PDA

View Full Version : Помогнете ми не знам какво да правя ..



jyjetyyyy
06-06-2009, 14:46
Здравейте на всички:P . Наскоро се запознах с едно момче ,което живее мн близо до моя блок . Наскоро се бе преместил в този комплекс и родителите му са разведени както и моите . Приятелката му го беше зарязала в същия ден , в който се запознахме . Няколко дни след това започнах да го харесвам. Внимавах да не кажа нещо не на място или да не дрънкам прекалено много.. Щом споделих за чуствата си на няколко мои приятели и приятелки те ме посаветваха да действам а не да чакам както правех аз . Аз мисля ,че чакането си струваше ,защото сега и двамата не сме чак толкова сковани дори започнахме да си пращаме :-) и прегръдки по skype. Все още не сме излизали де , но .. Мисля , че и той е започнал да ме харесва не съм сигурна и не знам нито как да разбера дали наистина е така , макар че 6-тото ми чувство винаги не ме лъже и как да му кажа ,че го харесвам и дали би искал да станем нещо повече от приятели ..
Ще съм благодарна на всяко едно мнение :) :P :oops:

MarkKnight
06-06-2009, 14:55
Действай !

flowerlina
06-06-2009, 15:06
След като още не сте излизали поеми инициативата, покани го и се опитай да се сближиш с него на срещата. Успех :)

biography
06-06-2009, 15:08
Едва ли някой тук има роднинска връзка с петричката врачака...
С питане и до Цариград се стига.
Говорете и ще разбереш.
Никой не е в сътояние да измъдри какво му се върти в главата.

Faces
06-06-2009, 15:12
Действай защото щом е нов не е гаранция че и някоя друга не му е хвърлила око и тази някоя може да е по смела от теб :) Пък и щом е свободен не виждам какво те спира действай да не съжаляваш по късно :)

blackvelvet
06-06-2009, 15:14
Действай !
+1

iwsyY
06-06-2009, 15:41
Просто го попитай дали иска да излезете и му кажи,или пък му намекни по някакъв начин :) :)

Aniiiii
06-06-2009, 15:45
Емии напирмер докато си пишете в скайп кажи му .. "леле сега трябва да ходя до еди къде сии, а как не ми се ходии самаа! Ай с менее ако нямашш нищо за правене" 8-) :P

ИИ така може да излезете и да си поговорите :P

vampirekiss
06-06-2009, 15:47
Покани го на кафе.

MaRtYty
06-06-2009, 15:49
Действай !
+1

+1 more :wink: Не изпускай шанса си ! Ако момчето което обожавам беше до мен щях да съм на 7-то .. не - на 17-то небе .. :)

MaRtYty
06-06-2009, 15:50
Покани го на кафе.

честно да ти кажа - тфа е най-изтърканото .. "Ай на кафе." .. според мен тфа е адски тъпо .. мое мнение амаааа .. :?

DeViLgIlrL16
06-06-2009, 15:56
действай... де да имах твоят шанс... живота ме мачка постоянно 1-во защото немога да си изразявам чуствата и 2-ро се попадам на неподходящите... какво ли не бих дала за момчето което обичам... :-) затова не си губи шанса ми нападай се пак е свободен какво толкос... :oops: :-)

jyjetyyyy
06-06-2009, 16:23
Покани го на кафе.

честно да ти кажа - тфа е най-изтърканото .. "Ай на кафе." .. според мен тфа е адски тъпо .. мое мнение амаааа .. :?
i az mislq taka

MaRtYty
06-06-2009, 16:29
Покани го на кафе.

честно да ти кажа - тфа е най-изтърканото .. "Ай на кафе." .. според мен тфа е адски тъпо .. мое мнение амаааа .. :?
i az mislq taka

:) някак остаряло ми звучи тфа кафенце ...

galkata
06-06-2009, 17:08
Действай... кажи му какво чувстваш!

Take_That
06-06-2009, 18:34
След като още не сте излизали поеми инициативата, покани го и се опитай да се сближиш с него на срещата. Успех :)

++++

Kostadin_682
06-06-2009, 18:35
Действай !
+1
+2

jyjetyyyy
06-06-2009, 18:42
blagodarq na vs vsqko edno mnenie mi e vajno povqrvaite :x ako moje da mi dadete o6te polezni s1veti mn 6te s1m vi blagodarna :) ;-) :twisted: :smt024

Hilary_
06-06-2009, 19:26
... давай и не се чуди.. :wink:

vampirekiss
06-06-2009, 20:19
Покани го на кафе.

честно да ти кажа - тфа е най-изтърканото .. "Ай на кафе." .. според мен тфа е адски тъпо .. мое мнение амаааа .. :?
i az mislq taka

:) някак остаряло ми звучи тфа кафенце ...

да,друго си е да кажеш ай на риба в неделя. :D Не,наистина е тъпичко,но пък ако го карат на тоя скайп просто нищо няма да стане.Скайп зарибявките до нищо сериазно не водят,ако не са последвани от среща ''нa живо''

MaRtYty
06-07-2009, 05:45
Покани го на кафе.

честно да ти кажа - тфа е най-изтърканото .. "Ай на кафе." .. според мен тфа е адски тъпо .. мое мнение амаааа .. :?
i az mislq taka

:) някак остаряло ми звучи тфа кафенце ...

да,друго си е да кажеш ай на риба в неделя. :D

може и на лов за глигани в събота :D

sextazy_baby
06-07-2009, 07:55
Щом той не поема инициативата,действай ти :)

jyjetyyyy
06-07-2009, 11:13
mislq tazi sedmica da izlqza s nego i moi priqteli i priqtelki obache ko da praqq kogato izlezem bedna mi fantaziqta ;(s1s sigyrnost i ot edna sre6ta n6 nqma da stane sled kato i sme s poveche hora ama kato izlezem za kakwo da si govorq s nego kakwo da praq ..?.. :oops:

MaRtYty
06-07-2009, 11:46
mislq tazi sedmica da izlqza s nego i moi priqteli i priqtelki obache ko da praqq kogato izlezem bedna mi fantaziqta ;(s1s sigyrnost i ot edna sre6ta n6 nqma da stane sled kato i sme s poveche hora ama kato izlezem za kakwo da si govorq s nego kakwo da praq ..?.. :oops:

според мен е по-добра идея да излезете само двамата .. някой беше казал да му кажеш че не ти се ходи някъде сама и да го вземеш с теб .. мисля че тва е супер идея .. като сте повече по-скоро няма да се получи желания от теб резултат .. а по въпроса какво ще правите - няма страшно .. давам ти личен пример : запознах се с едно момче в един сайт и се уговорихме да се видим .. той взе свой приятел и аз взех едно момиче .. и кво .. нищо не стана .. после излязохме само двамата .. обикаляхме магазини, говорихме си и така .. все се намира тема :wink: няма да се притесняваш .. успех :) :-)

beb4yy
06-07-2009, 11:54
Действай !
+1+1 напреддд :)

slim__shadygirl
06-07-2009, 12:45
Действай... кажи му какво чувстваш!

dydolinkka93
06-07-2009, 13:22
действай :P

DeViLgIlrL16
06-07-2009, 13:59
mislq tazi sedmica da izlqza s nego i moi priqteli i priqtelki obache ko da praqq kogato izlezem bedna mi fantaziqta ;(s1s sigyrnost i ot edna sre6ta n6 nqma da stane sled kato i sme s poveche hora ama kato izlezem za kakwo da si govorq s nego kakwo da praq ..?.. :oops:

според мен е по-добра идея да излезете само двамата .. някой беше казал да му кажеш че не ти се ходи някъде сама и да го вземеш с теб .. мисля че тва е супер идея .. като сте повече по-скоро няма да се получи желания от теб резултат .. а по въпроса какво ще правите - няма страшно .. давам ти личен пример : запознах се с едно момче в един сайт и се уговорихме да се видим .. той взе свой приятел и аз взех едно момиче .. и кво .. нищо не стана .. после излязохме само двамата .. обикаляхме магазини, говорихме си и така .. все се намира тема :wink: няма да се притесняваш .. успех :) :-)

взе мен после аз зех да излизам с него той зе да ме бие и аз спрях да излизам с него... :D та по добре излезте само двамата така ще можете да се опознаете по добре пък знае ли човек може да се случи нещо... :oops:

jyjetyyyy
06-08-2009, 08:12
Вече не зная какво да правя дали да се откажа както обикновено или да влагам цялата си енергия за него .. Мисля ,че вече е напразно да се стремя към него в един миг си мисля,че ще успея и че всичко е наред, а в друг .. Намерих профила на бившото му в същия сайт и ми се струва , че сравнение с нея нямам никакви шансове 1-во Според мен тя е по - хубава от мен и 2-ро Тя е по - голяма от мен с 2 години ( 1 по-голяма от него) .. Според мен шансовете ми са 1 към 1000 и май не си заслужава ..

NeZaPoznat
06-08-2009, 09:33
Здравейте на всички:P . Наскоро се запознах с едно момче ,което живее мн близо до моя блок . Наскоро се бе преместил в този комплекс и родителите му са разведени както и моите . Приятелката му го беше зарязала в същия ден , в който се запознахме . Няколко дни след това започнах да го харесвам. Внимавах да не кажа нещо не на място или да не дрънкам прекалено много.. Щом споделих за чуствата си на няколко мои приятели и приятелки те ме посаветваха да действам а не да чакам както правех аз . Аз мисля ,че чакането си струваше ,защото сега и двамата не сме чак толкова сковани дори започнахме да си пращаме :-) и прегръдки по skype. Все още не сме излизали де , но .. Мисля , че и той е започнал да ме харесва не съм сигурна и не знам нито как да разбера дали наистина е така , макар че 6-тото ми чувство винаги не ме лъже и как да му кажа ,че го харесвам и дали би искал да станем нещо повече от приятели ..
Ще съм благодарна на всяко едно мнение :) :P :oops:

Този номер за 'приятелката' дето току що го е зарязала още върви май .... :lol: :lol: :lol: