PDA

View Full Version : кофти :(



hannahmiley
06-06-2009, 18:38
Хей ........ здр на всички :P преди две седмици бях на диско (в дабъл вижън ) и танцувах с едно момче . То ме целуваше , но аз много се притесних и не знаех какво да правя . Просто не съм добра в целуването и не исках да се изложа ......... ще може ли да ми кажете какво да правя при такъв случай и как да се целувам . Ясно ми е ,че пак ще пишете оф тъпа тема или подобни неща , но просто се нуждая от съвет 8-[ :-k

metalcheto
06-06-2009, 18:42
просто се отпусни и се остави на течението успех :P

vesSynkaa
06-06-2009, 18:43
Искаш уроци по целуване ли ? :?

tuzaro
06-06-2009, 18:57
Искаш уроци по целуване ли ? :?аз предлагам такива 8-)

Take_That
06-06-2009, 19:15
Остави той да те води в целувката, прави това, което и той :)

hannahmiley
06-06-2009, 19:16
Искаш уроци по целуване ли ? :?

да определено ми трябват :D

hannahmiley
06-06-2009, 19:20
Остави той да те води в целувката, прави това, което и той :)


мерсии ;-) ще видим какво ще стане :oops:

Take_That
06-06-2009, 19:22
Остави той да те води в целувката, прави това, което и той :)


мерсии ;-) ще видим какво ще стане :oops:

Успех ти желая :) и няма да се плашиш :-P :-P

Hilary_
06-06-2009, 19:24
А защо трябва да се целуваш с некви непознати ... от майната си само за една вечер... :? Идеята ми е, че там сички са пияни на кирка и на никой не му пука как се целуваш... :? :? Даже ако могат още на място да те ... най-добре ... :? :? Не им се връзвай много много... :?

hannahmiley
06-06-2009, 19:29
А защо трябва да се целуваш с некви непознати ... от майната си само за една вечер... :? Идеята ми е, че там сички са пияни на кирка и на никой не му пука как се целуваш... :? :? Даже ако могат още на място да те ... най-добре ... :? :? Не им се връзвай много много... :?

даа знам какви са ама просто искам да си подобря .. целуването :lol:

SpunkRansom
06-06-2009, 19:34
Щом искаш да се целуваш първо си намери добър учител и се остави на течението. :P

Hilary_
06-06-2009, 19:35
А защо трябва да се целуваш с некви непознати ... от майната си само за една вечер... :? Идеята ми е, че там сички са пияни на кирка и на никой не му пука как се целуваш... :? :? Даже ако могат още на място да те ... най-добре ... :? :? Не им се връзвай много много... :?

даа знам какви са ама просто искам да си подобря .. целуването :lol:
... ахахаха тва ми хареса ... :razz: :razz: Мии тогава няма от кво да се шашкаш нали не ти пука особено за тях... ако не не ги захапеш или засмучеш няма да разберат дори... :wink: :D :D

tuzaro
06-06-2009, 19:40
А защо трябва да се целуваш с некви непознати ... от майната си само за една вечер... :? Идеята ми е, че там сички са пияни на кирка и на никой не му пука как се целуваш... :? :? Даже ако могат още на място да те ... най-добре ... :? :? Не им се връзвай много много... :?

даа знам какви са ама просто искам да си подобря .. целуването :lol:
... ахахаха тва ми хареса ... :razz: :razz: Мии тогава няма от кво да се шашкаш нали не ти пука особено за тях... ако не не ги захапеш или засмучеш няма да разберат дори... :wink: :D :Dти да не си неква монахиня?

DivoTo_KoTe
06-06-2009, 20:51
А защо трябва да се целуваш с некви непознати ... от майната си само за една вечер... :? Идеята ми е, че там сички са пияни на кирка и на никой не му пука как се целуваш... :? :? Даже ако могат още на място да те ... най-добре ... :? :? Не им се връзвай много много... :?


ЕеЕе т'фа беше много повърхностно.

evelinka1122
06-06-2009, 20:59
А защо трябва да се целуваш с некви непознати ... от майната си само за една вечер... :? Идеята ми е, че там сички са пияни на кирка и на никой не му пука как се целуваш... :? :? Даже ако могат още на място да те ... най-добре ... :? :? Не им се връзвай много много... :?


ЕеЕе т'фа беше много повърхностно.

тъпо изказване! опр повърхностно.. аи ся откажи момичето и от танци!! и не танцуват с нея щот е хубава, а щот били и пияни! я стигааааааа ....

ThePowerOfLove
06-06-2009, 21:01
Защо ли ми се струва, че ти е рано да ходиш по дискотеки и да се целуваш с който ти падне ;)

hannahmiley
06-06-2009, 21:57
Защо ли ми се струва, че ти е рано да ходиш по дискотеки и да се целуваш с който ти падне ;)

мда може , но ми е много забавно и не ходя всяка събота ами на два месеца веднъж

smileforyou12
06-06-2009, 22:03
така трябва да се целуваш с уста и език за предпочитане.... :?

hisy
06-07-2009, 08:02
Упражнявай се върху ръката ти... и също така можеш да видиш този сайт.. в него има няколко съвета как да се целуваш : http://www.findhotlinks.com/12/05/celuvkata/ :wink:

hannahmiley
06-11-2009, 09:44
мерсии :P

Faces
06-11-2009, 10:35
А защо трябва да се целуваш с некви непознати ... от майната си само за една вечер... :? Идеята ми е, че там сички са пияни на кирка и на никой не му пука как се целуваш... :? :? Даже ако могат още на място да те ... най-добре ... :? :? Не им се връзвай много много... :?
Хич не беше повърхностно тва изказване за жалост ся е много модерно всяка вечер различни пияни "гъзарчета" да натискат някъде даденото момиче и тя е вече много вървежна голям живот живее ей деца порастнете ве мамка му :razz: :razz: :razz: