PDA

View Full Version : Какво ще правите през ваканцията, ученици?



Canis_Dirus
06-06-2009, 15:51
Разкажете сега. Ще ходите на море? При баба и дядо?
Ще четете книжки? :lol:

Ще висите по цял ден в интернет?
:)

BioX
06-06-2009, 15:55
по-скоро висене по цял ден на бачкане 8-) 8-)

clever
06-06-2009, 15:58
ще пътувам и спортувам най-вече :grin: :grin: :grin:

fall_out_girl
06-06-2009, 15:59
Планирам почти цялата ваканция да съм на село при дядо ми...На море май няма да мога да отида тази година.Шанса ми за море е ако ида при баба ми в Гърция,но нещо нямам желание,така че най-вероятно ще съм на село All The Time :grin:

Disrespect
06-06-2009, 16:00
ще кръстосвам бурните морета

Bianca
06-06-2009, 16:04
Ще спортувам, ще излизам, може би ще ходя и в Гърция, но не се знае.

PiruBloodz
06-06-2009, 16:07
ще спя и ще разкарвам песа :D

machoka
06-06-2009, 16:19
Ше си пиша домашните за догодина!

Joc
06-06-2009, 16:24
бачкам, харча,бачкам, харча,бачкам, харча,бачкам, харча,бачкам, харча,бачкам, харча,бачкам, харча,бачкам, харча,бачкам, харча...

RAWRRR
06-06-2009, 16:37
Ще продавам сандалки в Мола..уви,сериозно . :)

bloodyF
06-06-2009, 16:48
ще спя,ще тичам,ще карам колело. :-D
За седмица ще ходим в апартамента на село с приятелките ми. :-D
Това ще е ... :-D

Swinkenhoffer
06-06-2009, 17:08
Ще уча и ще ходя на практика. :-s
В смисъл... това ми е адски глупав сезон, не знам какво да правя.
Ако не ме мързи - може и на море.

ReBeL
06-06-2009, 17:10
ще уча, ще работя и ако остане време ще излизам с приятели :)

babity
06-06-2009, 17:18
Ще се радвам на "гениалните открития" на Мендел, Хуго фе Фриз, Дарвин, както и на разни монозахариди, биоценози и разни такива забааавни неща.

Izzy_
06-06-2009, 17:20
Гърция,Варна,Албена.. и така.. :D

george19
06-06-2009, 17:21
Ще бачкам за да изкарам кинти за курсовете и за малко дрешки,незнам дали ще има време за почивка ,но много ми се ходи на море :)

LittlePrincess
06-06-2009, 17:22
Ще ходя на море с най - добрата си приятелка.. и то това е дето знам със сигурност,че ще се случи. Всичко останало са само планове :D

DimovB
06-06-2009, 17:28
ще чета книжки и ще си пиша домашните разбира се

Bellatrix
06-06-2009, 17:30
Ще работя на половин работен ден и после ще беснея с гаджето! :grin:

Scrat
06-06-2009, 17:31
Имам едно такова чувство, че ще протестираме пред парламента, ама да видим :Д.

Beautyful
06-06-2009, 17:47
нямам планове 8-)

Lucho
06-06-2009, 17:51
Вдругиден едно пътуване до Англия с учебна цел, до 30 пак на училище, после апарата в ръка и снимане на автобуси и влакове из България :)

Snuffles
06-06-2009, 17:54
ще ходя в Македония да го ева :D

woshata
06-06-2009, 17:55
ддз
планове предварително не си правя

hardball
06-06-2009, 17:59
Ще уча за изпити, ще чета разни работи, такива неща...

hardball
06-06-2009, 18:00
Вдругиден едно пътуване до Англия с учебна цел, до 30 пак на училище, после апарата в ръка и снимане на автобуси и влакове из България :)
Махай го тоя аватар, мърльо, бивало ли такова нещо! Веднага го разкарай, щото не ти прави чест въобще! :x

Canis_Dirus
06-06-2009, 18:01
Махай го тоя аватар, мърльо, бивало ли такова нещо! Веднага го разкарай, щото не ти прави чест въобще! :x

какво му е на Брежнев? Винаги съм се възбуждал на хомоеротичните му целувки с Живков!

Това е дружбата между мъжете и народите!

hardball
06-06-2009, 18:06
Как какво му е, луд ли си :shock:
Съветски лидери ще ми слага на аватар, докъде стигнахме...
Пичка му педеразка, без никакви извинения, тая година стават 20 години от падането на стената, той ще ми слага Брежнев. Мухльо!

Canis_Dirus
06-06-2009, 18:14
Как какво му е, луд ли си :shock:
Съветски лидери ще ми слага на аватар, докъде стигнахме...
Пичка му педеразка, без никакви извинения, тая година стават 20 години от падането на стената, той ще ми слага Брежнев. Мухльо!
Що не ревеш така срещу аватари на Че Гевара, Кастро, или някои от известните нацисти?

Яко хейт за комунизЪма, а?

hardball
06-06-2009, 18:15
Щото както виждаш яко Че Гевара и Кастро из форума.
Разбира се, хейт за комунизма! Не вярвам да има нормален човек запознат малко от малко с история, който да не го хейтва. Да се правиш на важен с такива долни глупости хич не му прави чест.

Canis_Dirus
06-06-2009, 18:21
Стига с това "не му прави чест". бахти убития лаф.

Човека има право да се кефи на която си иска историческа личност, дори на такива, който са имали навика да си се държат просташки и да се напиват най-редовно.



А с подобни ултиматуми все едно сме в комунизма. Никакви аватари на Брежнев, никакви къси поли.

Я пии една студена вода ;)

DimovB
06-06-2009, 18:27
не ти прави чест да се заяждаш така с момичето :?

hardball
06-06-2009, 18:28
Точно щото съм в демокрацията мога да му кажа, че е тъпак колкото си пъти поискам. Моите убити лафове в крайна сметка са си моя работа, нали така?
А ти по- добре иди си удари една злобарка и не се бъркай в неща, дето не са ти в работата, защото компетенцията ти ми се струва точно нулева по въпроса.
В крайна сметка не си никакъв да ми казваш какво да казвам или как да го кажа на когото и да е било. Не се чувствам длъжна да ти удовлетворявам дневната нужда да се правиш на правораздаващ по форумите, намери си друга занимавка.

Canis_Dirus
06-06-2009, 18:28
^Голяма си комплексарка!

hardball
06-06-2009, 18:29
100 %. Ся ще спиш ли спокоен?

hottie
06-06-2009, 18:29
Като виден неученик като дойде време за отпуск - цял август на южното черноморие(Смокиня, Градина, Арапя едно друго) и после първата половина на септември в Турция и ще се размажа от уиндсърф.

Canis_Dirus
06-06-2009, 18:31
100 %. Ся ще спиш ли спокоен?

Не!
Ще тропам с обувката по масата, докато не се съгласиш с мен! 8-)

hardball
06-06-2009, 18:32
Много свободно време имаш ми се струва... :-o

hottie
06-06-2009, 18:51
ее не бе, не ми създавайте работа сега да трия :)

EarthShaker
06-06-2009, 19:27
ще ходя на лагер най-вероятно, може и да побачкам малко, ше си препрочитам учебниците по биология, ще пътувам с авери поне няколко пъти :) плаж, гори, вили :D

mArMaLaDkA
06-06-2009, 19:31
- Ще чета книги, както правя всяко лято.
- Ще ходя на фитнес.
- Може да отида да помагам на баща ми в работата му някоя седмица, и без това не спя през нощта. :D
- Не знам дали ще се ходи на море, но изключително много искам.
- Ще излизам с братовчед ми, с приятелки, ще се виждам с майка ми от време на време.
- На село няма да ходя по простата причина, че нямам, но ще ходя да виждам баба честичко, като ми е скучно.
- Леля ми иска да ме взема в София за седмица-две и аз нямам право на възражения общо-взето. 8-)

bEbsI
06-06-2009, 20:20
Ще ходя на курсове и ще чета всичко което мога за лятото,чак ме е срам че на шкафчето ми има 20 книги,а аз не мога да ги почна.И ще излизам с приятеля,да.

MoMoXiXi
06-06-2009, 20:23
Всичко re-

teenems
06-06-2009, 20:53
ще правя изпити :-x ,ще ходя на плаж всекидневно :---) ,при баба ми в Шумен и чак през септември сигурно при баба ми в Ямбол 8-)

Spider4eto
06-06-2009, 21:10
Работа и море :)

nellllly
06-06-2009, 22:17
Ще копая на местните археологически рзкопки (дано намерим нещо) и може би ще уча писаните тази година теми по философия и ще си припомням уроците по психология, логика, етика, право и пак философия...

EroSennin
06-06-2009, 22:38
Шъ мааам чайки :oops:

Dennitsa
06-06-2009, 23:31
Ще ида на село при любимия ми дядо: ще караме колелета из горите,ще копаем бустаньо и после ще ядем диня под сянката,ще палим огън на игрището,а той ще ми разказва приказките от детството ми,ще играя на жоменка със старите приятели,ще си мием окаляните колелета на чешмата,ще правя мекици с баба и ще слушам увлекателните й придумици с другите баби по седенките,а вечер ще чета любителска литература под звуците на виещите от баира чакали. Така го обичам този примитивен,но автентичен живот! Цяла година чакам с нетърпение ваканцията,за да го усетя отново.

TERRORMACHINE
06-06-2009, 23:40
че си прайм батак!!!

n0x
06-07-2009, 02:51
ще правя изпити :-x ,ще ходя на плаж всекидневно :---) ,при баба ми в Шумен и чак през септември сигурно при баба ми в Ямбол 8-) http://img.zamunda.net/pic/smilies/yucky.gif супер тъпо е тука 8-)





лятото ще видим не съм мислил още

hottie
06-07-2009, 07:23
Ще ида на село при любимия ми дядо: ще караме колелета из горите,ще копаем бустаньо и после ще ядем диня под сянката,ще палим огън на игрището,а той ще ми разказва приказките от детството ми,ще играя на жоменка със старите приятели,ще си мием окаляните колелета на чешмата,ще правя мекици с баба и ще слушам увлекателните й придумици с другите баби по седенките,а вечер ще чета любителска литература под звуците на виещите от баира чакали. Така го обичам този примитивен,но автентичен живот! Цяла година чакам с нетърпение ваканцията,за да го усетя отново.

Да ти кажа, толкова увлекателно го написа, че и на мен ми се доходи :)

Decu
06-07-2009, 08:06
След училище с майка ми се мятаме на първия влак/автобус и към морето. 8-)
Тя за малко...аз до 11 юли най-вероятно. ;д
После на 12ти, концерт.
След това може би пак ще отида на морето, ако ли не - с мама тръгваме на 26-7. Там до 10 август...
Като се върна може да отида и с някои приятелки, ще видим.
А докато не съм на море - ше съм си на Софията. 8-)
Нямам си село..така че с градските дечица ще мааме гащи. Дано не ми се прекратят някои..извънкласни занятия, щото и от там може да ходим на море. 8-)

Та като цяло, мечтата ми гооре-долу ще се изпълни - цяло лято на морееее! :Д

Може и сервитьорка да съм за някакво време, но това зависи от майка ми.

А иначе ученето е ясно...почти няма да има такова. :D
Книжки и английски и тва е. :)

PiruBloodz
06-07-2009, 08:12
^морето не е яко 8-)

Decu
06-07-2009, 08:15
Морето е нещото, заради което обичам ваканцията.

Морето е най-хубавото нещо. : ))

ScionOfStorm
06-07-2009, 08:39
Планината е най-хубавото нещо. : ))

фикснато :п

аз ще се пъна за още 3-4 изпита /не особено, обаче, май/, след което ще работя юли и август + може би септември, най-вероятно.

kuklichka_bg
06-07-2009, 09:00
Ще ходя до София,после съм си в Русе и ще се кефя на ваканцията.После на море с една фр и после ще си изберем някой град до който да утидем.И айде на даскало.Ако си намеря работаа е +

Rowdy
06-07-2009, 09:06
ще бачкам, ще харча, ще се черпя, ще ходя по Рила, ще ходя по Несебър :oops:

IrrieSkyline
06-07-2009, 09:42
Ще отида при майка си, преди/след това при нейните родители ;д Лагерът ми е под въпрос, а може и да са два... Оупън Еър, джем, ала-бала...книжки, чадел и бири на открито, общо взето тва планувам, пък квото стане.... 8-)

guinessgirl
06-07-2009, 09:59
на 12 юли сто процента съм на концерт.
по-натам ако има нещо интересно,ще ходя пак.
мисля да ида на някое парти.

може да ходим на море с наще в края на юли,ама грам не ми се ходи.
август/септември ще отида с една приятелка.

възнамерявам това лято да бачкам нещо.. примерно някъде сервитьорка,в някое магазинче,ала-бала.

аз село си неам,в Мърчаево живее баба ми,ама аз не го приемам като село,пък и тя скоро се премести там. редовно ходя до там и лятото ше е същото

може да отскочим до Велико Търново с тате.

книги ще чета,много ясно,и в интернет ще си вися. само че по-рядко от сега,предполагам.

иии естествено,ще се мотая с приятели постоянно. 8-)

Sham
06-07-2009, 10:47
Морето е най-хубавото нещо. : ))
Амин!

FakePlasticTree
06-07-2009, 11:46
Ще се върна в България, най-после ще съм щастлива, защото ще видя всички отново. В началото на август ще съм седмица на море с една приятелка, но аз живея и без това на един час от морето, винаги мога да отида. Ще ходя на село за 3-4 дена с най-добрата ми приятелка, ще ходим с нея пак на море..
Но тази година малкият ми град, който ми се струваше понякога скучен, напълно ми стига..наш'те искаха да ме мъкнат на някакви Хавай, мавай х), аз си искам Добрич..
Изобщо Добриииич е градът :smt036

detelina101
06-07-2009, 11:47
Ще спортувам, ще излизам, може би ще ходя и в Гърция, но не се знае.

tItEufFf
06-07-2009, 12:15
Целия юли ще го прекарам над учебниците. И без това следващата година се очертава да е трудна, поне малко да я облекча.

И после август месец ще бъда няколко дена в Германия при леля ми. След което се връщам в България. Няколко дена на Бело поле (село до Белоградчик), след това още няколко на Момин сбор (село до Велико търново) и после си отивам за две седмици във Варна :grin: :grin: :grin:

PainMonopoly
06-07-2009, 15:16
Морето е нещото, заради което обичам ваканцията.

Морето е най-хубавото нещо. : ))Ти луД ли си? :D

Нямам идея какво ще правя. Сигурно ще уча за разни сертификати, за поправки септември и ще мързелувам. Дали ще ходя някъде, не знам, но за море - два пъти до Каварна и това е.

voLtage
06-07-2009, 15:21
ще спортувам 8-) само това е сигурно

EroSennin
06-07-2009, 15:21
завиждам ти че ще ходиш на джулай морнинг :С

YouCantStopMe
06-07-2009, 15:40
Засега не се очертава нищо интересно.
Разбрах,че няма да мога да отида на море ии.. няк'во тъпо ми стана.
Явно ще чета,ще вися в нета и ще си излизам понякога навънка..
това е.
Ооуу.. и на язовира ще ходя. 8)

dan4ety
06-07-2009, 16:02
Ще отскачам до Варна, до Албена понякога, че са ми наблизо, през останалото време ще си кисна тук и ще излизам. Планувам пътуване до София при една приятелка, но ще видим какво ще стане с това.

TellMeYourName
06-07-2009, 16:31
Планината е най-хубавото нещо. : ))

фикснато :п

одобрявам 8-)
аз ще поработя юли и август, наще вече са ми измислили длъжност. Трябва да си изкарам и шофьорските курсове. Море чак края на август евентуално...не съм много от хората, които си правят планове :D

учене - нЕма 8-)

Decu
06-07-2009, 16:33
Абе не разбирате. ;д
Не обичате да се плацикате в морето и да се излежавате на пясъка?? :---) /дори и под чадъра да е, че с това слънце../

PainMonopoly
06-07-2009, 16:43
Мразя да се разплувам като червей на гадния горещ пясък и слънцето да ме пържи.

Аз така или иначе на плаж седя само под чадъра и се мажа с крем 50 фактор за във водата, защото не само че мразя да съм изгорял, ами и мразя да съм черен. 8)

А водата винаги е няква мръсна, с боклуци, водорасли и пиявици. :D

Pedigree
06-07-2009, 16:43
Аз на море не обичам много.
Плажът пренаселен, в пясък да тъпча, да се ровя, мраааааазя.
Солената вода на морето, пълна с водорасли, ме дразни. Абе, не обичам на море. Само мрънкам.
За мен - басейн. 8-)

Лятото аз няма да правя нищо значимо. Ще си се излежавам, ще се наспя кораво за цялата учебна година, през която по цели нощи не можех да спя(не е от учене). Ще се размотавам с приятелите, ще отида малко на София, ще отида в Ямбол за 2-3 дена. Баскет ще се цъка мощно, разходки ще има, книжки ще чета.
Едно обикновено безгрижно лято. :)

gabi_94
06-07-2009, 16:52
ще работя в магазина за дрехи на вуйчо ми на морето :grin: :grin: :grin: Което значи че два месеца съм на морето и горе долу 2 пъти в седмицата ще ходя на плаж, абе яко ще е. Добре че намерих при кого да се уредя, иначе цяло лято щях да бъда в София и да помагам на наще да правят ремонт на апартамента ни :?

cherinka
06-07-2009, 17:22
ще.си.търся.спонсор. :grin:

Romance
06-07-2009, 18:32
Струва ми се, че лятото ще е някаква уникална тъпотия.
Сериозни планове - не.
Щ ходя на море с мама, ще чакам да минат изпитите на boyfriend-a ии ще идем с него на почивка за няколко дни.
А и имам списък от около 60 анимета, който мисля да изгледам.
Enjoy, Romance!

LiveFlower
06-07-2009, 18:40
ще варим ракия !

Jumbie483
06-07-2009, 19:31
Ще чета книжки, ще отскоча до село..
С една приятелка правим планове лятото да го прекараме двете някъде на спокойствие, далеч от града :)
А ако тези планове отпаднат, предполагам че ще си скучая тук в града и ще се размотавам като муха без глава 8-)

Loshotia
06-07-2009, 19:41
Ще уча за редовни.

Detestation
06-07-2009, 21:01
Ще излизам с приятели, ще чета книги, ще слушам музика. Имам уговорка с най-добрата ми приятелка да поизлезем извън града за няколко дни. Ще ходя редовно на тренировки, може да се потрудя за по-изразена преса и така..
Какво толкова може да се прави?

mArMaLaDkA
06-08-2009, 00:46
Налегнала ме е депресия или по-скоро отворих очи за реализма.
- Баща ми се бъхти като луд на две работи, догонва сметки, ала-бала(ница) и надали ще успеем да отидем на море за 4-5 дена.
- В София, при леля ми, надали ще ходя, понеже е сестра на майка ми, пък аз не живея с нея, попечителството е на баща ми, тя беше безотговорна сума ти и време и с това положение някак си.. все едно ще ходя на гости в чужд дом при чужд човек. Ай хейт дис парт райт хиър. :D
- Книги ще се четат, няма как. Пък и то честно казано колкото е ползотворно, толкова е и приятно.
- Приятелки.. след тази година всяка ще се мести в друго училище, това-онова и надали ще искат да излизаме заедно. Те сега си измислят всякакви абсурдни поводи, само и само да пропуснат, какво остава за лятото, когато вече нищо няма да ни събира? :?

Прецакана съм. Отвсякъде. Това са променените планове, които най-вероятно ще се задържат. И пак като миналогодишното лято ще си стоя вкъщи близо 3 месеца подред, излизайки изключително рядко, цъкаща игри на компа до към 5 сутринта, ставаща в 5 следобяд.. изобщо ще е безцелно, скучно, депресиращо и самотно лято. Най-ползотворното, което ще направя е да се постарая да отслабна - някоя скромна диетка, упражнения.. А, да, и изпити ще правя, ама то до края на юни. После пей сърце и гледай в кое класиране си попаднал. Моли се да се справиш криво-ляво на изпитите, да получиш нужния бал, за да влезеш в желаното училище, с желаната паралелка. То това май ще ми е интригата за цялото лято.

hardball
06-08-2009, 08:09
Alooo, ya da mi se stegnesh i bez negativni bullshits!
Shte sedish u vas ako ne se izritash po zadnika nav1n da se zapoznaesh s nqkakvi hora. :-o
Mojesh super mn neshta da si izmislish, ne se razmotavai i zaebi toya negativiz1m!!!

Na latinica, shtoto sym v daskalo i nyama bg. Nyamam vreme da prevejdam---> mejduchasie.

PainMonopoly
06-08-2009, 08:55
Alooo, ya da mi se stegnesh i bez negativni bullshits!
Shte sedish u vas ako ne se izritash po zadnika nav1n da se zapoznaesh s nqkakvi hora. :-o
Mojesh super mn neshta da si izmislish, ne se razmotavai i zaebi toya negativiz1m!!!

Na latinica, shtoto sym v daskalo i nyama bg. Nyamam vreme da prevejdam---> mejduchasie.Ех, тоя форум, 5 мин онлайн време да имаш, тийнпроблем ще отвориш. :D

Pepincetyy
06-08-2009, 09:11
Ще ходя на село при баба и дядо, после на море и така :)

Scrat
06-08-2009, 11:09
Alooo, ya da mi se stegnesh i bez negativni bullshits!
Shte sedish u vas ako ne se izritash po zadnika nav1n da se zapoznaesh s nqkakvi hora. :-o
Mojesh super mn neshta da si izmislish, ne se razmotavai i zaebi toya negativiz1m!!!

Na latinica, shtoto sym v daskalo i nyama bg. Nyamam vreme da prevejdam---> mejduchasie.

Днеска не е ли почивен ден ве :shock: ???

SuNsEt
06-08-2009, 11:13
Понеже няма да ходя на море :( ,ще си прекарам половината лятна ваканция в София,а другата на село.През това време ще спортувам,ще спя до късно...мързел...такива работи. 8-) И излизане с приятели,ако има останали в София или на село. :-o :-D И...ще уча.

IrrieSkyline
06-08-2009, 12:01
Alooo, ya da mi se stegnesh i bez negativni bullshits!
Shte sedish u vas ako ne se izritash po zadnika nav1n da se zapoznaesh s nqkakvi hora. :-o
Mojesh super mn neshta da si izmislish, ne se razmotavai i zaebi toya negativiz1m!!!

Na latinica, shtoto sym v daskalo i nyama bg. Nyamam vreme da prevejdam---> mejduchasie.

Днеска не е ли почивен ден ве :shock: ??? В България, да.

Philophobe
06-08-2009, 13:08
Ще си почивам и ще се разхождам из природата :grin:

Tutmanik
06-08-2009, 13:33
Ще излизам с приятели...
На плажче и така..

hardball
06-08-2009, 20:26
Имах 90 минути в интернет, прекарах 5 в тийнпроблем :D Последните, ай ся :Д :D

WickerMan
06-08-2009, 20:29
Работа ---> Море ---> Шофьорски курсове. Някъде между тях ще се опитам да вмъкна и купоните :D

Alabalaportokala
06-10-2009, 03:22
Как какво ще правя?!? Пари много ясно...

AFT
06-10-2009, 07:05
Аз мисля като за начало да се наспя като хората, щото от не знам вече колко време не съм спала повече от 5 часа и се чувствам мега зле. о_O Морето не го виждам, така че по разните басейни ще се ходи. И ще си прочета най-сетне книгите от моя си списък ;д , щото една книга я влача месеци като съм на даскало и се изнервям. :/

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-10-2009, 07:20
Вече работя и ще продължа да работя следващите 3 месеца, след което ще се прибера у дома, за да се видя с приятели и отлитам за Варна, където ще прекарам 5 и половина години в обучение и още нещо.

Mi6inka
06-10-2009, 08:02
ще продължа да си работя, но повече, че сега заради даскалото не може... плаж, дискотеки, кафета.. магазини.. купони.... заслужавам това лято да ми е най-страхотното и ще се постарая!

Hilary_
06-10-2009, 12:35
... ами ще гледам да си прекарам една незабравима вканциика, че от псоледната година мноооого ми дойде... :?

cappy123
06-10-2009, 15:03
Работа, море, учене, уроци и спорт!!! :P

RhytmiX
06-10-2009, 16:37
мисля да се развивам духовно и да стана яко мощен в този аспект ако ме разбирате...

cherrypezz
06-10-2009, 17:15
Ще ходя на школа по математика (1 седмица), по биология (2 седмици), на планина ( Стара планина - 1 седмица) ... при баба- няма начин :D (n седмици) ..... а как ми се иска и на мореееее
8-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2009, 01:34
ще работя и към края на лятото ще ходим на почивка с приятеля ми :)

KoRnFlAkE
06-11-2009, 02:05
ще си идвам в България на 1ви юли.
тва лято ще бъде суупер яко!! 8)

PainMonopoly
06-11-2009, 08:37
Абе сега като се размисля май няма да е толкова тъпо. :D

cherinka
06-11-2009, 12:21
забравих.да.спомена,че.ще.х дя.до.Италия 8-)
преди.това.малко.до.Созопол .да.видим.как.е.положението. там.
после.малко.до.село.да.ги.ви дя.как.са.селските.ергени,д .чукнем.по.някоя
и.друга.домашна.ракийчица.
Ще.се.разходя.до.София.да.се .видя.с.моя.любим.
:-) :-) :-) плануваме.с.компанията.да.о тскочим.до.някой.балкан:))

А.през.останалото.време.ще. арча.парите.на.тате,мама,пе нсията.на.бабите
и.дядовците.и.на.някои.случ йни.минувачи 8-)

:booooomb:

Може.и.да.врътнем.малко.Слъ чев.бряг,Приморско,Китен,т й-онуй,ако
се.намери.некой.доволен.спо нсор.

плаче.ми.се...авантата,напос ледък,се.е.затрил.нещо.от.мо я.живот :-#