PDA

View Full Version : най-големите пакости в училище



clever
06-06-2009, 14:52
Тук споделете лудорийте;които сте правили вие и вашите съученици 8-)

kantonecApetur4
06-06-2009, 15:02
Има такава тема!!! :-x :-x :-x :-x

clever
06-06-2009, 15:04
опа ...
сори :oops:
изтрийте я тогава :D

blackvelvet
06-06-2009, 15:41
Ние бяхме затворили една от учителките ни в кабинета й.Подпряхме вратата с един чин :-D Чупила съм прозорец,забивала съм молив в ръката на един съученик....и такива дивотии :-D

vampirekiss
06-06-2009, 15:45
ами не помня да е имало много щуротии,но сме се опитвали да спукаме гума на колата на една даскалка.Също сме хвърляли стола на класната през джама и сме целили пк през същия джам даскала по физика с химикалки и каквото друго дойде.

gabri3lla
06-06-2009, 18:36
Веднъж сложихме стол с три крака на г-жата следователно падна на земята, кааак вика тогава :razz: ......също така дъвка сме слагали на стола и... спомням си също веднъж целия клас бяхме се изплюли в ботушите на едно момиче, абе ужас :D

teenems
06-06-2009, 20:06
габърчета ,пърдяща възглавничка на стола на г-жата ,лепило на стола на един съученик ,дъвка и плюнкии :lol:

clever
06-06-2009, 20:40
оооо
темата не ми е заключенаа :grin: :grin:
мерси 8)

така-аз ще напиша пакости и ще отделя тези;в които не съм учавствала 8-)

пакости;в които не съм учавствала-едно момиче се съблече по сутиен пред г-жата по трудово и твърдеше;че й е жега :lol:
-един метна стол през прозореца;а ние бяхме на 4 етаж :lol:
-изплюването в колата беше хит :smt078 затова не си взимах нищо в чашка :lol:
-едни от класа купиха английска сол;за да се подмажат на г-жата по трудово;да й купят кафе и да сложат магнезиевия сулфат вътре... ама г-жата така и напусна;Д

пакости;в които учавствах :grin:
- счупен стол-сгобихме го като го завързахме с връзки от щорите и съученичката ни като седна-столът се срути и тя падна ;;Днещо ни беше ядосала тая... не е без причина :booooomb:
за това се сещам;ама сиг има и още :D

LittleSunshine
06-07-2009, 20:01
щяхме да правим контролна и госожата беше заключила стаята и аз и още едно момиче решихме да отключим вратата с тия черните фибички :D и кво направихме че развалихме вратата ии вече госпожата идва и не може да отключи вратата.И ни вика колкото и време да остане от часа пак ще правим контролна.. И майстори и кво ли не викна и най-накрая се отключи и за 20 минути правихме контролната.. :D

50cent
06-07-2009, 22:45
мии хвърлих чантата на гозпожата през прозореца,кракнах системата на комповете ,счупих 2-3 клавиетури, направих една бомба на стената много е яка на нея пише temper със черно и червено,съблякох се по боксерки в кабинета по рисуване докъто господина беше там ,хвърлях миризливи бомпички и изкусвени лаина в стаите,тагнах се на вратата на дирктора , чупихме чинове и пще наи различни джаджи

Di
06-07-2009, 22:49
мии хвърлих чантата на гозпожата през прозореца,кракнах системата на комповете ,счупих 2-3 клавиетури, направих една бомба на стената много е яка на нея пише temper със черно и червено,съблякох се по боксерки в кабинета по рисуване докъто господина беше там ,хвърлях миризливи бомпички и изкусвени лаина в стаите,тагнах се на вратата на дирктора , чупихме чинове и пще наи различни джаджи

дано си вярваш

50cent
06-07-2009, 23:30
ами да

clever
06-08-2009, 09:24
леле 50cent голям си пакостник ЕЙ )))
:D :D