PDA

View Full Version : С предимство са свестните седмокласниците



anonimencho
06-06-2009, 17:33
Здравейте! Който може нека помагне 8-[ 8-[ Значи по история ние сме с учебник на Просвета за 7 клас, обаче в него няма никакви тестове и сега ни предстои да правим тест в-ху Цивилизацията на Древният Рим :( . Та ако някой от вас има някакъв тест в-ху тоя раздел нека го напише тук, ако можете да намерите в интернет - давайте(аз търсих ама нищо), ако имате книжка с тестове и точно този раздел - снимайте, сканирайте, публикувайте теста тук или плс плс плс кой както може да ме снабди с тест в-ху тоя раздел :-o ...Ще съм ви искрено много благодарна и признателна :-) :-) ох дано да има такива хора, който могат да помогнат :) :) :)

damdam
06-06-2009, 19:52
Колко си търсила, не знам... Първият резултат, който ми излезна беше този: http://testove.pomagalo.com/617/dreven+rim+prehod+ot+republika+kym+imperiya/ . Сма трябва да се регистрираш, ако не си се.

anonimencho
06-07-2009, 15:36
Това е тест само в-ху един урок от раздела и съм го решавала :? Трябва ми на целия раздел...хора плс помагайте че ужас. Благодаря предвалително!!! :-) :-) :-)

anonimencho
06-11-2009, 16:39
Spoko народе! Г-жата не ми даде контролна а директно ми писа 6 за годината без да се замисли, а другите праиха контролна 8) 8) 8) 8)

gabi7u
06-13-2009, 15:15
...