм готова и тя 'ее хубаво ли стана' -'ох бе мамо незнам без лещите съм пфф' ....закасняваше да рд жената ..точно тогава можех да усетя колко мн ме обича :lol:

buney
12-07-2011, 18:48
Лелее пък аз като бях малка:
- нали знаете онези големите бели килими дето имат дълги косми.. тъй де на село баба ми има такъв ии аз взех една саксия ии извадих цветето а пръстта изсипах върху килима и започнах да си правя замъци
- на село баба ми имаше малки пиленца ии аз започнах да ги хвирлям нагоре като си мислех че ще летят .... въйй горките пиленца измряха ..

an0niimka
12-08-2011, 14:45
Много пакости съм правила като малка и сега продължавам да ги върша... :D Например като малка обичах да се крия, за да си играя с играчките... :D Много пъти съм дърпала стола преди да седне мама или брат ми и са падали после не можех да спра да се хиля... :D Бях някъде на 4 години и ме бяха оставили на баба да ме гледа и тя беше легнала да си поспи на обяд и аз се скрих и после като се събудила ме търсила навсякъде и накрая ме намерила в гардероба и аз съм била заспала с плюшена играчка :D:D За сега се сещам само за това... :D

sasha_90
12-09-2011, 19:41
Вече съм доста пораснала,за да правя пакости.Иначе като малка съм правила доста и не съм единствената,която е.

cAnDyYy
12-18-2011, 14:18
Като съм била малка,докато баба ми е спяла съм й нацапала цялата коса с червено червило и после съседките я питали дали се е боядисвала :D Или пък с едни приятелки бяхме накарали едно лапе да отиде в магазина да си купа вафла "мензис". Майка ми като е била малка е решила да стопли рибките с бързовара,защото им било студено :D

SurfSky
12-18-2011, 18:47
Хахахха браво,смях от сърце (rofl)

didenceeto
12-18-2011, 18:56
Хахахха браво,смях от сърце (rofl)

+ :D:D:D:D:D

mrankoniiii
12-20-2011, 18:10
Aз пробвах дали зайците могат да плуват във един варел....Е немогат. :D

polssa
12-27-2011, 08:13
аз съм била изключително добро дете...
на 2 години съм си сцепила главата на някви стълби..и айде в болницата..3 шева ^^ (още имам белег и май никога няма да се махне ;д)
завирала съм си главата постоянно на места, които човек и пръст не може да си вкара... обикновено съм почвала да рева, главата ми се е подувала и после не мога да си я изкарам ...най-добрия пример е, когато на центъра на силистра (там съм била при баба и дядо) си мушкам главата между стълбовете на уличните лампи и после трябвало да седя така 30мин, докато главата ми си придобие нормалните размери :Д:Д
иначе най-големите пакости съм правила именно на силистра при баба и дядо през лятото...пред блока бяхме цяла мафия..замеряхме хора с яйца , а после ме беше страх да се покажа пред чичо мишо от втория етаж ;дд... сега не мога да се сетя за някви култови , но някой път като си спомня и почвам сама да се заливам от смях :Д

polssa
12-27-2011, 08:14
Aз пробвах дали зайците могат да плуват във един варел....Е немогат. :D
аз едно пиле от кокошарника на една бабичка съседка почти го удавих, защото си мислех, че като имат крила могат и да плуват :D

Colouring
12-27-2011, 09:27
Сетих се за доста неща,които и аз съм ги правила от вас.
Но в съзнанието веднага ми изниква колко често звънях на непознати номера от домашния и търсих Пенка,Златка,Делчо,Иванчо... . :Д Пък и не само това-печелите еди си какво от еди си коя игра...
Много съм била зле. :D

SunnyBlue
01-26-2012, 07:16
Е уникална темичка признавам я! :)

-Когато бях на 3 или 4 там някъде, батко ми обичаше да се къпе по 79818 часа а на мен ми се пишкаше и той се казваше че няма да излезе.. ми аз отидох и се из пишках в неговата стая! :D
-Целехме цигани с кюфтета ;дддд
-На морето се правех на удавена и плашех мама ;дд
-Слагах вода с брашно в чехлите на баба :D
-Един път заспах под леглото и наще са ме търсили с полиция :D :D
-Тогава много даваха Power Rengers и аз се се правих на такос и мислех баба за лоша и се тръгвах да я "нападам" с метлата ама се си тръгвах разплакана :D :D :D :D

Други не мога да се сетя :)

SunnyBlue
01-26-2012, 07:31
А сетих се едно :D

Бях намерела на батко ми пиратките и ги запалих и ги пуснах в курника ... исках да направя нова година и на кокошките ... после баба направи пилешко с ориз .. беше вкусно :D :D

daq96
01-26-2012, 07:47
-Като по-малка (на около две) били сме на село, майка ми ме оставила на едно одеяло и отишла да си върши работата в градината. Ама на мен не ми се седяло и съм изпълзяла до градинката да ям пръст.
-Майка ми като ми е правила чай, ми го е сипвала в чашка, само че аз съм искала да пия от детските сервизи за готвене и съм си го преливала в чашките от сервиза ми (разбира се не особено умело).
-Крила съм се в гардероби,ракли. Даже веднъж (може би на 5-6 години) с двамата ми братовчеди се скрихме в раклата тримата.
-На рождения ден на баща ми пъхнах гъбичката на майка ми за чинии в DVD-то.
-Опитах се да мия чиниите. Майка ми приспиваше брат ми. И аз се качих на стола, половината веро и уж мия чинии. В резултат имаше поне две счупени. Въпреки това майка ми ми се зарадва, заради ентусиазма ми.
-С кака ми гримирахме куклите ми с химикалки и червилото на баба ми.
-През зимата баба ми простираше навън, и когато прибираше дрехите целите бяха замръзнали. Аз и братовчедка ми ги чупихме, но веднъж скъсахме едни дънки.
И като се замисля, че това са само част от пакостите ми...

daq96
01-26-2012, 07:54
Сега се сетих макар че то не е точно моя пакост. Като малка много съм обичала мед и са ми топели биберона в мед. Тогава съм спала между майка ми и баща ми. През нощта обаче някой бутнал бурканчето с мед и сутринта като стават - косата ми в мед (имала съм доста буйна коса за годините си) Следва къпане в 6:30, преди да отида на ясла...

fenkaaa
02-03-2012, 02:03
Когато бях на 14 редовно си правехме ексурзийки с една приятелка за по 1-2 дена с нощувка без родителите ни да знаят къде сме.. откачаха :Д

BrainlessROCKBABY
02-03-2012, 12:00
оцветих тапетите в хола на баба и дядо от единия край до другия край като дъга ;д
хвърлях подпалки за камината в терасата на съседите ;д

xXxAngerfisTxXx
02-03-2012, 20:20
един път се напих като мотика, взех ключовете за колата и ходих в лазур да питам един ко стаа ;d

modjodjodjo
02-04-2012, 07:00
Един път като малък съм забил инжекция в дупето на пра баба ми, докато е миела чиниите.
Друг път съм вървял по улицата и съм видял една бременна жена с рокля да стои на едно място. Отишъл съм при нея, надигнал съм и роклята и най-културно съм я попитал "къде е бебето" :)